06.11.2017, 15:00 • VTB Ice Palace • Jan Prošek

Tipsport: 1.95 4.0 3.32 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Československá stopa v zápase
Matěj Stránský (CER) 0+0, 2 střely, čas na ledě 08:33
Július Hudáček (CER) 60 minut, 29 střel, 29 zákroků, čisté konto (17:14:49)
Domácí hokejisté v první třetině jako první dali gól, prosadil se krásnou střelou do horní části branky Vladimir Brjukvin. Jeho gól ale nebyl po poradě s videorozhodčím uznán pro postavení mimo hru. Pak se prosadili hosté, trefil se Oleg Jašin. Více branek jsme neviděli, a tak vyhrál hostující celek 1:0. Slovenský brankář Július Hudáček udržel čisté konto.

59:30

Ilja Nikulin zachytil puk v útočném pásmu, ale domácí se nemohou dostat do zakončení.

59:02

Oddechový čas pro domácí.

59:01

Moskva se dostala do postavení mimo hru.

58:50

Ilja Nikulin vybojoval puk, ale obránce jej o kotouč připravil. Domácí hrají v šesti.

58:33

Juuso Hietanen se pokouší rychle získat útočné pásmo, ale neuspěl.

58:03

Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme poklidný závěr zápasu, domácí se nemohou dostat do zakončení.

57:07

Vladimir Brjukvin se pokouší o samostatnou akci, dostal se do zakončení, které se ale snadno vyrazil hostující brankář.

57:00

Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině.

56:33

Ivan Igumnov mohl přihrávat a spoluhráč by zakončoval do odkryté brány, ale domácí hráč se rozhodl pro střelu, kterou kryje gólman Július Hudáček.

56:14

Daniil Tarasov přišel za brankou soupeře o puk, a tak také skončila akce Dynama.

55:45

Juuso Hietanen zkoušel obkroužit branku, ale nedokázal přesněji vypálit.

55:01

Dostáváme se do finální fáze třetí třetiny, domácí se pokouší vyrovnat, zatím ale marně.

54:52

Dmitrij Kagarlickij se z ničeho nic dostal do útočného pásma a vypálil. Jeho tvrdou ránu zápěstím kryje gólman Alexandr Jerjomenko.

54:33

Juuso Hietanen nahazoval puk před branku od modré čáry, jeho pokus byl ovšem zablokovaný.