BK Havlíčkův Brod – SKLH Žďár nad Sázavou

4:0

konec (1:0, 3:0, 0:0)

04.11.2017, 12:00 • Zimní stadion Kotlina • 14. kolo • Dominik Adam

V poslední třetině nepadal ani jedna branka. Hosté v závěru tlačili soupeře, ale Král vše pochytal. Pro tuto chviĺi je to ode mne vše přeji krásný zbytek víkendu. (13:57:11)

59:00

Domácí vyhazují.

58:15

Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (D.Vacík – 2 min., faul loktem).

58:00

Probíhají poslední 2 minuty dnešního zápasu.
Dnešní utkání sleduje 65 diváků.

56:07

Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Doležal – 2 min., držení protihráče).

55:02

Icing domácího celku.

54:06

Jiří Puczek se dostal přes tři, ale kotouč mu sjel z hokejky.

51:03

Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Puczek – 2 min., napadení).

50:26

Adam Prýl přišel o kotouč, toho využil Puczek, ale nedostal kotouč záda Krále.

46:43

Zakázané uvolnění domácích.

46:23

Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Cibuzar – 2 min., podražení).

44:37

Král teď čelí mnoha střelám, ale zatím drží čisté konto.

44:16

Vhazování ve středním pásmu vyhráli domácí a mají puk pod kontrolou.

41:49

Domácí zatím soupeře k ničemu nepouští.

40:38

Domácí kombinují za brankou soupeře.

40:01

Druhá třetina byla bohatá na góly. Domácí skórovali třikrát během 4 minut. Po jedné trefě zaznamenali Josef Dáňa, Adam Rauš a Marek Kopic. Poslední třetina začne ve 13:27.

40:00

37:39

Daniel Král teď předvedl skvělý semafor.

36:36

Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Řehout – 2 min., hákování).

36:36

Hosté dostali kotouč do sítě, ale branka nebyla uznána z důvodu postavení hráče v brankovišti.

34:55

Střídání v týmu SKLH Žďár nad Sázavou: ze hřiště odchází Vít, přichází Sivák.

34:55

Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
Domácí si vytvořili tlak, který následně skončil gólem! Marek Kopic bojoval o kotouč v rohu, ze souboje vyšel jako vítěz a poslal kotouč na JOSEFA DÁŇU, který dostal kotouč do odkryté brány. Asistence: Marek Kopic, Vladimír Juřica

34:21

Adam Prýl hledal najetého spoluhráče, ale puk mu sjel z hokejky.

32:17

Josef Vyvial nahrál kotouč na rozjetého MARKA KOPICE, který si obehrál obránce a následně skvělým blafákem překonal Víta. Asistence: Josef Vyvial.

31:31

Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Prýl – 2 min., podražení).

30:50

Filip Pártl nahrál kotouč na modrou čáru, kde byl ADAM RAUŠ, který si podržel kotouč a když se před Vítem vytvořila clona tak vypálil. Asistence: Filip Pártl

29:26

Dominik Vacík vypálil od modré čáry, s jeho střelou neměl Vít žádný problém.

28:10

Hosté se dostali do pásma Bruslařů, kde hned o puk přišli.

25:56

Znovu pálil Vyvial a znovu ho Vít vychytal lapačkou.

25:50

Vyvial vypálil, jeho střelu chytil Vít do lapačky.

25:26

Hosté se zatím brání fantasticky, nepouští soupeře ani k jedné střele.

24:32

Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Kouba – 2 min., příliš mnoho hráčů).

23:58

Ofsajd zastavil Marka Kopice při průniku do útočného pásma.

22:45

Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Picka – 2 min., podražení).

21:49

Tomáš Doležal vypálil od modré čáry, puk musel Král schovat ve výstroji.

21:35

Boj o kotouč probíhá v obranném pásmu Bruslařů.

20:01

Máme za sebou první třetinu, ve které se jako jediní prosadili domácí. Když v sedmé minutě pálil z mezikruží Josef Dáňa , který dostal kotouč za brankářova záda. Druhá perioda začne ve 12:40.

20:00

19:00

Poslední minuta první třetiny.

17:40

Král teď čelil bombě od modré čáry, kterou následně dorážel Melenovský, ani jemu se nepodařilo dostat kotouč za záda Krále.

16:14

Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Vyvial – 2 min., hákování).

15:43

Hosté se usadili v útočném pásmu, kde kombinují.

13:19

Marek Kopic zkusil vyhodit jeho vyhození zachytil na modré čáře Jakub Konečný, který vyslal střelu zápěstím na Krále, ten s obtížemi vychytal.

13:05

12:45

Domácí soupeře k ničemu nepouští.

12:17

Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Juřica – 2 min., podražení).

11:55

Střelu Řehouta tečoval před bránou Adam Rauš, ale Lukáš Vít si s tím poradil.

11:10

Josef Dáňa trefil střelou z mezikruží trefil tyč.

09:02

Domácí vyhazují a celá čtyřka teď může vystřídat.

08:55

Hosté vyhráli vhazování a zkusili i vystřelit. Král vyrazil střelu do rohu.

08:50

Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Kopic – 2 min., hákování).

06:55

Marek Kopic vybojoval kotouč v rohu kluziště, následně jej poslal na rozjetého JOSEFA DÁŇU a ten z mezikruží vystřelil nad beton Víta. Asistence: Marek Kopic

06:00

Zakázané uvolnění domácích, vhazovat se bude po pravici Krále.

03:44

Marek Kopic z rohu nahrál na Kerbera, nahrávku vystihl jeden z hostí a rozjel se do pásma domácích, kde o puk přišel.

01:24

Patrik Vacík objel ve středním pásmu jednoho z beků hostí, zkusil rychlý pass na Marka Kopice, ten na puk nedosáhl.

00:02

Úvodní vhazování vyhráli hosté a hned vyrazili do útoku, následně zkusili i střelu, kterou Král vyrazil.

00:01

BK Havlíčkův Brod: Král (Vácha) – Řehout, D. Vacík "C", Matula, Trupl, Kerber – P. Vacík, Kopic "A", Klofáč, Dymák, Juřica, Rauš, Prýl, Dáňa, Vyvial, Pártl

SKLH Žďár nad Sázavou: Vít (Sivek) – Macek, Cibuzar, Adámek, Grauer – Putz, Konečný "A", Kouba, Štola, Matas, Malenovský "A", Picka, Bačo, Doležal, Puczek "C", Bednář

Rozhodčí: Jakub Hornáček – Tomáš Krejčí, Václav Kubíček.
BK Havlíčkův Brod v posledních 3 zápasech nedokázali havlíčkobrodští bodovat ani jednou. Nejprve prohráli na ledě tygrů z Liberce 2:4, poté na domácí půdě podlehli Motoru 1:4 a na závěr cestovali do Pardubic, kde chtěli bodovat, to se jim nepodařilo a po porážce 2:6 odjeli domů s prázdnou.
Žďár nad Sázavou v posledních 3 zápasech dokázali mladíci bodovat pouze jednou. Nejprve podlehli na domácím ledě Mladé Boleslavi 1:4, poté cestovali do Pardubic, kde vyhráli 4:2. A ještě na závěr v domácím utkáním utkání padli s Motorem těsně 3:4.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.

4:0

Branky a nahrávky: 7. Dáňa (Kopic), 31. Rauš (Pártl), 33. Kopic (Vyvial), 35. Dáňa (Kopic, Juřica)

Rozhodčí: Jakub Hornáček – Tomáš Krejčí, Václav Kubíček

06:55 HBR 1:0 Dáňa (Kopic)
08:50 HBR 2 Kopic, hákování
12:17 HBR 2 Juřica, podražení
16:14 HBR 2 Vyvial, hákování
22:45 ZNS 2 Picka, podražení
24:32 ZNS 2 Kouba, příliš mnoho hráčů
30:50 HBR 2:0 Rauš (Pártl)