1:4

konec (1:1)

04.11.2017, 13:30 • Strakonice/areál na sídlišti • 13. kolo • Vít Muzikář

Tipsport: 5.6 5.0 1.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Chrudim bere tři body, ačkoliv Kopecký v prvním poločase naložil velice špatně s penaltou. Hosté i tak utkání ve Strakonicích zvládli. Ve druhém poločase měli druhý pokutový kop, kterým Kučera víceméně rozhodl. O té doby působil Sokol odevzdaně a byl chabý směrem dopředu. Lídr ČFL uspěl na trávníku mužstva, které bude bojovat o záchranu poměrem 3:1. (15:53:58)

90

90

Mastík má k dispozici autové vhazování z levé strany.

90

Hostující pravý bek oslovil přihrávkou pod sebe až Mrázka. Následný dlouhý balon skončil na levé straně u Stránského.

89

Mastík střílel z dvaceti metrů do soupeře. Chrudim posléze dohrává tohle utkání s míčem na kopačkách na polovině domácích.

89

Stránský a Mastík nic neuspěchali na levé straně, centr Mastíka poté nebyl ideální.

89

Po výkopu Mrázka budou útočit domácí hráči od své obrany.

88

Střídání v týmu MFK Chrudim: ze hřiště odchází Kopecký, přichází Stránský.

88

Domácí hráč trefil nečistě balon levačkou a ten skončil vedle pravé tyče.

87

Domácím se nabízí standardní situace z pravé strany z dobré pozice.

86

Dvořák rozehrál nakrátko pod sebe a to bylo začátek konce pro Sokol. Chrudim bude vhazovat z levé strany z vlastní poloviny Mastíkem.

86

Kočí přihrál na pravou stranu Tomáškovi, který vybojoval faul na vlastní osobu.

85

Mastík přišel o balon na levé straně, ale jeden z hostujících hráčů zasáhl v obraně na pozici stopera.

85

Kesner hrál pravačkou na hlavu soupeře. Následně je pod tlakem v rozehrávce Langr.

84

Žlutou kartu dostává Jirouš (Sokol Čížová).

84

Mastík vhazoval z levé strany, míč šel následně od Vašulína na nohu domácího hráče.

83

Krčal odhlavičkoval balon až k Mrázkovi, který pošle balon zpět do hry levačkou na levou stranu.

82

Ptáček nahrával na levé straně pod sebe Mastíkovi, jehož chyba dostala domácí celek k autovému vhazování.