30.10.2017, 13:00 • Na Litavce, Příbram • 13. kolo • Vít Muzikář

Tipsport: 1.25 6.0 5.47 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

89

Příbram právě vstřelila branku!
O sedm branek to stejně jako v domácím zápase s Bohemkou asi nebude. Tak či onak – hosté si zřejmě povezou domů debakl...Stav je totiž z pohledu outsidera zápasu 0:6. LUKÁŠ RIC je dalším dvougólovým střelcem dnešního mače.

69

Přijde kanár a tenisová podoba skóre? Příbram přidává pátý přesný zásah! Podruhé se mezi střelce zapisuje JAN MATOUŠEK.

52

Sudí Pechanec nejprve ukázal na penaltový puntík. Následně prohrál Coufal souboj se svým soupeřem EMMANUELEM ANTWIM.

49

Po něm už domácí mužstvo vede 3:0. Coufal právě obdržel třetí gól a zdá se, že je o osudu zápasu Příbram – Budějovice rozhodnuto, jelikož se prosazuje LUKÁŠ RIC.

41

Příbram nejspíše vyhraje první poločas. Coufal musí podruhé v krátkém sledu lovit balon ze své sítě. A sice po zakončení JANA MATOUŠKA.

39

Přece jen se Příbrami povedlo překonat Coufala v prvním poločase. 1:0. A sice zásluhou kapitána DENISE LAŇKY.

6:0

konec (2:0)

Branky: 39. Laňka, 41. Jan Matoušek, 49. Ric, 52. Antwi (pen.), 69. Jan Matoušek, 89. Ric

Karty:   36. Kalousek (CEB), 57. Hála (CEB), 83. Tomek (CEB)

FK Příbram: Kočí – Šíma (59. Jelínek), Holý, Vávra, Tarczal, Ric, Průcha (77. Hloušek), Laňka (C) (77. Lukavský), Jan Matoušek (77. Pecka), Jandera (59. Polidar), Antwi
Náhradníci: Trnka – Jelínek, Hloušek, Polidar, Lukavský, Pecka, Černý

SK Dynamo Č. Budějovice: Coufal – Chylík, Řehoř, Hála, K. Kadlec (59. V. Kadlec), Jak. Matoušek (46. Jáša), Tomek, Škoda, Štifter, Kalousek (78. Kortiš), Krejčí (C) (68. Grigera)
Náhradníci: Luksch – V. Kadlec. Kortiš, Jáša, Grigera

Rozhodčí: Pechanec – Poživil, Černý