3:1

konec (1:0)

27.10.2017, 20:45 • SH Slavia VŠ Plzeň • 5. kolo • Vít Muzikář

Pro dnešek je to vše, děkujeme za pozornost a hezký zbytek dne. (22:18:18)
Jerigo vítězí, ale tohle hodně bolelo. Zejména první poočas byl z domácí strany hodně špatný. Tam černožlutým pomohl výrazně a výborně chytající Šoltys. Nicméně i tak Plzeň vedla po prvním poločase 1:0 díky přesné trefě Rouse. Ve druhém poločase přidal další gól Trnka z brejku proti Koudelkovi.

Hosté snížili Čáhou, který obešel Lenka a zakončil k pravé tyči. Najednou měli domácí hráči pět faulů a hosté celkem dobrou šanci na minimálně bod. Jenže spolupráce Lenka a Šebka přinesla domácím vedení o dva góly. Hostující celek ještě zkusil powerplay, ale už bez úspěchu.

39:53

Vitouš ještě střílel z poloviny hřiště do pravé tyče.

39:45

Po nahrávce Tomka neobešel soupeře na levé straně Urych.

39:34

Šoltysův výhoz poslal poté hlavou mimo tři tyče Šebek na pivotovi.

39:24

Lenk překazil soupeři přihrávku po své pravé ruce. Poté zakončoval mimo z pravé strany Rathaus.

39:03

Ztráta Urycha, takže Malý může rozehrát aut z levé strany na polovinu hřiště.

38:47

Tomek nešel do souboje jeden na jednoho , ale poté střílel vedle levé tyče.

38:27

Blažek se dotkl balonu na pravé straně, poté Šoltys vytasil vynikající zákrok proti zakončení z levého křídla.

38:15

Blažek rozehrál aut pod sebe na Tomka, hosté hrají v pěti.

38:14

Timeout pro hosty.

38:04

Tomek nahrával Čáhovi na levé straně, ale toho pokryl jeden z domácích hráčů.

37:49

Po nahrávce Lenka byl k chybě donucený soupeřem Vitouš a hosté kombinují Rathausem.

37:45

Malý přihrával na pravou stranu na Šebka. Ten byl faulovaný Čáhou a hosté mají třetí faul.

37:34

Koudelka rozehrál na Rathause, poté Jerigo získalo balon Malým.

37:20

Šebek si dal velký poozor, aby nefauloval. Poté pracoval výborně Vitouš v obraně, ale netrefil prázdnou branku hostů.

37:07

Hosté hrají powerplay, Rathaus byl pokrytý na zadní tyči.

36:41

Plzeň právě vstřelila branku!
Vitouš to zkusil individuálně po levé straně. Poté ONDŘEJ LENK si vyměnil balon se Šebkem na pravé straně, načež domácí kapitán trefil prázdnou branku hostů. Asistence: Jan Šebek.