4:3

konec (2:1, 1:2, 1:0)

26.10.2017, 12:30 • DRFG Arena, Brno • 11. kolo • Václav Petrů

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji příjemný zbytek dne. (14:40:29)
Mladší dorostenci Komety tedy nakonec potvrdili roli mírného favorita a Pardubice porazili v poměru 4:3. Cesta k výhře ale nebyla jednoduchá, hostům se povedlo dvakrát smazat manko a výhru vystřelil Kometě ve 49. minutě zadák Holemý.

59:45

Pardubice si vytvořily slušný tlak, ale modrobílým se povedlo dostat puk do středního pásma.

59:20

Batěk zůstal na střídačce a Pardubic to zkouší v šesti!

59:20

Trenér hostujícího týmu si vyžádal oddechový čas.

59:20

Domácí se dopustili zakázaného uvolnění, příležitost pro Pardubice?

58:39

Rouha přejel modrou čáru, napřáhl a vypálil mimo vzdálenější tyč. Hostům se zatím nedaří vytvořit závěrečný tlak na srovnání.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

56:33

Modrobílí se ubránili přesilovce Dynama a hrají v plném počtu.

56:01

A znovu modrobílí poslali puk přes všechny čáry.

55:43

Modrobílým se povedlo vymanit z tlaku, který si hostující celek vytvořil.

55:27

Důležitý zákrok Vystavěla proti střele zblízka.

54:33

Tak to je zajímavá šance pro Pardubice na vyrovnání! Zahrají si početní převahu. Dvě minuty za sekání totiž obdržel Václav Rašovský.

53:34

Zakázané uvolnění hostujícího týmu.

52:02

Rouha pálil od modré čáry mimo vzdálenější tyč.

52:02

Masař se utrhl do samostatného úniku, Batěk znovu podržel své mužstvo, když udržel kotouč před brankovou čarou.

51:43

Zákrok Vystavěla poté, co jeden z obránců Pardubic vypálil od mantinelu.

51:31

Hledíkovo zakončení od mantinelu srazil na ochrannou síť Holcman.

4:3

Branky a nahrávky: 11. Bartes, 17. Žák (Kalčík, Bartes), 39. Fajmon (Sedláček, Brabenec), 49. Holemý (Malý, Meluzín) – 18. Odehnal (Rouha, Kaštánek), 35. Marha (Tomek), 40. Hledík (Kaštánek)

HC Kometa Brno: Vystavěl (Nešťák) – Řehák, Holcman, Mikulec, Holemý, Běhůnek, Sedláček, Fajmon, Furch – Žák, Brabenec, Bartes, Kalčík, Holotík, Meluzín, Sedláček, Kos, Malý, Rašovský, Harmin, Masař.

HC Dynamo Pardubice: Batěk (Kraus) – Pavlík, Vojtěch, Nedelka, Kaštánek, Hrádek, Odehnal, Hrdlička, Heligr – Kubíček, Rouha, Marha, Tomek, Paleček, Lichtag, Šťastný, Hledík.

Rozhodčí: Král – Bernard, Mikoviny

02:33 PCE 2 příliš mnoho hráčů, odpyká Hrdlička
10:46 KOM 1:0 Bartes
16:49 KOM 2:0 Žák (Kalčík, Bartes)
17:07 KOM 2 Furch, podražení
17:37 PCE 2:1 Odehnal (Rouha, Kaštánek)
29:56 KOM 2 příliš mnoho hráčů, odpyká Kalčík