Extraliga staršího dorostu

HC Energie Karlovy Vary – Rytíři Kladno

2:6

konec (0:2, 0:1, 2:3)

24.10.2017, 18:00 • KV Arena, Karlovy Vary • Skupina A • Naďa Krásná (@NadiaKrasna), Vlastimil Mourek (@04Vlastam)

Kladenští v tomto zápase jasně dominovali. Naopak karlovarští překvapili svým nepovedeným výkonem. Energetikům se dařilo až v závěru třetí třetiny, kdy v posledních pěti minutách hry dali, stejně jako Rytíři, dva rychlé góly (Adam Křemen, Vít Jiskra), a tak zkusili hru v šesti. To se jim ale vymstilo, protože hned po deseti vteřinách dostali gól od Šimona Jelínka. My se s vámi tímto loučíme a brzy zase na počtenou. (20:15:15)

59:40

Zmatek před kladenskou brankou

58:04

Kladno právě vstřelilo branku!
Do prázdné brány se trefil VOJTĚCH TRŽIL. Asistence: Šimon Jelínek, Matyáš Filip

57:55

Energetici zkouší hru v šesti

57:32

Křemen zkoušel střelu od modré ale mířil daleko vedle.

56:38

Holub střílí z mezikruží, ale trefil pouze Jirouškovy betony.

56:13

55:05

Energetici se dnes v přesilovkách trápí.

54:40

Zakázané uvolnění Varů.

54:13

Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Flachs – 2 min., vysoká hůl).

53:13

Karlovy Vary právě vstřelily branku!
Po střele Daniela Černého se k puku dostal VÍT JISKRA, kterému nedělalo potíže trefit se do prázdné branky.

51:35

Do samostatného úniku se dostal ADAM KŘEMEN, který zatím jako jediný prostřelil Jirouška. Bez asistence

50:16

Novák jel se Zárubou na branku, ale Jiroušek zůstává bezchybný.

48:45

MATĚJ ZÍKA přesnou střelou z pravého kruhu vymetl všechny pavučinky z prvého rohy Bednářovy brány.

46:51

Tomáš Urban se dostal přímo před Bednáře, kde stihl ještě přihrát VOJTĚCHOVI TRŽILOVI, který trefil střed prázdné branky. Asistence: Tomáš Urban, Adam Zich

45:39

Routa chtěl proniknout, až k Bednářovi, ale v cestě mu stál domácí obránce.

44:39

Hosté vyhazují, ale puk nikdo nezachytil, což vedlo k icingu.

43:21

Bláha se dostal do úniku, ale byl v ofsajdu, a tak se vhazuje ve středním pásmu.

2:6

Branky a nahrávky: 52. Křemen, 54. Jiskra (Černý) – 10. Zíka, 14. Jelínek (Flachs, Zíka), 24. Filip (Bláha), 47. Tržil (Urban, Zich), 49. Zíka (Routa), 59. Tržil (Jelínek, Filip)

HC Energie Karlovy Vary: Kašpar (24. Bednář) – Bernáth, Cankov, Zavřel, Kořán, Tureček, Záruba, Novák – Holub, David Novotný, Černý, Šťastný, Maydl, Křemen, Hudečka, Prošek, Šik, Jiskra, Jílek, Zdeněk

Rytíři Kladno: Jiroušek (Novotný) – Kvapil, Zich, Volráb, Šmatlák, Flachs – Tržil, Bláha, Jelínek, Bernat, Zíka, Routa, Kulma, Urban, Čermák, Filip, Neiss

Rozhodčí: Grech – Belko, Fiala