3:4

po prodl. (1:0, 2:1, 0:2 - 0:1)

22.10.2017, 16:00 • Nitra aréna • 14. kolo • Dalibor Sklár sk

Tipsport: 2.2 4.5 2.44 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Skončilo sa stretnutie v ktorom Nitra stratila trojgólový náskok a prehrala 3:4 po predĺžení. (18:31:23)

62:41

Trenčín dal gól!
Domáci prepadli v útočnom pásme a hostia sa rútili v trojici proti Pukákovi a Lawsonovi. Po strele sa puk dostal späť pred bránku odkiaľ ju za bránkovú čiaru dopravil JURAJ BEZÚCH a rozhodol o víťazovi stretnutia. Asistencie: Matúš Holenda, Peter Olvecký.

63:41

Trenčín strelil gól. Avšak jeho platnosť sa bude posudzovať s videorozhodcom.

63:13

Valent prerušuje hru po Milamovej strele.

61:23

Domáci sa v dvojici rútili na Valenta. Paulovič prihral Krištofovi a ten nepochopitelne namiesto zakončenia do odkrytej bránky prihral späť svojmu spoluhráčovi, ktorý sa však už ocitol za bránkou.

60:46

Valent skryl puk pod svoju lapačku a hra je prerušená. Následná strkanica medzi Blackwaterom a Hlinkom.

60:34

Na opačnej strane zasahuje Lawson.

60:25

Henrich Ručkay sa zbavil obrancu a nebezpečne ohrozil brankára hostí.

60:01

Začalo sa predĺženie.
Tretiu tretinu vyhrali hostia 0:2 a tak budeme druhýkrát v tejto sezóne v Nitra aréne svedkami predĺženia.

60:00

Tretia tretina sa skončila.

59:30

Nitra zovretá pred vlastným brankárom.

58:51

Ofsajd Trenčín. Obe mužstvá už nejdú do rizika a zrejme budeme svedkami predĺženia.

57:44

Zakázané uvoľnenie Nitra. Vhadzuje sa pred Lawsonom.

56:50

Mikuš sa ocitol osamotený s pukom medzi kruhmi a strelou švihom trafil pravú tyčku hosťujúcej bránky.