22.10.2017, 17:00 • SH Dašická Pardubice • 9. kolo • Vojtěch Görög

Tipsport: 2.0 5.0 2.51 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je pro dnešek vše a u dalších přenosů na shledanou! (18:57:33)

63:06

Pardubice právě vstřelily branku!
VÁCLAV OUBRECHT sebral míček hostujícímu útočníkovi a dostal míček do prázdné branky soupeře a rozhoduje tak dnešní utkání! Asistence: Tomáš Dlesk.

62:50

Čtveřice pražanů kombinuje, ale nedostává se do zakončení.

62:18

Sparta opět ve čtyrech.

62:03

Akci hostů chytil domácí brankář. Sparťané logicky vracejí svého brankáře do branky, protože u míčku jsou Pardubice.

61:40

Sparta opět bez brankáře.

61:20

Domácí drží míček a kombinují za svou brankou.

60:51

Sparta odvolala brankáře a zkouší kombinovat ve čtyrech proti třem!

60:28

Ivo Teichman tečoval míček vysokou holí a Sparta bude rozehrávat.

60:01

Také ve třetí třetině jsme viděli dvě branky. Sparta se ujala podruhé v utkání vedení, ale domácí hráči na tuto branku ještě našli odpověď. Pardubice hráli na konci zápasu přesilovku 5 na 3, která trvala celé dvě minuty, ale ani tato situace nepřinesla branku. Stav po šedesáti minutách je tedy 3:3 a uvidíme tak prodloužení.

60:00

59:45

Sparta se nikam nežene. Dnes uvidíme prodloužení.

59:32

Faul domácích a Sparta bude ještě rozehrávat u branky domácích.

59:20

Domácí stále u míčku.

58:33

Sparta přišla o míček a Pardubice kombinují podobně jako hosté. Utkání se už pouze dohrává pravděpodobně se dočkáme prodloužení.

57:59

Hosté stále drží míček a střídají za hry. Domácí se nikam neženou a drží obranný val na polovině hřiště.

4:3

Branky a nahrávky: 15. Dlesk (P. Pakosta), 30. Janeček, 49. P. Pakosta (Janeček), 64. Oubrecht (Dlesk) – 19. Košir (Svatoš), 25. Ujhelyi (Pruner), 45. Zouzal (Svatoš)

Sokoli Pardubice: Levinský (Musil) – Kunt, Oubrecht, J. Jedlička, Brychta, Škeřík, Ďopan, Bílý – Petr, Janeček, Teichman – Kourek, Dlesk, P. Pakosta – P. Němeček, Černý, Krigovský – Formánek, Prix.

ACEMA Sparta Praha: Mart. Beneš (Eckhardt) – Ježek, Bartoš, Čermák, Garčar, Marvánek, Zeman, Koščo, Kalaš – Ujhelyi, Zouzal, Košir – Jaroš, Svatoš, Kareš – Krejča, Pruner, Špalek – Pergler.

Rozhodčí: Sojka Kamil, Sojka Tomáš