22.10.2017, 17:00 • 7. kolo • Radomír Fukala

Tipsport: 1.2 12.0 5.88 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Pro tuto chvíli je to z mé strany všechno. Přeji hezký večer a u dalších on-line přenosů na shledanou. (18:30:21)

Nejvíce branek: Sobieská 8/3, Hradilová 5/4, Kolářová 4 – Patrnčiaková 10/5, Višňovská 5, Kalinová 3/1.
Rozhodčí: Tomáš Deml, Martin Dvořáček.
Sedmimetrové hody: 7/7 – 8/6.
Vyloučení: 1:4.
Je dobojováno! Po první poločase, kdy si Zlín vypracoval pětibrankový náskok, vše nasvědčovalo ve dvoubodový zisk domácích. Jenže Hodonín zlepšil svou střelbu a dokázal se vrátit do zápasu. Několikrát se totiž dostal na rozdíl jediné branky, ale srovnat už nedokázal. Zlomový moment přišel v 58. minutě, kdy se Hodonín mohl znovu střelou z pravého křídla přiblížit do těsného kontaktu, ale výborně zasáhla zlínská brankářka. Následně domácí přidaly další gól ze sedmičky a po výhře 23:20 si připisují dva body do tabulky MOL ligy.

Konec zápasu. (23:20)

60

Domácí zbytek zápasu dohrávají v útoku a už se pravděpodobně nic nestane. (23:20)

60

Oddechový čas pro domácí. (23:20)

60

Gól vstřelil tým HK Hodonín (Annamária Patrnčiaková). (23:20)

60

Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým HC Zlín (Michaela Sobieská).
(23:19)

59

Navíc Zlín bude házet sedmičku, kterou může potvrdit svou výhru (22:19)

58

Asi klíčový zákrok domácí brankářky proti střele z pravého křídla. To už by si měly domácí hráčky pohlídat. (22:19)

57

Oddechový čas pro hosty. (22:19)

57

Vyloučení v týmu HC Zlín (Jolana Mizerová). (22:19)

57

Michaela Kolářová krásnou ranou vymetá pavučiny z horního rohu hostující brány. (22:19)

56

Ale to se mu nepodařilo. Parádní zákrok domácí brankářky drží stav 21:19. A ten trvá i poté, co se na druhé straně zaskvěla neméně pěkným zásahem hodonínská gólmanka. (21:19)

55

Hradilová se snažila přihrát ze středu na křídlo, ale to se jí nepovedlo. Navíc domácí poté minuly bránu a Hodonín je může znovu přiblížit na jeden gól. (21:19)