konec (1:0)

22.10.2017, 14:30 • Jan Breydelstadion, Bruggy • 11. kolo • Michal Raška

Tipsport: 1.4 4.8 7.32 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je dnes ode mě vše, děkuji za pozornost. (16:27:05)
Je konec. Bruggy nakonec toto těžké utkání s nováčkem soutěže zvládli a dokázali ustát tlak, který si hosté vytvořili ke konci zápasu.
První poločas nám toho moc nenabídl. Jasně lepší jsou ale domácí Bruggy, které mohly jít do vedení ve 24. minutě, když se sám před brankářem zjevil Emmanuel Bonaventure, ale Bolat ho skvělým zákrokem vychytal. V 36. minutě jsme se, ale přece jenom dočkali gólu a to když se po rohovém kopu dostal ke střele domácí hráč, s ním si ještě obránce hostů poradil, když zastavil míč na brankové čáře, ale na dorážku Saula Decarliho už nedosáhl. Bruggy tak po prvním poločase vedly zaslouženě 1:0.
Ve druhém poločase se v 50. minutě dostal do skvělé šance Wesley, ale hlavou přestřelil bránu. Ke konci zápasu hosté tlačili a domácí brankář zabránil gólu jak v 81. minutě, když Haroun vystřelil k levé tyči, tak o minutu později, když z bezprostřední blízkosti vychytal hlavičku Oularého. V nastavení si domácí výhru už pohlídali a tři body zůstávají doma.

90+3

90+3

Domácí hlídají konec zápasu na půli hostů.

90+2

Lior Refaelov získal míč u hranice vápna, ale levačkou vystřelil vedle brány.

90+1

Rozhodčí nastavuje tři minuty navíc.

90

Pro centr hostů si došel domácí brankář a rychle přihrál Refaelovi, který si řítil dopředu, ale byl faulován.

90

Joaquín Ardaiz dostal hlavou míč vedle brány a Ethan Horvath bude mít odkop od domácí svatyně.

89

S ním si domácí obrana rovněž poradila a míč skončil až u brankáře hostů Sinana Bolata.

89

Domácí hráč zabránil centru do vápna a následuje rohový kop pro hosty.

89

Po faulu měli hosté přímý kop, ale s centrem si domácí obrana lehce poradila. Ovšem u míče jsou stále Antverpy.

88

Nyní po dlouhé době drželi míč chvíli domácí, ale Lior Refaelov vystřelil z velké dálky a jeho střela šla hodně mimo.

87

Joaquín Ardaiz se ocitl v ofsajdové pasti a tím je útok hostů zmařen.

86

Faris Haroun dostal přihrávku mezi dva hráče ve vápně, ale oba dva šli do míče skluzem a zabránili střele.

85

Nyní na hřišti dominují jasně Antverpy.

84

Nepřesná přihrávka končí za domácí bránou a Horvath s odkop nebude zrovna spěchat.

83

Rohový kop nic nepřinesl, ovšem u míče jsou stále hosté.

82

82.

82

Další fantastický zákrok Ethana Horwatha! Hosté nacentroval z pravé strany a z bezprostřední blízkosti hlavičkoval směrem do brány Obbi Oularé, ale domácí brankář míč vyrazil nad břevno a následuje rohový kop!

81

81.

81

Ethan Horvath nyní podržel svůj tým, když si hosté narazili a následně Faris Haroun vystřelil k levé tyči. Ovšem domácí brankář míč vyrazil a stav je tedy stále stejný.

80

S domácí přihrávkou do vápna si poradil stoper hostů a následuje odkop od brány Bolata.

79

Střídání v týmu Club Bruggy KV: ze hřiště odchází Hans Vanaken, přichází Lior Refaelov.

79

Další faul domácího týmu.

78

Střídání v týmu Royal Antverpy FC: ze hřiště odchází Mamoutou N´Diaye, přichází Joeri Dequevy.

78

Po pár zblokovaných střel se ke střele dostal i Faris Haroun, ale minul bránu Horvatha.

77

Hosté v posledním minutách jsou aktivnější a snaží se vstřelit vyrovnávací gól, ovšem k nějakému vážnějšímu ohrožení branky se zatím nedostali.

76

Po teči vlastního spoluhráče už Ivo Rodrigues nestihl míč na hrací ploše a následuje odkop od brány o který se postará Ethan Horvath.

75

A opět dochází k výměně názorů mezi rozhodčím a hlavním trenérem hostujícího celku.

74

Střídání v týmu Royal Antverpy FC: ze hřiště odchází William Owusu Acheampong, přichází Joaquín Ardaiz.

74

Tak tohle Wesley hodně zpackal. Dostal krásnou přihrávku na levou stranu, ale i když byl před obráncem tak míč zasekl a následně nepřihrál přesně.

73

Po rohovém kopu sice vyhrál hlavičkový souboj domácí hráč, ale k ohrožení brány nedošlo.

72

Moustapha Bayal Sall zahrál míč do zámezí a domácí mají rohový kop.

71

Střídání v týmu Club Bruggy KV: ze hřiště odchází Emmanuel Bonaventure, přichází Jelle Vossen.

71

Hráč hostů Acheampong neprošel přes obranu Bruggy a ještě k tomu se mu vyzula kopačka.

70

Sambou Yatabaré po vybojování míče s Bonaventurou, zajel do Nakamby a dostává žlutou kartu. Je velmi rozhořčený, což potvrdil i dání ramenem jednomu protihráči z domácího celku.

69

Centr, který přiletěl z pravé strany od N'Diaye si domácí brankář Horvath lehce chytil do náruče.

68

Wesley šel do souboje moc důrazně a je mu odpískán útočný faul.

67

Sambou Yatabaré chvíli po tom co je na hřišti prověřil brankáře střelou z dálky, ale Ethan Horvath s ní neměl nejmenší problém a míč chytil.

66

Faul byl odpískán jednomu hráči z celku Antverp. Ale centr z přímého kopu lehce chytil Sinan Bolat.

65

Střídání v týmu Club Bruggy KV: ze hřiště odchází Dion Cools, přichází Helibelton Palacios.

64

Střídání v týmu Royal Antverpy FC: ze hřiště odchází Alexander Corryn, přichází Sambou Yatabaré.

64

Po centru byl hostům odpískán ofsajd.

63

Ruud Vormem poslal na zem protihráče a Antverpy budou mít přímý kop z levé strany, přibližně třicet metrů od brány.

62

Matheus zabránil centru do vápna a domácí mají autové vhazování. Po jeho vhození ale míč rychle ztratili a dopředu se ženou hosté.

61

Jasný faul hostů na Vormera a domácí jsou opět u míče.

60

Wesley nesportovně po ztrátě míče podkopl Farise Harouna a dostává kartu žluté barvy.

60

Hans Vanaken poslal centr z levé strany, ovšem s ním s poradila obrana hostů. Chvíli poté byl přistižen v ofsajdu Wesley.

59

Hosté vybojovali rohový kop, ale po jeho zahrání šla hlavička hráče z celku Antverp vedle brány.

58

Další faul hostů ve středu hřiště. Druhý poločas jsou zatím opět aktivnější domácí Bruggy.

57

Dylan Batubinsika nezpracoval míč nejlépe a lacině ho daroval domácím.

56

Wesley si v souboji pomohl rukama a je mu odpískán faul.

55

Rodrigues krásným zákrokem obral o míč útočníka Bruggy, ale poté nepřihrál přesně.

54

Faul hostů ve středu hřiště zbrzdil akci domácích.

53

Brandon Mechele si posunul míč do středu hřiště a zkusil vypálit, ale jeho rána šla daleko vedle brány Bolata.

52

Trenér hostů se opět hodně rozčiluje na rozhodčího a pokud bude v tomhle jednání pokračovat, bude odveden na tribunu.

51

Wesley posunul míč na Bovaneturu a ten vybojoval autové vhazování.

50

V obrovské šanci se ocitl Wesley, když se po centru Vormera dostal k hlavičce uprostřed pokutového území, ale bohužel pro něj přestřelil!

49

Domácí drží míč ve své moci a rozjíždějí další akci po pravé straně.

48

Hrát Antverp už nestihl míč na hrací ploše a domácí Bruggy budou mít autové vhazování.

47

Hned na začátku druhého poločasu se v ofsajdové pasti nachytal domácí hráč.

46

Druhý poločas začne přibližně v 15:33.
První poločas nám toho moc nenabídl. Jasně lepší jsou ale domácí Bruggy, které mohly jít do vedení ve 24. minutě, když se sám před brankářem zjevil Emmanuel Bonaventure, ale Bolat ho skvělým zákrokem vychytal. V 36. minutě jsme se, ale přece jenom dočkali gólu a to když se po rohovém kopu dostal ke střele domácí hráč, s ním si ještě obránce hostů poradil, když zastavil míč na brankové čáře, ale na dorážku Saula Decarliho už nedosáhl. Bruggy tak po prvním poločase vedou zaslouženě 1:0.

45+2

45+1

Poté přiletěl centr z přímého kopu, ale hostům byl odpískán útočný faul.

45+1

Saulo Decarli zatáhl za dres Obbio Oularého a dostává žlutou kartu, stejně jako druhý jmenovaný, který se začal vztekat.

45

Poté se po centru z přímého kopu dostal do hlavičky domácí hráč, ale míč po ní vyletěl hodně nahoru a Sinan Bolat neměl sebemenší problém balón chytit do náruče.

44

Rodrigues šel jasně po pravé noze Diona Coolse a dostává zaslouženou žlutou kartu.

43

Na pravé straně neudržel míč ve hře Dion Cools a hosté mají autové vhazování.

42

Bruggy rozjíždějí další akci, ale po přihrávce do vápna na chvíli míč ztratili, ovšem už jsou opět u něj ve středu hřiště.

41

Ivo Rodrigues skvěle a hlavně čistě odebral míč Weslymu, ovšem poté jeho kolega zakopl a míč ztratil.

40

Faul Vormera ve středu hřiště a hosté pošlou centr z přímého kopu. Ten ale neměl razanci a první hráč domácích ho vyhlavičkoval do bezpečí.

39

S nákopem Antverp si domácí obrana poradila, ovšem po levé straně se řítil Ivo Rodrigues, který poslal centr do vápna, ale nic vážnějšího z toho nebylo.

38

Ofsajd zastavuje Weslyho, který si u vápna zpracovával míč.

37

Domácí po gólu se opět hrnou dopředu, ale tentokrát po pravé straně neprošli.

36

36. Saulo DECARLI - 1:0

36

Bruggy právě vstřelily branku!
S rohovým kopem si domácí obrana poradila a vyhlavičkovala míč před vápno, tam se ke střele dostal domácí hráč a po teči zastavil míč na brankové čáře William Owusu Acheampong, ovšem s dorážkou SAULA DECARLIHO si už neporadil a domácí jsou do vedení!

36

Wesley dostal míč na pravou stranu, ale jeho centr byl zblokovaný a následuje rohový kop pro Bruggy.

35

Po dlouhé přihrávce nestihl míč na hrací ploše Emmanuel Bonaventure a Sinan Bolat se postará o odkop od brány.

34

Ovšem po nepřesné přihrávce skončil míč mimo hrací plochu a hosté budou mít autové vhazování.

33

Poté byl domácím odpískán faul, ovšem hosté míč po rozehrání opět rychle ztratili a dopředu se ženou Bruggy.

32

Ruud Wormer si myslel, že má za zády svého spoluhráče, ale bohužel pro něj se mýlil a jeho přihrávka končí mimo hrací plochu.

31

Marvelous Nakamba šel do souboje hodně dravě a je mu písknut faul. Ovšem po rozehrání hostů rychle ztratili míč a Bruggy rozjíždějí novou akci.

30

Stefano Denswil se dožadoval odpískání faulu, po tom co ho na zem složil William Owusu Acheampong, ovšem rozhodčí zůstává klidný a jasným gestem ukazuje, že tohle pískat nebude.

29

Hosté se málem dostali ke střele ve vápně, ale po pár odrazech nakonec domácí odkopli míč do bezpečí.

28

Po malých nepřesnostech na obou stranách budou mít hosté autové vhazování. Trenér hostů Laszlo Boloni se hodně rozčiloval a pomezní rozhodčí ho musel uklidnit.

27

Wesley si ze souboje odnesl menší zranění, ale vypadá to, že bude pokračovat ve hře.

26

S centrem z přímého kopu si Bruggy poradily, poté se snažili rychle jít dopředu po pravé straně, ale přihrávka byla moc dlouhá a končí v zámezí.

25

Z rohu ohrožení brány hostů nebylo a po chvíli šli dopředu hosté, přičemž byl domácím odpískán faul a následuje přímý kop Antverp.

24

Emmanuel Bonaventure dostal krásnou přihrávku do běhu ve vápně, ale sám proti brankáři Bolatovi neuspěl, jelikož ho skvělým zákrokem vychytal. Následuje rohový kop.

24

Ten byl rozehrán nakrátko a po něm přiletěl centr z pravé strany před bránu Bolata, ovšem obrana Antverp si poradila.

23

S centrem z přímého kopu, který opět vyslal Ruud Vormem, si obrana hostů poradila a následuje rohový kop pro domácí.

22

Geoffry Hairemans očividně přišlápl kotník Dionu Coolsovi a po právu dostává žlutou kartu.

21

Rohový kop nebyl rozehrán nejlépe, jelikož trefil prvního bránícího hráče. Následně přiletěl další centr, na který si vyskočil Bonaventure, ale byl mu odpískán útočný faul.

20

Hosté vyrazili rychle dopředu po pravé straně a vybojovali autové vhazování, ovšem poté míč ztratili a dopředu se okamžitě drali domácí, kteří vybojovali alespoň rohový kop.

19

Opět si vzal míč Ruud Vormem, ale jeho centr z přímého kopu si bez problému chytil Sinan Bolat.

18

Saulo Decarli nacentroval míč do vápna, ale sním si poradila obrana hostů. Chvíli poté Faris Haroun podkopl domácího hráče a Bruggy budou mít další přímý kop.

17

K míči se postavil Ruud Vormem, ale jeho střela z přímého kopu šla nad břevno brány Sinana Bolata.

16

Dylan Batubinsika zezadu složil Weslyho a domácí budou mít přímý kop ze solidních 22 metrů.

15

Hosté se dostali k míči a z pravé strany přiletěl centr do vápna, kde ale nikdo nebyl a jenom proletěl na druhou stranu.

14

Emmanuel Bonaventure nepřešel po levé straně přes obránce a u míče jsou hosté. Ti ho ale po chvíli lacině ztratili ve středu hřiště a následuje aut pro domácí.

13

Nyní se musel protáhnout Ethan Horwath aby vyboxoval centr, který letěl k jeho bráně. Poté zkusil střelu z dálky Matheus, ale ta mu vůbec nesedla a končí daleko vedle pravé tyče.

12

Následně z přímého kopu přiletěl centr do vápna, ale hráč domácího celku zamířil hlavou vedle levé tyče.

11

Velice zajímavá situace, kdy Alexander Corryn byl poslán za hrací čáru, jelikož měl krvavé ústa. Při odchodu za lajnu si ale sedl na trávník a rozhodčí vytáhl žlutou kartu.

11

Matheus nyní jasně zatáhl za ruku Emmanuela Bonaventury a domácí budou mít přímý kop na pravé straně blízko vápna.

10

Nyní se pískl faul Emmanuela Bonaventury, když přistrčil v souboji svého spoluhráče.

9

Po centru na pravou stranu už Alexander Corryn nestihl zkrotit míč na hrací ploše a následuje odkop od domácí brány.

8

Po výkopu skončil míč až u domácího brankáře Ethana Horvatha. Následně se v ofsajdové pasti ocitl Wesley.

7

S nepřesnou přihrávkou si poradil Mamoutou N'Diaye, který míč tělem pohlídal a následuje odkop od brány Bolata.

6

Emmanuel Bonaventure se nádherně uvolnil na pravé straně, ale jeho následná střela trefila pouze boční síť.

5

Hosté to zkoušeli po levé straně přes Obbi Oulárého, ale skvěle zapracoval domácí obránce.

4

Geoffry Hairemans krásně sklep míč na Alexandera Corryna, ale jeho následná střela neměla razanci a Ethan Horvath si sní lehce poradil.

3

Po nepřesné přihrávce se o odkop z brány postará Sinat Bolat.

2

Na začátku zápasu míč drží domácí Bruggy, kteří si přihrávají z jedné strany na druhou.

1

Club Bruggy KV: Horvath – D. Cools, De Bock, Decarli, Denswil – Mechele, Nakamba, Vanaken, Vormer – Bonaventure, Wesley.
Náhradníci: Hubert – Mera, Palacios, Refaelov, Simons, Diaby, Vossen.

Royal Antverpy FC: Bolat – Batubinsika, Corryn, Matheus, Bayal Sall – Hairemans, Haroun, N´Diaye, Oularé – Owusu Acheampong, Rodrigues.
Náhradníci: Ježina – Buta, Jelle Van Damme, S. Yatabaré, Jaadi, Dequevy, Ardaiz.

Rozhodčí: Lawrence Visser – Jo De Weirdt, Dirk Gilon.
Royal Antverpy FC:

Antverpy v minulé sezóně v baráži o postup porazily KSV Roeselare a letos tak hrají Jupiler League. V belgickém poháru dokázaly postoupit v domácím prostředí přes Lierse, které porazily 2:0. V lize se jim velmi daří a jakožto nováček se momentálně nachází na třetím místě s osmnácti body, což je fantastický start. V posledním zápase přivítali na své půdě Waregem. Už v 18. minutě se dostaly do vedení po gólu Oulareho. O sedm minut později vedli už o dva góly po vlastním gólu Baudryho a v 59. minutě přidal třetí a poslední gól z penalty Hairemans. Antverpy tak překvapivě a jednoznačně vyhrály 3:0. Nejlepšími střelci jsou se čtyřmi góly Peter Olayinka a William Owusu. Hlavním trenére je rumun Laszlo Boloni.
Club Bruggy KV:

Bruggy skončily v minulé sezóně na druhém místě ve skupině o titul a zajistily si kvalifikace Ligy Mistrů. V ní se utkaly proti Basaksehiru, ale po domácí remíze v Turecku prohrály a šly do předkola Evropské ligy. Tam se utkaly s AEK Athény, ale stejně jako v Lize Mistrů doma remizovaly a venku tentokrát v Řecku prohrály a s Evropskými poháry se rozloučily. V belgickém poháru hladce postoupily přes KSV Roeselare, kde vyhrály 5:1. V lize zatím vedou s dvaceti sedmi body a náskokem pěti bodů na druhé Charleroi a k tomu ještě o zápas méně. V posledním utkání zavítaly na půdu Oostende. Už v první minutě se Bruggy dostaly do vedení po gólu Vormera, ale odpověď byla rychlá a v 9. minutě to bylo zase nerozhodně. Ovšem ve 24. minutě šly Bruggy opět do vedení po gólu Weslyho, ale do poločasu domácí opět srovnali. Druhý poločas byl vyrovnaný, ale nakonec se v nastaveném čase prosadil Limbombe, který minutu na to dostal i červenou kartu. Bruggy tak vyhrály 3:2 a odvezly si tři body. Nejlepším střelcem je devatenáctiletý Emmanuel Dennis, který se prosadil již pětkrát. Hlavním trenérem je Michel Preud'homme.
V 11. kole belgické Jupiler League se proti sobě utkají Club Bruggy KV a Royal Antverpy FC. Jelikož jsou Antverpy nováčkem, tak poslední vzájemný zápas tyto kluby odehrály před třinácti lety. Hrát se bude na Jan Breydel stadionu v Bruggy. Tento stadion nabídne kapacitu pro 29 472 diváků. Hlavním rozhodčí toto utkání bude zkušený Lawrence Visser, jeho asistenty budou Jo De Weirdt a Dirk Gilon.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:30.