Francouzská Ligue 1 Uber Eats

AS Saint-Étienne – Montpellier HSC

0:1

konec (0:1)

20.10.2017, 20:45 • Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Étienne • 10. kolo • Vít Schück (@VitSchuck)

Tipsport: 2.21 3.28 3.74 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

22

22. Isaac MBENZA - 0:1

22

Montpellier právě vstřelil branku!
Zničehonic jde Montpellier do vedení! Mukiele z pravé strany centroval do pokutového území, Sio se ještě do míče v krkolomné pozici do balonu netrefil. Ten se ale šťastně odrazil přímo k osamocenému ISAACU MBENZOVI. Ruffier dokázal první pokus zneškodnit, ale i nyní měl hostující útočník štěstí. Do prázdné branky už poté jednoduše poslal míč do sítě.

0:1

konec (0:1)

Branky: 22. Mbenza

Karty:   75. Hamouma (SET), 85. Lacroix (SET) – 55. Skhiri (MON), 69. Congré (MON), 90+1. Lasne (MON)

Držení míče: 57 % : 43 %.
Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 10:7. Rohy: 6:2. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 25:17.

AS Saint-Étienne: Ruffier (C) – Janko (76. Hernani), Théophile-Catherine, Lacroix, Gabriel Silva – Maiga, Pajot – Hamouma, Cabella, Monnet-Paquet – Diony (37. Söderlund).
Náhradníci: Moulin – Katranis, Dioussé, M'Bengue, Selnaes, Hernani, Söderlund.

Montpellier HSC: Lecomte – Mendes (82. Sambia), Hilton (C), Congré – Mukiele, Lasne, Skhiri, Aguilar – Sio (71. Camara), Sessègnon, Mbenza (64. Ninga).
Náhradníci: Pionnier – Sambia, Ikoné, Camara, Poaty, Píriz, Ninga.

Rozhodčí: Schneider – Zitouni, Henninot