Tipos Extraliga (SR)

HK Poprad – HK Orange 20

5:2

konec (1:0, 1:2, 3:0)

19.10.2017, 17:00 • Zimný štadión mesta Poprad • 13. kolo • Lukáš Rastislav Ovšonka sk

Tipsport: 1.15 9.0 9.41 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

59:20

Príležitosť na skórovanie mal ešte Martančík, keďže Durný sa trošku precenil. Puk mu vypadol spred bránky, Martančík mohol skórovať do prázdnej, no nestalo sa tak.

57:00

Pre zmenu presilovka pre slovenskú dvadsiatku. James McDowell dostáva dve minúty za sekanie.

54:51

Ďalšia presilovka pre Poprad. Znovu je vylúčený Filip Vašaš, ktorý si tentokrát odsedí dve minúty za vrazenie na mantinel.

54:25

54:25 HEIZER - 5:2

54:25

Poprad dal gól!
Domáci využívajú aj druhú presilovku tesne pred jej koncom. Vartovník vybojoval puk medzi kruhmi, posunul ho Majdanovi, ten trošku ešte do strany RADOMÍROVI HEIZEROVI a jeho delovka z prvej bola naozaj výborná.
Asistencie: Juraj Majda, Lukáš Vartovník.

53:33

53:33 KÖNIG - 4:2

53:33

Teraz to domácim kamzíkom vyšlo a zvyšujú svoje vedenie. Mlynarovič nabil na modrú čiaru PETROVI KONIGOVI, ktorý sa poriadne oprel do strely a strelou k žrdi nedal Durnému žiadnu šancu na zákrok.
Asistencie: Samuel Mlynarovič, Patrik Svitana.

52:25

Dvojité vylúčenie na strane slovenských mladíkov. Dávid Hílek dostáva dve minúty za držanie a Filip Vašaš rovnako dlhý trest, ale za podrazenie.

44:34

Presilová hra pre slovenských juniorov. Juraj Majdan si odsedí dve minúty za držanie.

41:54

41:54 PALOČKO - 3:2

41:54

Domáci sa dostávajú do vedenia. MATÚŠ PALOČKO s pukom prekorčuľoval po ľavom kruhu a spred bránky šikovne prekvapil Durného!
Asistoval mu Peter Lichanec a James McDowell.

39:18

39:18 VARTOVNÍK - 2:2

39:18

Domáci vyrovnávajú stav stretnutia! Krempaský si na pravom kruhu dostatočne nedal pozor na LUKÁŠA VARTOVNÍKA, ktorý prenikol pred bránku a bekhendovým blafákom prekonal Durného.
Asistencie: Peter Lichanec, Štefan Fabian.

35:06

Presilovka pre slovenských mladíkov. Peter Lichanec dostáva dve minúty za podrazenie.

29:47

Matúš Paločko posunul puk medzi kruhy Matejovi Paločkovi. Jeho strela spomedzi kruhov skončila na betóne gólmana Durného.

26:55

Presilovka pre domáce mužstvo. Dominik Kuna dostáva dve minúty za nedovolené bránenie

26:40

26:40 TAMÁŠI - 1:2

26:40

HK Orange 20 dalo gól!
Slovenskí mladíci otáčajú stav stretnutia! Smolka skvelo z rohu klziska našiel pred bránkou nakorčuľovaného ALEXA TAMÁŠIHO, ktorý z prvej prekonal Ivanova!
Asistencie: Erik Smolka, Martin Krempaský.

25:52

Presilovka pre tím HK Orange 20. Daniel Brejčák si odsedí dve minúty za nedovolené bránenie.

22:33

22:33 MARCÍNEK - 1:1

22:33

Potvrdilo sa pravidlo: Nedáš, dostaneš! Hneď po Bondrovej akcii vykorčuľovali dopredu hostia, po ľavom krídle prišiel k bránke PATRIK MARCÍNEK a šikovnou strelou prekvapil gólmana Ivanova!
Asistencie: Peter Kundrík, Roman Durný.

22:19

Dávid Bondra šikovne vystihol Hederovu prihrávku po modrej čiare a išiel sám na bránku. Jeho pokus gólman Durný perfektne vychytal

21:14

Mladíci získavajú dvojnásobnú výhodu. Daniel Brejčák dostáva dve minúty za sekanie.

19:40

Presilovka pre dvadsiatku. Miloslav Jáchym dostáva dve minúty za podrazenie.

17:22

Popradčania budú opäť hrať presilovku. Martin Krempaský si odsedí dve minúty za držanie.

13:03

Presilovka pre slovenských mladíkov. Juraj Majdan dostáva dve minúty za hákovanie.

11:09

11:09 BONDRA - 1:0

11:09

Kamzíci idú do vedenia! Svitana od mantinelu prihral na modrú čiaru Jáchymovi, ktorý vystrelil príklepom. Puk od Durného vyletel do vzduchu, DÁVID BONDRA si počkal a potom ho volejom zasiahol do bránky!
Asistencie: Miloslav Jáchym, Patrik Svitana.

10:24

Rastislav Václav mal teraz dobrú príležitosť. Dostal sa medzi kruhy a odtiaľ vypálil. Najprv do protihráča, puk sa mu odrazil a následne ešte raz prudko vystrelil. Ivanov musel poriadne natiahnuť svoj betón.

08:20

Tak domáci si to veľmi neužili. Radomír Heizer je ihneď vylúčený za nedovolené bránenie.

08:16

Poprad si zahrá presilovú hru. Martin Krempaský dostáva dve minúty za hákovanie.

5:2

Branky a nahrávky: 12. Bondra (Jáchym, Svitana), 40. Vartovník (Lichanec, Fabian), 42. Paločko (Lichanec, McDowell), 54. König (Mlynarovič, Svitana), 55. Heizer (Majdan, Vartovník) – 23. Marcínek (Kundrík, Durný), 27. Tamáši (Smolka, Krempaský)

HK Poprad: Ivanov (Gavalier) – Fabian (C), Davydov, Brejčák (A), König, McDowell, Jáchym, Zadražil, Dinda – Lichanec, Heizer, Ježek – Majdan, Mlynarovič, Svitana (A) – Bondra, Paločko ml., Paločko – Martančík, Vartovník, Olejník

HK Orange 20: Durný (Hlavaj) – Hedera, Hílek, Fereta, Zeleňák, Švarc, Krempaský, Matejovič, Kuna – Jaško (C), Kundrík, Marcínek – Vybíral, Čacho (A), Vašaš (A) – Smolka, Tamáši, Václav – Musliu, Šmida, Mesaroš

Rozhodčí: Kalina, Snášel – Gajan, Jobbágy