Evropská liga

FC Zlín – FC Kodaň

1:1

konec (1:1)

19.10.2017, 21:05 • Andrův stadion, Olomouc • Skupina F • Jan Kobylík, Michal Janoštík

Tipsport: 4.33 3.26 2.05 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Máme za sebou dnešní rozhodně velmi zajímavé utkání. Zlín hrál velmi dobře a dokonce se i díky skvělé akci dostal do vedení po trefě Diopa. Radost však netrvalo dlouho, protože za osm minut se trefil i Ankersen a dal konečnou podobu dnešnímu zápasu.

ten nabídl ještě několik zajímavých šancí, ale ty zůstaly neproměněny. Zlín byl možná o něco nebezpečnější a možná tak bude o něco zklamanější. Druhý poločas ovlivnila hustá mlha. Ta hodně zlobila a na hřišti byla opravdu velmi špatná viditelnost.

Po přestávce se sice pokračovalo, ale i vzhledem k počasí jsme již nic zajímavějšího neviděli. Zlín tak vybojoval v složitých podmínkách alespoň bod a zanechal dobrý dojem. Postup se však začíná vzdalovat. (23:21:30)

90+22

Utkání by mělo za pár sekund skončit, na míči je Zlín a má vhazování na své polovině. A nyní dokonce volný kop. Bod je na dosah.

90+21

Těžko říci, co se ve vápně stalo. Míč je každopádně odkopnut a v bezpečí. Kodaň jej ale získala a ještě se stále snaží strhnout vítězství na svou stranu.

90+21

Dánský tým vybojoval ještě rohový kop. Možná poslední šance dnešního zápasu. Jak dopadne?

90+20

Do konce zápasu zbývají zhruba dvě minuty. Zdá se, že dnešní zápas tak skončí dělbou bodů. Což pro Zlín rozhodně nebude nejhorší výsledek.

90+19

To sice ano, ale brankář, na rozdíl od nás, míč pravděpodobně viděl a udržel jej v náručí. Každá střela může být nyní hodně ošemetná. Kodaň navíc získává volný kop na své polovině.

90+18

Na polovině hřiště získali domácí míč, který pravděpodobně z volného kopu poletí do vápna soupeře.

90+17

Hosté kombinují na polovině hřiště. Mlha opět zhoustla a je jasně vidět, že hráči hlavně nechtějí inkasovat gól, ke kterému by nyní jakýkoliv tým mohl přijít jako slepý k houslím.

90+16

Nene, Kodaň bez obtíží získala míč, který do hry vrátí brankář Andersen. Do konce zápasu zbývá zhruba pět minut.

90+15

Vukadinovič poslal zajímavý centr do vápna, který obrana Kodaně odrazila. Následuje rohový kop. Udeří zlínský tým nyní?

90+14

Na pravé straně hřiště přišel pas na hrot útoku, ke kterému se ale dostali pouze hosté a ti kombinují na polovině hřiště.

90+13

Kodaň se opět objevila na polovině Zlína, který se nyní hlavně brání a spoléhá na rychlé protiútoky.

90+12

Střídání v týmu FC Fastav Zlín: ze hřiště odchází Ibrahim Benjamin Traoré, přichází Lukáš Železník.

90+12

Do konce utkání zbývá zhruba deset minut. Zlínská střela z uctivé vzdálenosti zamířila mimo, skóre se tedy nemění.

90+11

Kodaň začíná nepříjemně tlačit svého soupeře, zatím ale bez gólového úspěchu. Nebezpečné vhazování do vápna odkopla obrana.

90+10

Traoré hledal někoho ze spoluhráčů v pokutovém území, ovšem míč nenašel nikoho ve žlutých dresech, ale pouze brankáře Andersena.