18.10.2017, 19:30 • Skupina I • Štěpán Slovák

Tipsport: 1.7 15.5 2.15 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (21:31:30)
Osobní statistiky:

Body: Giroudová (19) – Šujanová (19)
Doskoky: Giroudová (9) – Šujanová (5)
Asistence: Mayombová (6) – Burgrová (4)
Je dobojováno! Úvodní dvacetiminutovka přinesla velmi zajímavou a vyrovnanou podívanou, Brňanky dokonce vedly jednobodovým rozdílem. Fribourg však ve druhé půli přidal především na útočné polovině. Zaznamenal osmačtyřicet bodů a zvítězil dvacetibodovým rozdílem! Hostující hráčky tak zůstávají na posledním místě tabulky, na svou úvodní výhru stále čekají.

Konec zápasu. (72:52)

39:37

Dva body přidává také Mayombová, domácí kapitánka nejspíše uzavírá skóre tohoto utkání. (72:52)

39:16

Burgrová proměnila oba nabídnuté trestné hody a ještě kosmeticky upravila skóre. (70:52)

38:58

Fribourg vede už dvacetibodovým rozdílem! O ten se nyní postarala přesná ruka Williamsové, domácí hráčka trefila další trojku! (70:50)

38:34

Pokus Andělové za tři body v koši nekončí, přichází obranný doskok švýcarských hráček. (67:50)

38:12

K velkému výkonu se rozehrála Trebecová, která dokázala opět skórovat za dva body. (67:50)

37:50

Hostující tým si ještě v samotném závěru tohoto utkání bere čas na poradu! (65:50)

37:38

Body na straně hostujících basketbalistek nepřichází. Naopak skórují domácí, skóre teď navyšuje Giroudová. (65:50)

36:54

Vypadá to, že je rozhodnuto! O další trojku se teď postarala Foraová, která tak opět navýšila náskok švýcarského týmu. (63:50)

36:21

Mayombová házela dva trestné hody. Domácí kapitánka proměnila pouze druhou šestku. (60:50)

35:47

Šujanová našla Lančovou. Ta se dokázala prosadit z tříbodového oblouku, český celek ještě rozhodně nic nevzdává! (59:50)

35:42

Oddechový čas pro domácí. (59:47)

35:30

Obě šestky nyní dokázala proměnit Kopecká, Švýcarky si v posledních chvílích pomáhají fauly. (59:47)

35:17

Tentokráte skórovala Trebecová! Hráčky Fribourgu mají na svém kontě v této čtvrtině už třináct bodů! (59:45)

34:53

Šujanová využila trestných hodů, byla stoprocentní a snížila! (57:45)

34:34

Tohle už nevypadá vůbec dobře! Andělová se prosadit nedokázala, Williamsová poté už ano! Fribourg vede zhruba pět minut před koncem čtrnáctibodovým rozdílem! (57:43)

33:41

Brňankám se v této čtvrtině nedaří především na obranné polovině. O další dva body se postarala Trebecová. (55:43)

72:52

Elfic Fribourg Basket: Foraová, Zimmermannová, Zaliová, Delaquisová, Bravová, Williamsová, Giroudová, Trebecová, Jacquotová, Mayombová (K)

KP Tany Brno: Andělová, Kopecká, Lančová, Jandová, Burgrová, Verlíková, Šujanová, Prokešová, Beránková (K), Holubová