Juniorská liga – Morava

FC Baník Ostrava – FK Třinec

2:2

konec (1:1)

15.10.2017, 10:30 • Městský stadion, Ostrava-Vítkovice • 10. kolo • Michal Janoštík

Tipsport: 1.6 4.0 3.64 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Máme za sebou zajímavý zápas, který nabídl hodně bojovný fotbal. Už to vypadalo, že Baník nadějný výsledek udrží, ale Třinec se nevzdal a po rohovém kopu se dočkal vyrovnání. Ostrava sice ještě tlačila, ale i vinou nepřesného zakončování se musí spokojit pouze s remízou. (12:25:53)

90+2

90+2

Střela domácího Baníku končí mimo. Adamušku čeká odkop od brány a to už bude asi poslední, co se dnes stane.

90+1

Baník ztratil míč na polovině hřiště. Zdá se, že dnes se opravdu budou body dělit. Rozhodčí nastavuje dvě minuty.

90

Střídání v týmu FK Fotbal Třinec: ze hřiště odchází Hošek, přichází Stančík.

90

Poslední minutu řádné hrací doby začínají s míčem na kopačkách domácí fotbalisté.

89

Ve vápně sice vznikla nepřehledná skrumáž, ovšem bez gólového efektu. K zakončení se nikdo nedostal.

88

Míč trefil pouze dobře postavenou zeď. Je zde ale další šance pro domácí fotbalisty – rohový kop.

87

Další volný přímý kop pro Baník, který v posledních minutách hodně mohutně tlačí soupeře. Lanc (TRI) navíc vidí žlutou kartu.

87

Hlavička Ostravy postrádala razanci. Adamuška ji s přehledem stáhl ze vzduchu.

86

Střela Baníku byla sražena na rohový kop.

85

Centr do vápna Chmiel pokryl v náručí a nedal šanci soupeři k tomu, aby se dostal do střelecké pozice.

84

Domácí se snaží o rychlou odpověď, ani teď ovšem nezamířili mezi tři tyče. Koncovka je dnes poměrně trápí.

83

Střídání v týmu FC Baník Ostrava: ze hřiště odchází Lehnert, přichází Mládek.

83

83. Michal VELNER - 2:2

83

Třinec právě vstřelil branku!
Tak hosté se přeci jen dočkali! Jejich zvýšená aktivita vede ke kýžené brance a zdá se, že dnes se budou body dělit. Rohový kop prodal až k MICHALU VELNEROVI stojícímu na zadní tyči a ten se nemýlil.

80

Zakončení domácích trochu vázne. I nyní zamířili vedle a Třinec tak čeká další odkop od branky.

79

Ta samá situace na druhé straně. Ani Třinci se nepodařilo vměstnat míč mezi tři tyče.

78

Domácí zahrozili z rychlého protiútoku, ovšem jejich střela zamířila mimo a uklidňující gól tak nepřišel.