2:0 6:4, 6:4

14.10.2017, 16:28 • Semifinále • Veronika Pancuráková (@PancurakovaVer) sk

Tipsport: 1.5 2.7 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

6:4

V závere zápasu sme sledovali dlhú výmenu, na konci ktorej Magdaléna Rybáriková prudko zakončila od siete. Vybrala si úplne voľnú časť kurtu, takže Golubicová nemala šancu na zákrok.

5:4

Golubicová sa príliš oprela do úderu a odpálila ho až za základnú čiaru. Slovenská tenistka vďaka tomu vyhráva 5:4 a bude podávať na víťazstvo v celom zápase.

4:4

Viktorija Golubicová si vyslúžila potlesk publika po tom, čo perfektne prešprintovala z jednej strany na druhú. Slovenka prišla o gem s vlastným servisom.

4:3

Golubicová zakončila gem úderom do siete. Slovenská tenistka Magdaléna Rybáriková tak v druhom dejstve vedie 4:3 a teraz bude dokonca podávať.

3:3

Švajčiarska hráčka napokon trafila iba sieť a šeisty gem druhého setu sa končí. Skóre je po ňom vyrovnané na 3:3.

2:3

Viktorija Golubicová si pri sieti počkala na vysokú loptičku a skvelým smečom nedala súperke žiadnu šancu na zákrok. Švajčiarska hráčka sa v druhom sete ujíma vedenia 3:2.

2:2

Magdaléna Rybáriková využila hneď prvý gembal a vyrovnáva stav druhého setu na 2:2! Jej súperka dobehla skrátený úder, ale vrátila ho iba do siete.

1:2

Golubicová perfektne zakončila do pravého zadného rohu. Rybáriková nebola pripravená a loptičku nedokázala zasiahnuť, takže v druhom sete prehráva 1:2.

1:1

Magdaléna Rybáriková napokon pri svojom servise zvládla aj posledný potrebný krok a stav druhého setu vyrovnala na 1:1. Teraz bude čeliť podaniu svojej súperky.

0:1

Rybárikovej posledný úder tohto gemu nevyšiel a súperke napokon servis nevzala. V druhom sete sa vedenia ujíma švajčiarska tenistka.

6:4

Magdaléna Rybáriková využíva úvodný setbal a ujíma sa vedenia 1:0! Jej súperka bojovala až do konca výmeny, ale napokon neprestrelila pásku na sieti.

5:4

Magdaléna Rybáriková predviedla dokonalý return, na ktorý si jej oponentka nesiahla! Slovenská hráčka vyhrala štvrtý gem v rade a teraz bude podávať na ukončenie prvého setu.

4:4

Magdaléna Rybáriková sa oprela do voleja pri sieti a nekompromisným spôsobom ukončila celý ôsmy gem. Slovenka sa vrátila do úvodného dejstva a vyrovnala na 4:4.

3:4

Golubicová sa až príliš oprela do forhendu a loptičku odpálila do autu. Magdaléna Rybáriková preto prvýkrát v zápase využíva svoj brejkbal a znižuje na 3:4.

2:4

Golubicová to chcela aj teraz od základnej čiary skúsiť krátkym údeorm, ale loptičku cez sieť nedostala. Z víťazstva v geme sa preto teší Magdaléna Rybáriková.

1:4

Rybáriková trafila počas hry iba do autu. Piaty gem sa preto končí víťazstvom podávajúcej Švajčiarky, ktorá má výborne nakročené k triumfu v celom prvom sete.

1:3

Viktorija Golubicová využíva svoj druhý brejkbal v zápase a ujíma sa vedenia 3:1! Obe hráčky boli v závere výmeny pri sieti, ale opäť tam po bojovnom výkone uspela Švajčiarka.

1:2

Tretí gem sa napokon končí víťazstvom podávajúcej tenistky. Rybárikovú zlomil príjem, pretože teraz returnovala iba za základnú čiaru.

1:1

Aj Magdaléna Rybáriková si udržala svoj servis bez straty loptičky a stav prvého setu vyrovnala na 1:1. Obe hráčky sú na podaní zatiaľ stopercentné.

0:1

Rybáriková aj teraz returnovala iba priamo do siete. Slovenská tenistka prehráva po úvodnej hre 0:1 a zatiaľ nezískala ani jedinú loptičku. Takýto úvod si určite nepredstavovala.