ELIOD extraliga mladšího dorostu

BK Mladá Boleslav – HC Dukla Jihlava

3:0

konec (0:0, 2:0, 1:0)

14.10.2017, 13:00 • ŠKOENERGO Aréna • 9. kolo • Vojtěch Drbohlav (@Vojta_Drbohlav)

57:24

Dvouminutový trest za vražení na hrazení dostal Marek Chvátal (JIH).

52:26

Za podražení byl na dvě minuty vyloučen Marek Chvátal (JIH).

42:45

Za hákování dostal menší trest David Kredl (MBL).

29:13

Dvojnásobná přesilovka Jihlavy je pryč. Za sekání byl vykázán na dvě minuty Matouš Menšík (JIH).

28:31

Mladá Boleslav bude hrát minutu a 39 sekund ve třech. Dvouminutový trest za podražení dostal Michal Simon (MBL).

28:11

Domácí hráli poměrně dlouhou dobu v šesti, což se jim stalo podruhé v zápase. Dvouminutový trest za příliš mnoho hráčů na ledě odpyká Tomáš Rajgl (MBL).

15:05

Mladá Boleslav hrála v šesti. Menší trest za příliš mnoho hráčů na ledě odpyká Tomáš Kos (MBL).

07:28

Za faul kolenem byl vyloučen na dvě minuty David Mihulka (JIH). Domácí budou hrát minutu čtyři na tři.

06:28

Bude se hrát čtyři na čtyři. Tomáš Rajgl (MBL) dostal menší trest za sekání a Marian Havel (JIH) dvě minuty za hrubost. Jihlavě se vyloučení za hrubost nelíbilo a trenér rázně protestoval u hlavního rozhodčího.

3:0

Branky a nahrávky: 25. Šíma (Simon, Zajíček), 40. Haas (Táborský), 59. Kapal (Přenosil)

BK Mladá Boleslav: Krinwald (Kmec) – Sommer, Přenosil, Táborský, Rajgl, Holoubek (A), Kulvejt, Pokorný – Závora (C), Zajíček, Bartoň, Plíšek, Kredl, Hašlar, Kapal, Haas, Moc, Šíma, Kos, Simon (A)

HC Dukla Jihlava: Maláč (Pavlas) – Mikeš, Kratochvíl, Sapík, Brož (C), Moravec, Winkler, Chvátal, Mihulka, Chlubna (A), Augusta (A), Menšík, Havel, Kochrda, Polodna, Kravec

Rozhodčí: Bejček – Zháňal, S. Hradil