4:2
konec (1:0, 1:1, 2:1)
12.10.2017, 18:00 • 8. kolo • Martina Kramerová
HC Slavia Praha – Rytíři Kladno
4:2
konec (1:0, 1:1, 2:1)
Branky a nahrávky: 15. Rulc, 32. Labuzík (Kučera, Martinec), 44. Moravec (Martinec), 60. Labuzík (Martinec, Hofmann) – 40. Kraus (Ticháček), 56. Sojka (Sýkora)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Slavia Praha:
Němeček J.(Pittr) – Moravec, Srdínko, Němeček D., Topol, Vymětal, Čapka, Palát, Kučera – Slavíček, Černý, Sarkisyants, Martinec, Brummel, Hofmann, Labuzík, Míšek, Rulc, Jágr.
Náhradníci:
Trenér:
Rytíři Kladno:
Suk (Gabriška) – Staněk, Alscher, Robovský, Funk, Sýkora, Ticháček – Procházka, Chrenka, Bašta, Kraus, Bulva, Sachr, Sojka, Ton, Urban, Ullrych, Šimek.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Jechoutek – Špringl, Tasch
Diváci:
1. třetina | ||||
03:37 | KLA | 2 | Sýkora, faul kolenem | |
14:58 | SLA | 1:0 | Rulc | |
16:45 | SLA | 2 | D., krosček | |
17:46 | KLA | 2 | Staněk, hákování | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
20:26 | SLA | 2 | Srdínko, držení protihráče | |
22:19 | SLA | 2 | Hofmann, podražení | |
22:44 | SLA | 2 | Moravec, zdržování hry / zašlapování puku | |
26:04 | KLA | 2 | Kraus, nedovolené bránění | |
27:49 | SLA | 2 | D., napadení | |
28:18 | KLA | 2 | Robovský, nedovolené bránění | |
31:47 | SLA | 2:0 | Labuzík (Kučera, Martinec) | |
37:43 | KLA | 2 | Urban, krosček | |
39:02 | SLA | 2 | D., hákování | |
39:08 | KLA | 2:1 | Kraus (Ticháček) | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
43:11 | SLA | 3:1 | Moravec (Martinec) | |
48:05 | SLA | 2 | Moravec, podražení | |
48:52 | KLA | 2 | Kraus, příliš mnoho hráčů | |
53:32 | KLA | 2 | Sachr, podražení | |
54:29 | SLA | 2 | D., sekání | |
55:06 | KLA | 3:2 | Sojka (Sýkora) | |
56:49 | KLA | 2 | Staněk, hákování | |
59:17 | SLA | 4:2 | Labuzík (Martinec, Hofmann) | |
59:29 | SLA | 2 | Jágr, držení protihráče | |
Konec |
Havlíčkův Brod – Mladá Boleslav 15:00 2:5
Mountfield HK – Kometa Brno 15:00 4:1
Jihlava – Letňany 15:45 6:1
Žďár n/S – Liberec 16:30 3:5
Třinec – HK MD Šumperk 17:00 4:5
Vítkovice – Přerov 17:00 5:3
HC Plzeň – K. Vary 17:00 7:1
Technika Brno – Warriors Brno • po prodl. 17:15 3:2
Č. Budějovice – Pardubice 17:30 6:3
Havířov – Vsetín 17:30 7:0
Sparta – Ústí n/L 17:30 6:3
HC Litvínov – Chomutov 17:30 6:1
Třemošná – PZ Kladno 17:45 2:1
Slavia – Kladno 18:00 4:2
59:29
56:49
54:29
53:32
48:52
48:05
39:02
37:43
28:18
27:49
26:04
22:44
22:19
20:26
17:46
16:45
03:37