7:1
konec (1:1, 1:0, 5:0)
12.10.2017, 17:00 • Home Monitoring Aréna • 8. kolo • Vojtěch Honzík
HC Plzeň 1929 – HC Energie Karlovy Vary
7:1
konec (1:1, 1:0, 5:0)
Branky a nahrávky: 13. Kuchárik (Kremláček), 40. Vágner (Ženíšek, Malák), 46. Soukup (Hollar, Kuchárik), 50. Slanina (Jiříček), 54. Hamšík (Marcel, Ženíšek), 56. Kremláček (Jiříček, Soukup), 59. Soukup (Kremláček, Vágner) – 1. Korčmaroš (Remeš, Blecha)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Plzeň 1929:
Prchlík (Čech) – Páník, Hamšík, Pánek (A), Jiříček, Kremláček (C), De Sousa, Malák – Vágner, Slanina (A), Soukup, Hollar, Šiler, Marcel, Adamec, Malát, Ženíšek, Kuchárik, Kvasnička.
Náhradníci:
Trenér:
HC Energie Karlovy Vary:
Bednář (Charvát) – Pohanka, Ševčík (A), Benda, Kosina (C), Vogel, Hohl, Prošek – Remeš, Bílek, Bockstefel, Blecha, Matoušek, Mareček, Botoš, Korčmaroš (A), Vondráček, März.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Micka – Juránek, Sedláček
Diváci: 70
1. třetina | ||||
00:48 | KVA | 0:1 | Korčmaroš (Remeš, Blecha) | |
03:39 | PLM | 2 | Ženíšek, vražení na hrazení | |
12:31 | KVA | 2 | Ševčík, držení protihráče | |
12:59 | PLM | 1:1 | Kuchárik (Kremláček) | |
16:55 | KVA | 2 | Bílek, podražení | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
22:17 | PLM | 2 | Kremláček, nedovolené bránění | |
35:15 | PLM | 2 | Kuchárik, napadení | |
39:09 | PLM | 2:1 | Vágner (Ženíšek, Malák) | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
45:29 | PLM | 3:1 | Soukup (Hollar, Kuchárik) | |
49:22 | PLM | 4:1 | Slanina (Jiříček) | |
50:07 | PLM | 2 | Pánek, nedovolené bránění | |
53:09 | PLM | 5:1 | Hamšík (Marcel, Ženíšek) | |
53:47 | KVA | 2 | Korčmaroš, napadení | |
55:38 | PLM | 6:1 | Kremláček (Jiříček, Soukup) | |
58:59 | PLM | 7:1 | Soukup (Kremláček, Vágner) | |
Konec |
Havlíčkův Brod – Mladá Boleslav 15:00 2:5
Mountfield HK – Kometa Brno 15:00 4:1
Jihlava – Letňany 15:45 6:1
Žďár n/S – Liberec 16:30 3:5
Třinec – HK MD Šumperk 17:00 4:5
Vítkovice – Přerov 17:00 5:3
HC Plzeň – K. Vary 17:00 7:1
Technika Brno – Warriors Brno • po prodl. 17:15 3:2
Č. Budějovice – Pardubice 17:30 6:3
Havířov – Vsetín 17:30 7:0
Sparta – Ústí n/L 17:30 6:3
HC Litvínov – Chomutov 17:30 6:1
Třemošná – PZ Kladno 17:45 2:1
Slavia – Kladno 18:00 4:2
53:47
50:07
35:15
22:17
16:55
12:31
03:39