2:5
konec (0:4, 2:1, 0:0)
12.10.2017, 16:00 • Arena Jugra • Jan Volf
Tipsport: 3.26 4.1 1.95 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 3.26 - 4.1 - 1.95
Jugra Chanty-Mansijsk – Barys Nur-Sultan
2:5
konec (0:4, 2:1, 0:0)
Branky a nahrávky: 38. Šipov (Štajnoch, Savinainen), 39. Pestuško (Šulakov) – 2. Žajlauov (St. Pierre), 6. Puškarjov (Southorn, St. Pierre), 19. Frattin (Savčenko, St. Pierre), 20. Markelov, 34. Michajlis (V. Nikulin)
Karty:
Neproměněná penalta:
Jugra Chanty-Mansijsk:
Proskurjakov (6. Fokin) – Pereťagin, Štajnoch, Ugolnikov, Vitásek, Šulakov, Pogorišnyj, Valentěnko, Meljakov – Savinainen, Šipov, Varfolomejev – Pestuško, Kurjanov, Koroljov – Šen, K. Majorov, Panov – Skačkov, D. Iljin, Kupcov.
Náhradníci:
Trenér:
Barys Nur-Sultan:
H. Karlsson (Kudrjavcev) – Southorn, M. Semjonov, Šalapov, Lipin, Polochov, Makljukov, Orechov, Savčenko – Puškarjov, Vey, Frattin – V. Nikulin, St. Pierre, Žajlauov – R. Starčenko, Gurkov, Michajlis – Markelov, Sagadajev, Akolzin.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Kislov, Fatejev – Golovljov, Majtak
Diváci: 2943
1. třetina | ||||
01:06 | AST | 0:1 | Žajlauov (St. Pierre) | |
05:04 | JUG | 2 | Varfolomejev, hákování | |
05:14 | AST | 0:2 | Puškarjov (Southorn, St. Pierre) | |
05:14 | ||||
07:58 | JUG | 2 | Pestuško, vražení na hrazení | |
12:22 | AST | 2 | R. Starčenko, hrubost | |
15:09 | AST | 2 | M. Semjonov, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo | |
17:19 | JUG | 2 | Koroljov, podražení | |
18:33 | AST | 0:3 | Frattin (Savčenko, St. Pierre) | |
19:40 | AST | 0:4 | Markelov | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
24:59 | AST | 2 | R. Starčenko, podražení | |
29:31 | AST | 2 | Žajlauov, nedovolené bránění | |
33:17 | AST | 0:5 | Michajlis (V. Nikulin) | |
33:54 | JUG | 2 | Varfolomejev, nedovolené bránění | |
34:53 | AST | 2+OK | Frattin, sekání+sekání | |
37:21 | JUG | 1:5 | Šipov (Štajnoch, Savinainen) | |
38:15 | JUG | 2:5 | Pestuško (Šulakov) | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
55:22 | AST | 2 | Vey, sekání | |
58:52 | JUG | 2 | Pogorišnyj, podražení | |
Konec |
Havlíčkův Brod – Mladá Boleslav 15:00 2:5
Mountfield HK – Kometa Brno 15:00 4:1
Jihlava – Letňany 15:45 6:1
Žďár n/S – Liberec 16:30 3:5
Třinec – HK MD Šumperk 17:00 4:5
Vítkovice – Přerov 17:00 5:3
HC Plzeň – K. Vary 17:00 7:1
Technika Brno – Warriors Brno • po prodl. 17:15 3:2
Č. Budějovice – Pardubice 17:30 6:3
Havířov – Vsetín 17:30 7:0
Sparta – Ústí n/L 17:30 6:3
HC Litvínov – Chomutov 17:30 6:1
Třemošná – PZ Kladno 17:45 2:1
Slavia – Kladno 18:00 4:2
58:52
55:22
34:53
33:54
29:31
24:59
17:19
15:09
12:22
07:58
05:04