3:2

konec (2:1, 0:1, 1:0)

10.10.2017, 17:00 • Kladno • Vojtěch Voštinka

Děkuji Vám za pozornost a brzy na viděnou. (18:54:53)
Měli jsme možnost vidět nevšední zápas mezi týmem kladenských juniorů a reprezentací do 17 let. Češi šli v úvodní třetině do dvoubrankového vedení, ale jejich vedení ve druhé třetině hosté smazali. Hra plynula velmi rychle bez delších pauz. Ve třetí třetině měli poslední slovo hráči reprezentace a vítězným gólem na 3:2 rozhodli stav utkání.

59:20

Bláha měl velikou příležitost, ale trefil přímo před ním chytajícího Paříka.

58:37

Kladenští bojují co jim síly stačí, do zakončení se však ale přes řádně uspořádanou obranu reprezentace nedostávají.

57:49

Zakázané uvolnění díky nepřesné nahrávky od Jelínka.

57:18

Jelínek si narazil se Sokolovem, ten ale o puk nepřesnou přihrávkou přišel.

56:27

56:03

Müler z bezprostřední blízkosti puk netrefil a nevyužil tak šanci srovnat stav zápasu.

54:27

Vyloučení v týmu Česko (Barinka – 2 min., hákování).

54:04

Filip krásnou individuální akcí obehrál tři soupeře, jeho bekhendové zakončení nebylo úspěšné.

52:15

Do útoku se vydávají hráči v modrobílých dresech, jejich cíl vstřelit srovnávací branku se pro tuto chvíli nesplnil.

50:52

Zápas se nyní odehrává v poklidném tempu, ani jedno mužstvo si nevytváří větší tlak nebo brankové příležitosti.

48:55

Hra bez pravidelných přerušení probíhá i ve třetí třetině, hra už probíhá v kuse déle než čtyři minuty.

48:36

Od své branky rozjíždí další útok Tržil.

47:04

Zakázané uvolnění, vhazování před Blažkem.

46:38

O kotouč se bojuje za brankou Paříka, úspěšnější v tomto souboji jsou jeho spoluhráči.

44:36

Březina ujížděl po pravé straně, leč jeho úprk úspěšný nebyl.

42:18

Česko právě vstřelilo branku!
Češi jdou opět do vedení! Krásnou přihrávkou zpoza branky se ke kotouči dostal MAREK BARINKA, který nekompromisně překonal Blažka. Asistence: Martin Lang.

41:14

40:19

Kusíček pálil hned na začátku třetí třetiny, Blažek byl výborně připraven.

40:01

Další třetina začne přibližně v 18:25.

40:00

39:46

Krátce před koncem třetiny pálili Kusíček a následně Homola, Blažek puk chytá do lapačky.

39:20

Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Šmatlák – 2 min., příliš mnoho hráčů).

39:10

Jindra se vydal dopředu po pravé straně, jeho únik byl zastaven připravenou obranou Kladna.

37:24

36:45

Malík střelhbitě rozehrává od své branky a snaží se pomoct při početní výhodě.

35:35

Domácí se osvobozují.

35:24

Vyloučení v týmu Česko (Poizl – 2 min., nedovolené bránění).

35:14

Dopředu vyrazil po pravé straně Rendla, ale neměl potřebnou podporu od spoluhráčů, puk následně ztratil.

34:33

33:24

Kladno kombinuje v útočném pásmu, střely si evidentně šetří na závěr přesilovky.

32:33

Vyloučení v týmu Česko (Koffer – 2 min., držení protihráče).

31:33

Kusíček pálil na Stahla, ale tak jako na druhé straně jeho soupeř branku minul.

30:10

Od modré čáry vystřelil dělovkou Haspeklo, branku ovšem o chlup minul.

29:27

Střídání v týmu Rytíři Kladno: ze hřiště odchází Stahl, přichází Blažek.

29:15

Za soupeřovou brankou bojuje Kvapil.

28:45

Prohřeškem zakázaného uvolnění se provinil hostující tým.

27:06

Kladno právě vstřelilo branku!
Tak jako v první třetině doplatilo na nedůraznost v obraně Kladno, teď se karta otočila. NEISS dokázal puk došťourat za Paříkovi záda a srovnává stav zápasu na 2:2. Asistence: Müller

26:56

Jouza pálil od modré, střelu ale režíroval příliš vysoko.

26:06

Hra probíhá tak jako v první třetině téměř bez přerušení.

25:14

Na druhé straně jeli tři hráči na Stahla, perfektně rozehranou akci ale zpackal jeden z útočících hráčů, který se rozhodl pro sólo akci a jeho klička mu nevyšla.

24:14

Z mezikruží vypálil Müller, který trefil pouze Paříka.

23:04

Od modré to zkoušel Lang, Stahl byl ale připraven.

21:58

Nepřesnou střelou nad branku se prezentoval jeden z útočících hráčů reprezentace.

20:31

Na začátku druhé třetiny kontrolují puk kladenští hokejisté, kteří rozhodně nemůžou být spokojeni s aktuálním stavem.

20:01

Další třetina začne přibližně v 17:42

20:00

16:58

Hned po odpykání trestu si Rytíři připisují svůj první gól. Husarik si všiml zpoza brány najíždějícího JELÍNKA, kterému puk naservíroval a ten prostřelil vše co mu stálo v cestě. Asistence: Husarik, Veber.

16:05

15:23

Češi často střílejí, ale se všemi pokusy si Stahl během přesilovky zatím poradil.

14:05

Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Müller – 2 min., nedovolené bránění).
Pěknou kombinaci předvedl Kvapil s Filipem, kteří si vyměnili puk a první zmiňovaný vystřelil, leč nepřesně.

13:08

Mezi kruhy střílel Lang, který trefil Stahla do pouze do výzbroje.

11:58

Česko je při chuti a další střelou to zkoušel Homola, Stahl chytá mezi betony.

10:58

Nedůraznosti v obraně využil ADAM NAJMAN, ke kterému se dostal puk po nepřesné střele od Dospěla. Najman měl svoji úlohu zjednodušenou postavením Stahla na druhé straně branky a v klidu připsal svému týmu druhý gól. Asistence: Dopěl, Koffer.

09:17

Posledních pět minut zvýšili svou aktivitu Kladenští, kteří nepouštějí soupeře ke kotouči.

08:35

Aktivní Sokolov posouval kotouč z pravé strany před bránu, nikoho ze svých spoluhráčů nenašel.

07:30

Podruhé během krátké chvíle se domácí(reprezentace U17) proviňují zakázaným uvolněním.

05:54

Zmatkování ve střídaní si všiml Poizl, který zůstal úplně sám a ze středního pásma se dostal až ke Stahlovi, kde mu jeho klička nevyšla.

05:46

Zápas prozatím probíhá v klidnějším tempu, mírnou převahu můžeme pozorovat u výběru reprezentace.

04:04

Individuálně to zkoušel po pravé straně Sokolov, který nahrával Březinovi, ten zakončil nepřesně.

03:38

Zakázané uvolnění, vhazuje se před Paříkem.

03:17

Do útočné třetiny se dostávají i Kladenští, kterým ovšem puk z hole ujel.

01:51

Velice rychlý gól si připsali hráči České reprezentace! Po krásné akci se dostal k puku DANIEL JOUZA, který otevírá skóre dnešního zápasu. Asistence: Jaromír Pytlík.

00:36

U puku se drží hráči reprezentace, kteří zpoza brány rozjíždějí svůj útok.

00:01

Česko: Pařík, (Malík) – Homola, Syller, Kusíček, Poizl, Rašín, Kučeřík – Barinka, Najman, Putlík, Jindra, Vytouch, Pšenička, Lang, Koffer, Dospěl, Jouza

Rytíři Kladno: Stahl (Blažek) – Zelingr, Zich Muller, Haspeklo, Kryl, Tržil, Šmatlák – Jelínek, Husarik, Veber, Sokolov, Řepka, Březina, Bláha, Filip, Kvapil, Rendla, Frimmel, Neiss

Rozhodčí: Sýkora – Malý, Šimán.
Kromě dnešního utkání čeká reprezentaci ještě druhý zápas, který se odehraje zítra s pražskou Spartou.

HC ŠKODA PLZEŇ Šiller Albert
Dnes budeme svědky opravdu atraktivního utkání, ve kterém se střetnou dvě různé věkové kategorie. Ačkoliv se bitva bude odehrávat na ledě, kde jsou junioři Rytířů Kladno vždy domácím týmem, dnes budou vystupovat jako hostující celek. Na domácí straně budou stát méně zkušenější hráči, co se věku týče, reprezentace těch nejnadějnějších hokejistů do 17 let.

Těžko předpovídat, jak bude vypadat vývoj zápasu. Kladno je v současné době ve své soutěži na osmé pozici z celkem 18 mužstev. Na domácím ledě však dominují a ze čtyř zápasů získali 11 bodů. Mužstvo táhnou především Schildhabel, který je druhý mezi střelci společně s Vildumetzem, který vede statistiku kanadského bodování. Soupeři jim budou ty nejnadanější, avšak i o čtyři roky mladší soupeři.

Zápas začíná v 17:00, určitě se máme na co těšit!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

3:2

Branky a nahrávky: 2. Jouza (Pytlík), 11. Najman (Dospěl, Koffer), 43. Barinka (Lang) – 17. Jelínek (Husarik, Veber), 28. Neiss (Müller)

Rytíři Kladno: Stahl (Blažek) – Zelingr, Zich Müller, Haspeklo, Kryl, Tržil, Šmatlák – Jelínek, Husarik, Veber, Sokolov, Řepka, Březina, Bláha, Filip, Kvapil, Rendla, Frimmel, Neiss

Rozhodčí: Sýkora – Malý, Šimán

01:51 CZE 1:0 Jouza (Pytlík)
10:58 CZE 2:0 Najman (Dospěl, Koffer)
14:05 KLA 2 Müller, nedovolené bránění
16:58 KLA 2:1 Jelínek (Husarik, Veber)
27:06 KLA 2:2 Neiss (Müller)