Hokejová Liga mistrů

HC Oceláři Třinec – HV71

3:0

konec (2:0, 0:0, 1:0)

10.10.2017, 18:00 • WERK ARENA, Třinec (kapacita: 5200) • Skupina D • Daniel Ježek

Tipsport: 2.2 4.5 2.44 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

57:20

Chmielewski držel kotouč v útočném pásmu, ke střele se sice nedostal, pro svůj tým ale vybojoval početní výhodu. Třineckého útočníka nedovoleně zastavil Jacob Cederholm.

51:08

Oceláři si svým zlepšeným pohybem vybojovali početní výhodu, Marcinka u brankoviště nedovoleně sestřelil Max Wärn.

42:15

Michal Kovařčík nakonec pro své barvy vybojoval početní výhodu, k ledu jej totiž poslal Kristofer Berglund. Ten si odpyká dvě minuty za podražení.

39:14

Hosté si opět zahrají přesilovou hru, hákováním se provinil Jiří Polanský.

27:25

První početní výhoda pro domácí tým, na trestnou lavici usedá Jacob Cederholm, který se provinil krosčekem.

22:39

V pořadí již čtvrtá přesilová hra pro HV71. Na trestnou lavici usedá David Cienciala, který se v útočném pásmu holí trefil jednoho ze soupeřů do obličeje.

16:37

Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Rákos – 2 min., sekání).

03:52

Adámek je zpátky na ledě, Třinec ale bude i nadále hrát ve čtyřech. Nedovoleného zákroku se ve středním pásmu dopustil Martin Adamský, který hákoval pronikajícího soupeře.

01:48

Hosté mají šanci na odpověď, nedovoleného zákroku se dopustil Marian Adámek. Domácí obránce si odpyká dvě minuty za hákování.

3:0

Branky a nahrávky: 2. Svačina (Polanský, Adamský), 10. Polanský (Adamský, Svačina), 57. Adamský (Hrubec)

HC Oceláři Třinec: Hrubec (Strmeň) – M. Doudera, Krajíček (C), Linhart, Bartko, Musil, Adámek, Jank – Rákos, Marcinko, Martin Růžička (A, TS) – Adamský, Polanský, Svačina – Hrňa, Cienciala, Irgl – O. Kovařčík, M. Kovařčík, Chmielewski. Trenér: Václav Varaďa.

HV71: Pettersson Wentzel (Gunnarsson) – Jaakola, Berglund, Ytterell, Pilut (A), Reese, E. Brännström, Cederholm – Sweatt, Ullström (A, TS), Tedenby – Wärn, Ejdsell, Thörnberg (C) – Figren, Bengtsson, Sundh – Andersson, Gustafsson, I. Brännström. Trenér: Johan Lindbom.

Rozhodčí: Peter Stano (SVK), René Hradil – Jiří Gebauer, Vít Lederer (všichni CZE)

01:08 TRI 1:0 Svačina (Polanský, Adamský)
01:48 TRI 2 Adámek, hákování
03:52 TRI 2 Adamský, hákování
09:36 TRI 2:0 Polanský (Adamský, Svačina)
16:37 TRI 2 Rákos, sekání
22:39 TRI 2 Cienciala, vysoká hůl
27:25 H71 2 Cederholm, krosček
39:14 TRI 2 Polanský, hákování