konec (0:2, 0:0, 0:1)

10.10.2017, 16:00 • Traktor Arena • Jiří Sameš

Tipsport: 3.25 3.9 2.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě je to dnes vše. Děkuji Vám za pozornost a u dalších onlajnů z KHL brzy napočtenou! (18:30:43)
Jukka Jalonen, trenér Jokeritu: ,,Snažíme se soustředit na každý zápas zvlášť, ale je skvělé, že jsme dosáhli rekordu. Vyžaduje to těžkou týmovou práci. Dnes jsme hráli rozumně a když už jsme něco udělali špatně, Zapolski nás podržel."
Nejvyšší ice time

CLJ: Alexandr Rybakov (C) – 19:55

JOK: Sami Lepistö (O) – 23:56
Československá stopa v utkání

Do tohoto utkání nezasáhl žádný český ani slovenský hokejista.

Trestné minuty: 8 – 6
Utkání mezi Traktorem Čeljabinsk a Jokeritem Helsinky právě skončilo. Hosté vítězí podvanácté v řadě za sebou, čímž stanovují nový klubový rekord! Soupeře dnes porazili 3:0. Dvě branky vstřelil obránce Matthew Gilroy, brankář Ryan Zapolski si zase připsal třetí čisté konto v této sezoně!

59:42

Obětavý obranný zákrok Lundina proti střele jednoho z útočníků Traktoru. Ryan Zapolski míří k třetímu čistému kontu v této sezoně!

59:01

Začala poslední minuta tohoto utkání.

58:52

Jokerit právě vstřelil branku!
Zdá se, že je definitivně rozhodnuto! Anttila vyhrál vhazování, ke střele pak u střídačky Traktoru napřáhl MATTHEW GILROY a propálil vše, co mu stálo v cestě. Pro amerického beka je to druhá branka v tomto utkání, 3:0 pro Jokerit! Asistence: Marko Anttila.

58:47

Zakázané uvolnění ze strany domácích.

58:01

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!

57:59

Z levého kruhu pro vhazování střílel Gynge, Zapolski má další zásah.

57:39

Jakuceňa vyzkoušel zprava Zapolskiho pozornost, brankář Jokeritu má puk v náručí.

57:33

Svěřenci Jukky Jalonena se snaží již jen bránit střední pásmo.

57:06

Čeljabinsku se zatím nedaří dostat se do nějakého výrazného tlaku.

55:50

Puk skončil v ochozech Traktor Areny, následovat bude vhazování před střídačkou hostů.

55:32

Lepistö s kotoučem u vlastní branky, obě mužstva střídají.

55:01

Střely na branku: 25 – 39

54:56

Domácí drží útočnou třetinu.

54:01

Necelých šest minut do konce třetí periody. Jokerit nadále vede v Čeljabinsku o dvě branky.

53:40

Petrov trefuje z levé strany tyč Zapolskiho branky!

52:56

Kolcov zakládá útočnou akci Traktoru zpoza vlastní branky.

52:14

Zapolski přikryl puk pod rukavici před dotírajícím Kručininem a přerušil tím hru.

51:47

Čároví pískají zakázané uvolnění hostujícího mužstva.

51:31

Střely na branku: 21 – 37

50:58

Tolvanen v samostatném úniku, Děmčenko ale znovu podržel svůj tým!

50:15

O'Neill mohl po přihrávce Jormakky navýšit vedení Jokeritu, Děmčenko se ale dokázal bleskurychle přesunout!

48:48

Pihlström vyhrál buly na Anttila, jeho střela ale minula Děmčenkovu branku.

48:45

Rozehrávka Petrova končí icingem, hra se tak přesune do obranného pásma domácích.

48:10

Zapolski právě lapil střelecký pokus Rybakova do své lapačky. Následovat tak bude vhazování v obranné zóně Jokeritu Helsinky.

47:36

Obránce Traktoru Bailen s pukem za vlastní brankou, jeho spoluhráči mezitím střídají.

46:42

Z levého kruhu pro vhazování střílel Šarov, Zapolski má touš v lapačce.

46:00

Konec reklamní přestávky, můžeme tak pokračovat. Buly po levé ruce gólmana finského mužstva.

46:00

Zapolski přikryly kotouč pod rukavici, na řadě je první reklamní přestávka ve třetí třetině.

45:53

Borodkinova střela z první míjí tři tyče.

45:30

Střela Paloly zblokována obranou domácích, kteří tak mohou nyní zaútočit.

45:01

Střely na branku: 17 – 33

44:12

O'Neill vyhrál buly, ke střele se poté dostal Kivistö, brankář Traktoru schoval puk do lapačky.

44:08

Vhazování po pravé ruce Vasilije Děmčenka.

44:08

Višněvskij zblokoval střelu soupeře od modré čáry do ochranné sítě.

43:42

Szczechura to zkusil z pravého kruhu pro vhazování, Zapolski bez problémů vyrazil.

43:15

Jesper Jensen se vrací zpět za vlastní branku, oba týmy prostřídají své lajny.

42:28

Zakázané uvolnění se nepíská, Mamajev tak musí hrát kotouč.

41:06

Gilroy je na ledě. Zdá se tedy, že ve druhé třetině odešel do kabiny pouze s nějakým problémem své výstroje.

40:48

Obránce Bailen s pukem za vlastní brankou.

40:30

Jakuceňa zkoušel protlačit puk na Gyngeho, to se mu ale nepovedlo.

40:01

Obě mužstva zpět na ledě. Třetí třetina se tak rozeběhne za malou chvíli!
Statistiky po druhé třetině

Střely na branku: 16 – 31
Zblokované střely: 11 – 12
Vhazování: 16 – 22
Hity: 8 – 8
Za námi také již druhá třetina utkání mezi Traktorem a Jokeritem. Branku jsme v ní žádnou neviděli, sledovali jsme však poněkud vyrovnanější hokej. Uvidíme tedy, zda-li domácí dokáží ve třetí periodě ještě nějak zdramatizovat tento duel.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:43

Po akci Jormakky má brankář domácího Traktoru puk ve své lapačce. Sedmnáct vteřin před koncem prostřední třetiny se tak bude vhazovat v obranné zóně Čeljabinsku.

39:01

Hlasatelem ohlášena poslední minuta druhé třetiny.

38:17

Alexejev s pukem za vlastní brankou, obě mužstva prostřídávají své formace.

38:01

Střely na branku: 16 – 29

37:46

Isajev v souboji s Normanem o kotouč u mantinelu.

36:43

Čeljabinsk se na malou chvíli udržel v útočné třetině, k ohrožení Zapolskiho branky se ale nedostal.

35:41

Dobrý forčenkink Jokeritu, po kterém se ke střele dostal Anttila. Gólman Traktoru se měl však na pozoru.

34:41

Rychle ale zase na druhou stranu. Z levého kruhu pro vhazování totiž střílel bek Isajev.

34:12

Palola se dokázal uvolnit a následně vystřelit na soupeřovu branku, Děmčenko vyrazil mimo nebezpečí.

33:51

Jormakka na Lepistöa, jeho pokus z první končí v náručí Vasilije Děmčenka.

33:01

Střely na branku: 15 – 25

32:30

Zpět do akce – reklamní přestávka končí.

32:30

Gilroy po návratu na střídačku zamířil ihned do šatny svého mužstva. Uvidíme v další fázi utkání, zda-li se jedná o nějaké zranění či pouze o problém s výstrojí.

32:30

Již po skončení přesilové hry střílel Gilroy, Děmčenko podržel kotouč ve své moci. Následuje další z reklamních přestávek.

32:27

31:43

Domácí vyhazují až k brance soupeře.

31:28

Normanova střela z mezikruží míjí branku.

31:02

Jokerit už kombinuje v útočném pásmu.

30:41

Polygalov ujel při vlastním oslabení obraně hostů, Zapolski však lapil jeho střelecký pokus do své rukavice!

30:27

Čtvrtá početní výhoda pro finský Jokerit. Buly po pravici Vasilije Děmčenka.

30:27

Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Alexej Petrov – 2 min., nedovolené bránění).

30:12

O'Neill se šikovně prokličkoval s kotoučem až před soupeřovu branku, na Děmčenka si ale nepřišel.

30:01

Polovina utkání za námi, Jokerit zatím vede v Čeljabinsku 2:0.

29:20

Kolcov to zkusil z otočky, Zapolski pozorný.

28:31

Střely na branku: 13 – 21

28:20

Na druhé straně pálil po přihrávce O'Neilla Huhtala, Děmčenko vyrazil před sebe.

27:43

Mamajev přihrával před branku na Šarova, ten se ale ke střele nedostal.

27:23

Kotouč se dotkl střídačky hostů, hra je tak přerušena a vhazovat se bude ve středním pásmu.

27:03

Obránce Kivistö zakládá další útočnou snahu Jokeritu od vlastního brankáře.

26:45

Střelecký pokus z hole Paloly končí v rukavici Vasilije Děmčenka.

26:16

26:16

Kotouč se dotkl ochranné sítě, na řadu přichází reklamní přestávka.

25:27

Zapolski má puk pod kontrolou, vhazovat se tak bude opět v jeho blízkosti.

25:06

Buly po pravici gólmana Jokeritu.

25:06

Polygalov vyzkoušel Zapolskiho pozornost od levého mantinelu.

24:31

Střela Anttily z pravého kruhu pro vhazování zblokována Borodkinem.

24:01

Střely na branku: 9 – 17

23:49

Icing domácích hokejisté, vhazovat se tak bude opět v jejich obranné zóně.

23:38

Na samotném konci přesilovky našel Lepistö na pravé straně volného Tolvanena. Děmčenko se blýskl dobrým zákrokem!

23:38

23:09

Necelá půlminutka do konce trestu Rybakova, hosté kombinují v útočné třetině.

22:53

Lepistö vybídl ke střele Palolu, ten ale minul tři tyče.

22:41

Rychlá akce Jokeritu! O'Neill na Tolvanena, Děmčenko byl ale včas na správném místě.

22:21

Střela Niklase Jensena zblokována, domácí se následně osvobozují.

21:40

Jokerit vyhrál buly.

21:38

Bude i třetí přesilovka Jokeritu využita? Vhazování po levé ruce Vasilije Děmčenka.

21:38

Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Alexandr Rybakov – 2 min., vražení na hrazení).

21:22

Dobrý forčekink Tolvanena, hosté tak zůstanou u kotouče.

20:45

Černikov jen odevzdává soupeři a odchází střídat.

20:21

Huhtala podražen, sudí však zůstávají klidní.

20:01

Hokejisté se pomalu vrací zpět ze šaten na ledovou plochu Traktor Areny. Druhá dvacetiminutovka tak začne za několik málo okamžiků.

Trestné minuty: 4 – 6
První perioda utkání mezi Traktorem a Jokeritem je minulostí. Hosté zatím celkem jednoznačně plní roli favorita a soupeře do nějakých výrazných šancí nepouští. Skóre otevřel v 5. minutě při přesilové hře obránce Matthew Gilroy, o dvě minuty později využil další přesilovku John Norman. Jokerit mohl přidat další góly při vlastním oslabení, Děmčenko ale vždy podržel svůj tým od další pohromy.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:55

V první třetině se již nic dalšího nestane.

19:24

19:18

Rybakov napřáhl k prudké ráně, gólman finského mužstva drží puk ve své moci.

19:01

Ohlášena byla poslední minuta první dvacetiminutovky.

18:46

Vhazování ve středním pásmu.

18:39

Hosté nyní vyhazují alespoň do střední třetiny.

18:06

Višněvskij to zkusil z první, Zapolski vyrazil mimo.

17:26

Domácí úspěšní na buly.

17:24

Je tu třetí přesilovka pro Čeljabinsk. Vhazování po levici brankáře Zapolskiho.

17:24

Vyloučení v týmu Jokerit Helsinky (Jesse Joensuu – 2 min., podražení).

16:50

Jakuceňa hledal mezi kruhy některého ze svých spoluhráčů, avšak neúspěšně.

16:14

Nahození Rautanena zblokována, Děmčenko tak opět bez práce.

15:37

O'Neillova střela z pravé strany Děmčenka neohrozila.

14:58

Pokračujeme. Vhazování po levé ruce brankáře Jokeritu.

14:58

Na modré čáře napřáhl ke střele Borodkin, Zapolski má puk v rukavici, na řadě je další reklamní přestávka.

14:31

Střely na branku: 3 – 11

14:19

14:01

Norman se dostal za obranu soupeře! Bekhendový blafák ale nedokázal dotáhnout do úspěšného konce.

13:20

Lauridsenovi již běží druhá minuta z jeho trestu.

13:08

Jokerit zatím domácí do ničeho nepustil.

12:36

Hosté jsou ve čtyřech.

12:19

Jokerit jde do tří! Přesilovka Traktoru 5 na 3 bude trvat sedmnáct vteřin.

12:19

Vyloučení v týmu Jokerit Helsinky (Oliver Lauridsen – 2 min., držení protihráče).

12:02

Jakuceňa to zkusil z první, střela mu ale nesedla.

11:37

První minuta z trestu Ikonena je pryč.

11:07

Chyba Bailena na modré čáře, do samostatného úniku se dostal Anttila, Děmčenko ale vyrazil jeho střelu pravým betonem.

10:45

Střelecký pokus Bailena končí vedle.

10:36

Je tu první početní výhoda pro domácí Traktor. Buly po levici Ryana Zapolskiho.

10:36

Vyloučení v týmu Jokerit Helsinky (Henri Ikonen – 2 min., držení protihráče).

10:07

Jesper Jensen vyčkává s kotoučem za vlastní brankou.

09:34

Čeljabinsku nevyšel přechod do útočné zóny – čároví pískají postavení mimo hru.

09:20

Buly nařízeno do střední třetiny.

09:20

Nahození Rissanena od levého mantinelu končí sraženo v ochranné síti.

08:36

Střela Bailena od modré zblokována obranou soupeře.

08:18

Traktor vyhrál buly a následně vyváží puk z obranného pásma.

08:13

Nahození Anttily od modré končí v lapačce Vasilije Děmčenka.

07:46

Pihlström zakládá další útočnou akci Jokeritu od vlastní branky.

07:01

Střely na branku: 0 – 8

06:51

Konec reklamní přestávky, vhazování ve středovém kruhu.

06:51

Hra přerušena, následuje první reklamní přestávka.

06:42

06:42 John NORMAN - 0:2

06:42

Další využitá přesilovka finského mužstva, 0:2! Tolvanen přihrál mezi kruhy na O'Neilla, který poté ještě posunul před branku na JOHNA NORMANA, a ten následně překonal brankáře Děmčenka střelou mezi vyrážečku a pravý beton. Rodák ze Stockholmu tak zapsal pátou branku v sezoně! Asistence: Brian O'Neill, Eeli Tolvanen.

06:32

První minuta z početní převahy hostů je pryč, Děmčenko zatím zasahovat nemusel.

05:36

Domácí vyhráli buly a ihned vyhazují.

05:31

Bailen usedá znovu na trestnou lavici, Jokerit si tak zahraje druhou přesilovku. Bude stejně úspěšná jako ta první?

05:31

Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Nick Bailen – 2 min., hákování).

04:58

04:58 Matthew GILROY - 0:1

04:58

Hosté využívají přesilovku a dostávají se tak do vedení! Regin vyhrál vhazování a od modré čáry ihned napřáhl ke střele MATTHEW GILROY. Jeho střelecký pokus pak zapadl přesně do levého horního růžku Děmčenkovy branky. Pro třiatřicetiletého amerického beka je to třetí trefa, třináctý bod v sezoně, 1:0 pro Jokerit! Asistence: Niklas Jensen, Peter Regin.

04:50

Střela Niklase Jensena byla před brankou tečována ještě Joensuuem, Děmčenko si ale dokázal poradit.

04:12

Polovina z trestu Bailena je minulostí.

03:59

Nepřesná přihrávka Paloly, domácí se tak osvobozují.

03:31

Palola nabil Lepistöovi, jeho střela sražena do ochranné sítě.

03:14

O'Neill vyhrál buly.

03:11

První přesilová hra v tomto utkání pro Jokerit. Vhazování po levé ruce Děmčenka.

03:11

Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Nick Bailen – 2 min., vysoká hůl).

02:55

Brankář Čeljabinsku se v úvodu rozhodně nenudí. Od modré čáry totiž nyní střílel Lundin.

02:33

Od levého mantinelu nahazoval Ikonen, Děmčenko zasáhl bez výraznějších problémů.

01:57

Obránce Isajev s pukem za vlastní brankou, oba týmy střídají.

01:29

Špatná přihrávka Joensuua, kupředu tak mohou domácí.

00:50

Jormakka našel Tolvanena a ten se dostal do první větší šance, Děmčenko předvedl dobrý zákrok.

00:23

Buly po levici gólmana Traktoru.

00:23

Lepistö to zkusil od modré čáry, Děmčenko má puk v náručí.

00:04

Vhazování pro Jokerit.

00:01

Do středového kruhu se na úvodní buly již staví Paul Szczechura a Peter Regin, jdeme na to!
Hymny za námi, utkání mezi Traktorem Čeljabinsk a Jokeritem Helsinky tak začne co nevidět!
Hokejisté seřazeni na modrých čarách, následovat bude finská a ruská státní hymna.
Obě mužstva právě nastupují na ledovou plochu.
Do úvodního buly zbývá již pouze pět minut.

Z:14 V:12 OG:19 PR:1,35 ÚS(%):94,6 SO:2

Traktor Čeljabinsk: Děmčenko (Francouz) – I. Višněvskij, Bailen, Kolcov, A. Petrov (A), Borodkin, Mamajev, Alexejev, Isajev – Gynge, Szczechura, Jakuceňa (A) – Černikov, Rybakov, Kokujov – Kručinin (C), Polygalov, Peňkovskij – Šipin, Šarov, Gubarev.

Jokerit Helsinky: Zapolski (Ratilainen) – Lepistö (A), Lundin, Kivistö, Gilroy, J. Jensen, O. Lauridsen, Rissanen, Rautanen – Jensen, Regin (C), Huhtala – Tolvanen, O'Neill, Jormakka – Joensuu (A), Norman, Palola – H. Ikonen, Pihlström, Anttila.

Rozhodčí: Roman Gofman, Viktor Gašilov – Alexandr Sysujev, Viktor Tomilov.

Viktor Tomilov – 394 záp., 36 let, RUS
V Traktor Areně již probíhá předzápasové rozbruslení obou mužstev.
Dámy a pánové, vítejte ještě jednou při sledování KHL! Společně zde budeme sledovat utkání mezi Traktorem Čeljabinsk a Jokeritem Helsinky. Začínáme zhruba za 45 minut!
JOKERIT HELSINKY – Informace k sestavě

V sestavě Jokeritu dojde pouze k drobným změnám oproti minulému utkání. Henri Ikonen nahradí ve čtvrté formaci Miku Niemiho, bude hrát po boku Anttiho Pihlströma a Marka Anttily. Do první lajny se posune Tommi Huhtala, Jesse Joensuu zase zaujme místo ve třetí útočné řadě. Mimo zůstává nadále kvůli zranění brankář Karri Rämö a útočník Petteri Wirtanen. Mimo hru zůstanou také Masi Marjamäki a Tomi Mäki (zdraví náhradníci). Mezi tři tyče se samozřejmě postaví Ryan Zapolski.
TRAKTOR ČELJABINSK – Informace k sestavě

Traktor svou sestavu vzhledem k poslednímu zápasu vůbec nezměnil. Mimo hru jsou kvůli zranění obránci Jevgenij Rjasenskij a Alexandr Šinin, dále pak útočníci Semjon Afonasjevskij, Vitalij Kravcov, Jurij Petrov a Linus Videll. První lajnu bude opět tvořit Gynge-Szczechura-Jakuceňa. V brance se znovu představí třiadvacetiletý Vasilij Děmčenko.
Zajímavosti ohledně dnešního utkání

Mezi oběma týmy došlo v minulosti celkem k pěti vzájemným zápasům – čtyřikrát se radoval finský Jokerit, jednou zvítězil Traktor.

Čeljabinsk dnes zahájí sérii čtyř zápasů na domácím ledě. Po Jokeritu se střetne ještě s HC Viťaz, Slovanem Bratislava a CSKA Moskva.

Útočník finského mužstva Eeli Tolvanen má výbornou formu. Za posledních pět zápasů stihl deset kanadských bodů (sedm gólů, tři asistence)!

Ryan Zapolski, brankářská jednička Jokeritu, letos doslova září! Ze čtrnácti startů si připsal dvanáct výher, jeho průměr obdržených branek je 1,35, % úspěšnost zákroků pak 94,6.
Češi a Slováci v tomto utkání

Pavel Francouz (CLJ) – brankář, 27 let, CZE
Vzájemné zápasy z loňské sezony

ÚT 06. 09. 2016 – Traktor Arena, Čeljabinsk:
Traktor Čeljabinsk – Jokerit Helsinky 1:2 (0:1, 1:0, 0:1)

ČT 01. 12. 2016 – Hartwall Arena, Helsinky:
Jokerit Helsinky – Traktor Čeljabinsk 2:1 pp (0:1, 0:0, 1:0 – 1:0)

JOKERIT HELSINKY (11-2-1-1)

Jokerit prožívá výborný vstup do sezony 2017/2018. Byť odehrál pouze 15 zápasů, nejméně ze všech týmů, nachází se celkově na 4. místě! Na CSKA Moskva a Ak Bars Kazaň navíc ztrácí pouhé dva body.
V minulém utkání dokázali svěřenci Jukky Jalonena vyhrát na ledě Avtomobilistu Jekatěrinburg 3:1. Byla to jejich jedenáctá výhra v řadě! Dva kanadské body si v utkání za gól a asistenci připsal Olli Palola. Vítěznou branku vstřelil ve 34. minutě mladík Eeli Tolvanen. Gólman Ryan Zapolski se prezentoval 31 úspěšnými zásahy!

Poslední utkání Jokeritu

NE 08.10.2017, 14:00 – Uralec Arena, Jekatěrinburg:
Avtomobilist Jekatěrinburg – Jokerit Helsinky 1:3 (0:0, 0:3, 1:0)

Branky a nahrávky: 46. Čajkovský (V. Popov) – 21. Palola (O'Neill), 33. Jensen (Regin, Gilroy), 34. Tolvanen (Lepistö, Palola)

2. Pavel Francouz – 10 záp., V:1, PR:2,38, 93,0%

Hokejisté Traktoru nevstoupili do letošního ročníku KHL úplně dobře a momentálně okupují 10. místo ve Východní konferenci. Z posledních pěti zápasů však dokázali čtyřikrát vyhrát!
Naposledy se střetli s Amurem Chabarovsk, když na jeho ledě vyhráli těsně 3:2. Vítěznou branku vstřelil v 52. minutě Semjon Kokujov. Prosadili se ještě Arťom Peňkovskij a Maxim Jakuceňa. Mezi tři tyče se postavil Vasilij Děmčenko, který do statistik zapsal 34 úspěšných zákroků!

Poslední utkání Traktoru

Pátek 06.10.2017, 11:30 • Platinum Arena, Chabarovsk:
Amur Chabarovsk – Traktor Čeljabinsk 2:3 (1:1, 1:1, 0:1)

Branky a nahrávky: 20. T. Zohorna (Byvalcev, O. Li), 21. O. Li (Byvalcev, Kuzmin) – 8. Peňkovskij (Polygalov, Kručinin), 36. Jakuceňa (Gynge, I. Višněvskij), 52. Kokujov (Šarov)

6. Dinamo Riga – 19 záp., 29:64, 8 B
Zdravím všechny fanoušky ledního hokeje! Jubilejní desátý ročník Kontinentální hokejové ligy, druhé nejlepší hokejové ligy na světě, dnes nabídne celkem pět duelů. Zde budete moci sledovat souboj mezi Traktorem Čeljabinsk a Jokeritem Helsinky. Úvodní vhazování bude v Traktor Areně vhozeno v 16:00! Textovým přenosem Vás provede Jiří Sameš.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.

0:3

Branky a nahrávky: 5. Gilroy (Jensen, Regin), 7. Norman (O'Neill, Tolvanen), 59. Gilroy (Anttila)

Rozhodčí: Roman Gofman, Viktor Gašilov – Alexandr Sysujev, Viktor Tomilov

Diváci: 6 500

03:11 CLJ 2 Bailen, vysoká hůl
04:58 JOK 0:1 Gilroy (Jensen, Regin)
05:31 CLJ 2 Bailen, hákování
06:42 JOK 0:2 Norman (O'Neill, Tolvanen)
10:36 JOK 2 H. Ikonen, držení protihráče
12:19 JOK 2 O. Lauridsen, držení protihráče