09.10.2017, 18:30 • CSKA Ice Palace • Martin Augustin (@ogy_16)

Tipsport: 1.65 4.2 4.55 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Jakub Nakládal (JAR) 0+0, 4 střely, čas na ledě 24:00 (20:56:14)
Střely na branku – 31:27 (8:12, 18:5, 5:10)
Zblokované střely – 17:10
Vyhraná vhazování – 28:26
Hity – 19:20
Hned v úvodu třetí třetiny snížil Daniil Apalkov, ovšem další gól už v utkání nepadl a CSKA tak přehrálo Jaroslavl 5:2. Domácí o své výhře rozhodli především ve druhé části, ve které skórovali hned třikrát. Armějci tak zvítězili pošesté v řadě, naopak Lokomotiv zapisuje šestou porážku z posledních sedmi zápasů.

59:40

Jakub Nakládal zlomil při střele hůl a upaluje na střídačku pro novou.

59:18

Domácí vyhráli buly a vyhazují. Murygin zůstává v brance.

59:11

Oddechový čas pro hosty!

59:11

Hosté budou hrát přesilovku 5 na 3! Za krosček je vyloučen Nikita Nestěrov.

58:55

Ještě tu máme jedno vyloučení. Za držení Iljenka dostává dvě minuty domácí Nikita Makjejev.

58:28

Bogdan Kiselevič drží puk za domácí brankou a nikam s ním nepospíchá. Šetří cenné sekundy.

58:01

Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny a zřejmě i celého zápasu.

57:12

Od modré čáry střílel Nikita Nestěrov. Murygin si pro puk sáhl lapačkou.

56:30

Domácí nyní aktivně napadali rozehrávku soupeře a dokonce v útočném pásmu získali kotouč. Armějci už zřejmě nepřipustí žádné komplikace.

55:31

Ivan Tělegin zavezl puk před Murygina po levé straně a hledal před odkrytou brankou Sergeje Andronova. Ten ze vzduchu nedokázal trefit kotouč!

55:18

Hosty zastavilo odpískané postavení mimo hru.

54:50

Hosté jsou v plném počtu. Mají ještě pět minut na to, aby závěr zdramatizovali.

53:52

Kirill Kaprizov přebruslil hostující obránce a dostal se až před Murygina. Ten si proti němu povyjel a podržel svůj tým!

53:39

Z pravého kruhu pálil Ožiganov. Branku netrefil a puk se následně odrazil až do středního pásma.

52:49

Domácí si zahrají přesilovku. Za držení protihráče je vyloučen Denis Osipov.

5:2

Branky a nahrávky: 9. Blažijevskij (Okulov, Kuzmenko), 20. Kaprizov (Scott, Nestěrov), 26. Ničuškin (Al. Popov), 27. Grigorenko (Scott, Kaprizov), 35. Kaprizov (Grigorenko, Nestěrov) – 16. Kadějkin (Koledov), 43. Apalkov (Koledov)

CSKA Moskva: I. Sorokin (L. Johansson) – Blažijevskij, Makjejev, Nestěrov, Ar. Sergejev, Kiselevič (A), M. Robinson, Ožiganov, Naumenkov (C) – Tělegin, Scott (A), Andronov – Šumakov, Grigorenko, Kaprizov – K. Petrov, Al. Popov, Ničuškin – Okulov, Světlakov, Kuzmenko.

Lokomotiv Jaroslavl: Sudnicin (26. Murygin) – Nakládal, Kronwall (C), D. Osipov, Ljubuškin, Koledov, Rafikov, Čerepanov – Kozun, Kontiola, Kajumov – Averin (A), Kartajev, Apalkov – Korškov, Kraskovskij, Iljenko – Lugin, Alexejev, Kadějkin – Mosaljov.

Rozhodčí: Kislov, Naumov – Zacharenkov, Sazonov