konec (0:0)

09.10.2017, 20:45 • Olympijský stadion, Kyjev • Michal Raška

Tipsport: 3.11 3.52 2.38 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě vše, děkuji za pozornost. (22:47:28)
A je konec! Chorvatsko to na půdě Ukrajiny zvládlo a zahraje si baráž o Mistrovství Světa! V prvním poločase jsme viděli velmi opatrný začátek z obou stran. Poté začala trochu víc hrát domácí Ukrajina, která si vytvořila pár možností ke vstřelení branky. Tu největší měl v 32. minutě Jevhen Konopljanka, ale po krásném centru hlavou zamířil těsně vedle levé tyče. V 62. minutě jsme se konečně dočkali gólu, když Modrič krásným centrem našel Andreje Kramariće a ten dal první gól utkání. O osm minut už Chorvatsko vedlo 2:0. Když tentokrát Rakitič našel opět Kramariće a ten dorazil míč do brány. Konec utkání už si Chorvati v klidu pohlídali a mohou slavit. Hráčem zápasu je jasně Andrej Kramarić.

90+4

90+4

Konopljanka se ještě chtěl odhodlat ke střele, ale obrana Chorvatska mu odebrala míč.

90+4

Míč končí u Subašiće, který posílá dlouhý výkop.

90+3

Pivarić držel míč na pravé straně a hosté u míče zůstanou po faulu domácího hráče.

90+2

Hosté kombinují po pravé straně.

90+1

Rozhodčí nastavuje čtyři minuty navíc.

90

Střídání v týmu Chorvatsko: ze hřiště odchází Mario Mandžukić, přichází Marko Rog.

89

Na konec utkání se hosté snaží dát ještě jeden gól, ale nikde nespěchají, k tomu Besjedin zfauloval hráče hostů a pro Ukrajinu se čas velice rychle krátí.

88

Střídání v týmu Chorvatsko: ze hřiště odchází Andrej Kramarić, přichází Mario Pašalić.

87

Domácí Ukrajina je po druhém góle naprosto odpadlá a jde vidět zklamání na jejich tvářích.

86

Střídání v týmu Chorvatsko: ze hřiště odchází Šime Vrsaljko, přichází Josip Pivarić.

84

Hosté pěknou kombinací drží míč a nikde nespěchají, jelikož mají dvougólový náskok.