ČEZ Extraliga žen

Crazy girls FBC Liberec – TJ Sokol Královské Vinohrady

6:4

konec (0:2, 3:0, 3:2)

07.10.2017, 15:00 • SH ZŠ Dobiášova Liberec • 6. kolo • Adéla Bernatová (@adelbernatova)

To je ode mě pro dnešek vše! Děkuji Vám za pozornost a budu se na Vás těšit u dalších zápasů. S pozdravem Adéla Bernatová. (16:50:29)
Dnešní zápas byl opravdu napínavý. Síly byly dost vyrovnané. V první třetině měla co dělat obrana obou týmů. Druhá třetina byla taktéž vyrovnaná, hosté měli v dnešním zápase rychlé tempo, ale i tak nestačily na domácí tým Crazy girls FBC Liberec, které vyhrály v poměru 6:4.
Nejlepší hráči dnešního utkání:
Domácí – Pekárková Nikol
Hosté – Lingová Michaela

59:54

Liberec právě vstřelil branku!
Autorem branky je NIKOL PEKÁRKOVÁ. Asistence: Michaela Mlejnková.

59:00

Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:24

Brankářka domácích předvádí skvělý výkon.

57:04

Šádková, která získala míček pálí na brankářku, ta však střelu úspěšně chytá.

56:14

Honzová zpracovala nahrávku a svojí střelou zasahuje tělo brankářky.

55:08

Tým Královské Vinohrady právě vstřelil branku! Autorem branky je ANETA TVRZNÍKOVÁ. Asistence: Petra Honzová.

54:43

Hosté se usazují na polovině hřiště domácích.

54:39

Oddechový čas pro hosty.

53:59

Liberecké ženy si obsazují polovinu hřiště hostů.

53:01

Tvrzníková využila nahrávky a střelila na bránu domácích. Střelou zasahuje tělo brankářky.

52:18

Pekárková svojí střelou zasahuje nohu hráčky hostů.

51:18

Kabeláková předvádí pěknou ránu na branku. Míček proletěl těsně kolem branky.

50:26

Rumlová pálí z poloviny hřiště na bránu soupeře. Bránu však minula.

49:24

48:46

Vinohrady nenechají libereckou obranu odpočívat.

6:4

Branky a nahrávky: 21. Leierová (M. Mlejnková), 25. Tomanová (Leierová), 39. Rumlová (Pekárková), 48. M. Mlejnková (Leierová), 50. Pekárková (M. Mlejnková), 60. Pekárková (M. Mlejnková) – 16. Lingová (Zelníčková), 20. Lingová (Zelníčková), 41. Lingová (Vejvodová), 56. Tvrzníková (Honzová)

Crazy girls FBC Liberec: Štěpánová – Gruntová, Dlouhá, Ljachová, Kabeláková – Dostalíková, Leierová, Bartůšková – Rumlová, Pekárková, Kronychová – Horáková, Tomanová, M. Mlejnková – Pokorná, Šamaninová.

TJ Sokol Královské Vinohrady: Kuchyňková (Vyrobíková) – Sladkovská, Trunečková, Vejvodová – Tvrzníková, Žižková, Honzová – Lingová, Bursová, A. Kutnarová – Zelníčková, Kylarová, Šádková – Vavřinová, Dobisíková.

Rozhodčí: Tomáš Kostinek, Martin Reichelt