konec (0:1)

07.10.2017, 15:00 • Stadion SK Jiskra Rýmařov • 10. kolo • Michal Raška

Tipsport: 2.35 3.35 2.35 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je dnes ode mě vše, děkuji za pozornost. (16:59:50)
Ve druhém poločase jsme viděli hned pět gólů. Do druhé půle domácí vlétli ihned od začátku, ale v 72. minutě dál gól Oldřich Byrtus, ovšem o dvě minuty později se prosadil Jakub Harazin a bylo to opět o gól. Jenomže o dalších pět minut později vrátil dvougólové vedení na stranu Valašského Meziříčí Martin Výmola. Čtyři minuty před koncem pojistil výhru Miroslav Gregáň. A i když minutu před koncem dál gól Daniel Dydowicz, tři body si odvezlo Valašské Meziříčí. Mohli jsme vidět taky plno žlutých karet, kdy na straně hostů jich padlo celkem čtyři a na straně domácích tři.

90

89

89. DYDOWICZ - 2:4

89

Rýmařov právě vstřelil branku!
DANIEL DYDOWICZ si vzal na starost přímý kop a krásnou střelou snižuje skóre!

88

Kováč se řítil dopředu, ale byl zfaulovaná a domácí budou mít přímý kop ze slibné pozice.

86

Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku! To už vypadá na debakl. MIROSLAV GREGÁŇ dostal nádhernou přihrávku před bránu a střelou k pravé tyči posílá svůj tým do vedení 4:1!

84

Hosté kombinují na půli domácích.

83

Hosté se třetím vstřeleným gólem dostali do herní pohody a dominují na hřišti.

82

Střídání v týmu TJ Valašské Meziříčí: ze hřiště odchází Vrána, přichází Bělíček.

81

Dydowicz zabránil dalšímu protiútoku faulem a dostává žlutou kartu.

79

79. VÝMOLA - 1:3

79

Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku! MARTIN VÝMOLA si obešel brankáře a dává gól do prázdné brány!

77

Přímý kop hosté nevyužili a domácí mohou jít dopředu.

76

Smékal zastavil nedovoleně protihráče a dostává žlutou kartu.

74

74. HARAZIN - 1:2

74

JAKUB HARAZIN dostal přihrávku na pravou stranu a krásně prostřelil brankáře!

72

72. BYRTUS - 0:2

72

Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku! OLDŘICH BYRTUS dostal skvělou přihrávku do běhu a dává gól!

2:4

konec (0:1)

Branky: 74. Harazin, 89. Dydowicz – 31. Gregáň, 72. Byrtus, 79. Výmola, 86. Gregáň

Karty:   32. Furik (RYM), 76. Smékal (RYM), 81. Dydowicz (RYM) – 29. Jurča (VAM), 30. Žilinský (VAM), 44. Drozd (VAM), 71. Gregáň (VAM)

SK Jiskra Rýmařov: Kameník – Němec, Tomeček, Harazin, Furik J. (C), Dydowicz, Furik M., Kocúr, Vajdik (66. Smékal), György, Hleba (42. Kováč)
Náhradníci: Baroš – Furik D., Kopeček, Kováč, Smékal

TJ Valašské Meziříčí: Michut – Drozd (45. Výmola), Malý (C), Kebísek, Šulák – Žilinský, Gebert, Byrtus – Vrána (82. Bělíček), Jurča, Gregáň
Náhradníci: Repáň – Behan, Bělíček, Výmola

Rozhodčí: Luboš Drozdy – Petr Mayer, Jakub Galář