0:2

konec (0:0)

05.10.2017, 18:00 • Stadionul Zimbru, Chisinau • Skupina 1 • Jan Prošek

Tipsport: 10.1 5.05 1.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Řecko potvrdilo roli favorita a vyhrálo tento zápas nad Moldavskem 2:0. Od první do poslední minuty byl hostující celek lepším. Domácí dohrávali zápas bez vyloučeného hráče, Oancea po druhé žluté opustil trávník v 63. minutě. (19:52:35)

90+4

90+3

Z předbrankového prostoru mohl snížit Craciun, ale jeho pokus výborně zastavil pozorný řecký brankář.

90+2

Žlutou kartu dostává Pasalidis (Řecko).

90+2

Mnoho šancí už k vidění není, sledujeme poklidný závěr zápasu. Více ze hry mají hostující fotbalisté.

90+1

Nastavovat se budou tři minuty.

90

Chatzigiovanis fauloval, volný kop pro domácí celek.

90

Probíhá poslední minuta hry, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

89

Damaşcan byl nachytaný v postavení mimo hru, jeho akce tak končí.

88

Moldavsko rozehrává rohový kop. Marandici centroval před branku, jeho spoluhráč zakončoval mimo. Vykopávat bude brankář hostů.

88

Do výborné šance, první v zápase, se dostal domácí celek. Damaşcan ale trefil jen dobře postaveného obránce před sebou.

85

Střídání v týmu Moldavsko: ze hřiště odchází Boiciuc, přichází Cărăruș.

85

V poklidném tempu se zápas dohrává, hostující celek míří za výhrou v tomto zápase.

85

85. Efthymis KOULOURIS - 0:2

85

Řecko právě vstřelilo branku!
Tsimikas rozehrával volný kop. Centroval před branku, míč našel spoluhráče. Tím byl EFTHYMIS KOULOURIS, který hlavičkou poslal míč do sítě. Hosté navyšují své vedení.

84

Střídání v týmu Řecko: ze hřiště odchází Lamprou, přichází Deligiannidis.

82

Žlutou kartu dostává Craciun (Moldavsko). Hodně zbytečný zákrok domácího hráče je oceněn žlutou kartou.