TJ Baník Meziboří – Wolves Chomutov

0:5

konec (0:0, 0:3, 0:2)

01.10.2017, 12:30 • A.N.S. Most • Marek Payer

Vlci nakonec vítězí v mostecké hale ANS pětigólovým rozdílem, když branky začaly padat až ve druhé části. K vidění byla i šarvátka mezi Koukalem a Medem. Tímto se s vámi loučím a příště na počtenou. (14:27:02)

43:08

Wolves Chomutov právě vstřelil branku!
Michal Janda našel na útočné modré čáře volného JANA VOLHEJNA, který zůstal nekrytý a měl tak spoustu času na zakončení. Počínal si mazácky a zvýšil na 5:0. Asistence: Michal Janda, Petr Musil.

41:46

Vyloučení v týmu HSÚ Wolves Chomutov (Karásek – 2 min., podražení).

40:30

Nádherná individuální akce v podání Jana Volhejna, který si prohodil obránce, ale bohužel se mu nepovedlo překonat Dolejše.

40:12

Vyloučení v týmu HSÚ Wolves Chomutov (Holl – 2 min., hákování).

39:13

Toto oslabení se obešlo bez větších potíží pro Meziboří,

37:13

Vyloučení v týmu TJ Baník Meziboří (Mareš Petr – 2 min., hákování).

37:04

Poprvé za celý zápas si Meziboří vytvořilo souvislejší tlak, vše ale zvládl brankář Musil.

35:19

Vyloučení v týmu HSÚ Wolves Chomutov (Musil – 2 min., krosček). Trest odpyká Venclovský.
Vyloučení v týmu TJ Baník Meziboří (Nedělský – 2 min., faul loktem).

34:20

Současné vyloučení:
Vyloučení v týmu HSÚ Wolves Chomutov (Med – 2 min., sekání + 5 min., hrubost).
Vyloučení v týmu HSÚ Wolves Chomutov (Med – Osobní trest do konce utkání, hrubost).
Vyloučení v týmu TJ Baník Meziboří (Koukal – 5 min., hrubost + Osobní trest do konce utkání, hrubost).
Vyloučení v týmu HSÚ Wolves Chomutov (Šarközi – 2 min., hrubost + 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu HSÚ Wolves Chomutov (Šarközi – 10 minut osobní trest, hrubost).
Vyloučení v týmu TJ Baník Meziboří (Tomášek – 2 min., hrubost + 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu TJ Baník Meziboří (Tomášek – 10 minut osobní trest, hrubost).

32:30

Meziboří má v dnešním zápase opravdu smůlu, nyní promarnilo situaci dva na jednoho, ale nutno podotknout že také díky výbornému zákroku Musila.

32:10

Radek Formánek na kruhu posunul na modrou na PETRA ŠARKÖZIHO, který prostřelil vše co mu stálo v cestě. Asistence: Radek Formánek, Jan Volhejn.

31:35

Vyloučení v týmu TJ Baník Meziboří (Kovařík – 2 min., nedovolené bránění).

31:25

Vyloučení v týmu HSÚ Wolves Chomutov (Med – 2 min., vysoká hůl).

30:01

Ve druhé třetině se hra ještě více přiostřila a začali i padat branky. Ze svého tlaku Wolves nakonec vytěžili tři.

30:00

29:56

Ofsajd Wolves.

0:5

Branky a nahrávky: 21. Vojhejn (Formánek), 23. Śarközi (Volhejn), 28. Volhejn (Formánek), 33. Šarközi (Formánek, Volhejn), 44. Volhejn (Janda, Musil)

TJ Baník Meziboří: Dolák Z. (Vrňák) – Dolák D., Havel, Hitman, Koukal, Kovařík, Lžíčař, Zeman, Brožek, Bugno, Hampl, Heber, Kellner,Maleček, Mareš Pavel, Mareš Petr, Nedělský, Štolba, Tomášek

Wolves Chomutov: Musil (Volf) – Hlaváč, Janda, Kareš, Petržílka, Šarközi, Venclovský, Formánek, Holl, Karásek, Med, Volhejn "C".

Rozhodčí: Žák-Vasil