konec (3:2, 1:1, 1:1)

01.10.2017, 16:00 • STODOLA Aréna Střešovice • 5. kolo • Vojtěch Görög

V tuto chvíli je to ode mě vše a u dalších florbalových přenosů na shledanou ! (18:03:48)
Dnešní utkání sledovalo 71 diváků.
Ve třetí třetině byl k vidění velmi pohledný florbal, který musel diváky bavit ! Nejprve se prosadily hostující hráčky, které srovnaly stav utkání na 4:4. jenže domácí hráčky se tlačily za vítězstvím a o jejich výhře rozhodla v 53. minutě Lenka Faltusová, která se štěstím dostala míček do branky. Tři body tedy zůstávají v Praze, ale olomoucké hráčky předvedly dobrý výkon.
Hráčka utkání za domácí celek – Eliška Drbalová
Hráčka utkání za hostující celek – Tereza Reimerová

59:36

Souboj o míček v rohu hřiště vyhrály domácí hráčky a tohle už vypadá dobře pro domácí celek.

59:17

Navíc přichází útočný faul olomouckých. Do konce zápasu zbývá necelá minuta hry.

58:49

Domácí hráčky drží míček a snaží se šetřit čas.

58:02

Lucie Cholinská předvedla další střelu, ale tentokrát minula domácí branku.

57:36

Daniela Reindlová se snaží napadat a zdržet tak hostující hráčky u jejich branky.

57:15

Domácí hráčky dobře brání svůj jednobrankový náskok, ale stačí jediná střela a máme opět srovnáno. podaří se domácím udržet vedení ?

56:43

56:37

56:03

Lucie Cholinská běžela sama na branku, ale Eliška Drbalová ji skvělým zákrokem vychytala !

55:29

Při hře ve čtyrech je aktivnější hostující celek.

55:02

Lucie Cholinská překonala domácí brankářku, ale míček doplachtil jen na branku ! Veliká šance na vyrovnání !

54:43

Vyloučení v týmu Únětická 12 Tatran Střešovice (Adéla Zehrerová – 2 minuty, Sekání).

54:37

Vyloučení v týmu FBS Olomouc (Jitka Zacpalová – 2 minuty, Bránění ve hře).

54:32

Liana Matěvosová v obrovské šanci trefila pouze masku brankářky !

53:46

Hostující hráčky musejí zvýšit aktivitu, aby si z Prahy odvezly alespoň nějaké body.

5:4

Branky a nahrávky: 8. Morová (Chaloupková), 9. Vachušková (Faťunová), 20. Faltusová (Viplerová), 33. Vachušková (Sedmíková), 54. Faltusová (Matěvosová) – 7. Oháňková (Reimerová), 20. Pavlíková (Reimerová), 31. Peterková (Reimerová), 44. Reimerová (Pařízková)

ESA LOGISTIKA Tatran Střešovice: Drbalová (Humlová) – Sedmíková, Zehrerová, Zikmundová, Válková – Reková, Vachušková, Kubelková – Reindlová, Morová, Viplerová – Marko, Chaloupková, Matěvosová – Faťunová, Faltusová, Kramperová – Svobodová.

FBS Olomouc: Franková – Pejzlová, Peterková, Podroužková, Václavíková – Lichnová, Kylarová, Šablaturová – Horáčková, Tomanová, Cholinská – Reimerová, Pavlíková, Pařízková – Oháňková, Zacpalová.

Rozhodčí: Bališ Přemysl, Varga Peter