01.10.2017, 20:00 • Regenboogstadion, Waregem • 9. kolo • David Suchý

Tipsport: 1.63 4.06 4.97 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Držení míče: 56 % : 44 %.
Střely na branku: 11:5. Střely mimo: 10:6. Rohy: 11:1. (21:50:11)
Je konec! Hosté dokázali doválčit dnešní utkání do vítězného konce a po výhře 3:1 si připisují velmi cenné tři body. Faktem je, že Waregem si vytvořil více šancí, fotbal se ale hraje na góly, kterých měl více právě hostující celek.

90+4

90+3

Střídání v týmu Sporting Lokeren: ze hřiště odchází Steve de Ridder, přichází Arno Monsecour.

90+3

Utkání se spíše už jen dohrává, o vítězi tohoto klání je už rozhodnuto...

90+1

Druhý poločas bude nastaven o čtyři minuty.

90

Žlutou kartu dostává Alessandro Cordaro (SV Zulte-Waregem).

89

Ani dle herního projevu Waregemu to nevypadá, že by se měl dít nějaký fotbalový zázrak. Hosté jsou usídleni na útočné polovině.

86

86. Steve de Ridder - 1:3

86

Lokeren právě vstřelil branku!
Je hotovo, hosté si totiž berou dvobrankové vedení zpět! Další rychlý kontr putoval na kopačku STEVE DI RIDDERA, který přesnou střelou k tyči překonal Lealiho.

86

Čas kvapí a kvapí. Do konce utkání zbývá už jen necelých pět minut, jistě se nastaví také několik minutek.

85

Střídání v týmu SV Zulte-Waregem: ze hřiště odchází Nill De Pauw, přichází Alessandro Cordaro.

84

Fotbalisté Lokerenu se vrhají do protiútoků. Po jednom z nich pálil ze střední vzdálenosti Miric, jeho střela vystoupala vysoko nad.

83

Další velmi jistý zákrok předvedl hostující brankář, který s ledovým klidem zachytil nepovedený centr.

82

Olayinka se dostal k míči uvnitř šestnáctky a technickou střelou se pokusil obstřelit branku. Záměr dobrý, Verhulst byl ale na svém místě.

81

Střídání v týmu Sporting Lokeren: ze hřiště odchází Samy Kehli, přichází Robin Söder.

80

Docela zbytečný faul předvedl Olayinka, který podkopl jednoho z protihráčů. Lokeren nabízenou standardku poslal přímo k Lealimu.

79

Verhulst vykopával balón od své svatyně a nalezl přesně Rassoula. Ten ve spolupráci s Miricem pošetřil cenné vteřinky.