Francouzská Ligue 1 McDonald’s

FC Nantes – FC Méty

1:0

konec (1:0)

30.09.2017, 20:00 • La Beaujoire-Louis Fonteneau, Nantes • 8. kolo • Michal Janoštík

Tipsport: 1.65 3.84 6.28 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Máme za sebou utkání, které se rozhodlo už ve třetí minutě, kdy Sala dorazil odražený míč. Méty byly poté daleko lepší, ale to vše skončilo v 52. minutě. V té totiž Ekotto uviděl druhou žlutou kartu a zamířil do sprch. Šance na body se tak velmi ztenčily. Nantes začalo hrát daleko lépe, drželo míč a nepouštělo soupeře do větších šancí. Naopak samo mohlo udeřit, ale to se nepovedlo. V poslední minutě byla odpískána penalta, kterou proměnil Roux, ale rozhodčí gól neuznal pro vběhnutí hráčů do pokutového území. Roux znervózněl a opakování již neproměnil. Métám zbyly očí pro pláč a Nantes mělo obrovské štěstí. (22:01:23)

90+6

Balliu (MTZ) vidí za protesty žlutou kartu.

90+5

90+5. Penalta mimo.

90+5

Roux znervózněl a penaltu poslal vysoko nad branku. To je ale konec zápasu!

90+4

90+4. Neuznaný gól.

90+4

Roux dal gól, ale není uznán pro vběhnutí hráčů do penaltového území. Budeme se opakovat.

90+3

Žlutou kartu dostává Andrei Girotto (FC Nantes).

90+3

90+3. Penaltový zákrok.

90+3

Byla nařízena penalta pro hosty!

90+2

Domácí zbrzdili útok a vrátili míč až na svou polovinu. Odtud vyslali další útok a vybojovali volný přímý kop. S jeho rozehráním určitě spěchat nebudou.

90+1

Centr prolétl vápnem a domácí běží do protiútoku, to už navíc ubíhají tři nastavené minuty.

90

Ještě ale volný kop pro hosty a žlutá pro Lucase Limu (NAT). Možná poslední šance Mét na bod z tohoto klání.

89

Nantes drží hru daleko od brány a s tím se nejspíše spokojí.

88

Další nepřesný pas a míč je znova v zámezí. Nantes čeká odkop od brány. Času už moc soupeři nezbývá.

87

Hosté vybojovali volný kop. Centr dopadl do vápna, kde jej našel jeden z obránců a odkopl jej do bezpečí.

86

Nguette dlouhý pas nemohl doběhnout. Míč je v zámezí a domácí tým tak díky tomu našetří další cenné vteřinky.