28.09.2017, 10:00 • Ondřej Novotný (@NovotOndra)

Konec zápasu. (10:47:21)

23:39

Morava Sever právě vstřelila branku!
PATRICIE ŠKORPÍKOVÁ z pravé strany vymetla levý růžek hostující branky a tento zápas tak skutečně zřejmě skončí rozdílem deseti branek – 10:0!

22:19

Hostujícím hráčkám se podařilo na chvíli dostat hru mimo svoji třetinu, tím to ale skončilo, protože se k míčku dostala Němcová a rychle ho vyhodila pryč.

20:51

Máme tu druhý hattrick, individuálně se ke třetím brance dostala PATRICIE ŠKORPÍKOVÁ a domácí útočící na desítku – 9:0.

19:29

LUCIE KUBÍNOVÁ dostala od defenzivy hostů další prostor, který využívá k navýšení skóre už na 8:0!

18:35

Filípková pozastavuje další útočné snažení ukrytím míčku do lapačky, domácím to nestačí a i nadále se snaží skórovat.

17:07

Hosté sympaticky vytáhli hru až k brance domácím a snažili si připsat alespoň čestný úspěch, jenomže domácí se rychle zhostili po chvilce míčku a byl z toho brejk dva proti brankářce, který zakončila ADÉLA PÍŽOVA k pravé tyčce – 7:0!

15:08

Od levé strany mantinelu nahrávala Tereza Palová přímo mezi kruhy na neobsazenou KATEŘINU NĚMCOVOU, který neměla problém rychle a efektivně zakončit do branky – 6:0!

13:45

Proti jednoznačně zkušenějším a silnějším domácím hráčkám se hosté snaží, snaha jim upřít rozhodně nejde, průběžný výsledek ale samozřejmě Jihomoravankám směrem do ofenzivy příliš nepřidá.

12:37

Od Adély Pížové se míček dostal u branky na hůl PATRICIE ŠKORPÍKOVÉ, která se své šance zhostila výtečně a dobře umístěnou střelou přidává svoji druhou a celkově pátou branku svého celku – 5:0!

12:01

12:00

11:02

S blížící se přestávkou se hostujícím ženám povedlo dostat hru alespoň do své útočné třetiny, tím to ale tentokrát končí, Staňková totiž snad stále čeká na první zákrok utkání.

09:50

Minutové vyloučení vypadá potrestáno nebude, domácím to ale vadit nemusí, jelikož stále mají lukrativní čtyřbrankový náskok, který se navíc stále snaží navýšit.

08:54

Vyloučení v týmu RSHb Morava Jih (Jana Hunkařová – 1 min., podražení).

08:24

I nadále je vidět stejný obraz hry, domácí tlačí a snaží se kombinačně dostat k dalším brankovým příležitostem, hosté se ale už trochu vzchopili a daří se jim alespoň dostávat nepatrně hru od své branky.

06:34

Další trefa! A kdo jiný, než od modré střílející Adéla Stoklasová a před brankou tentokrát se štěstím ovšem úspěšně dorážející LUCIE KUBÍNOVÁ – 4:0! Ta navíc završuje už v sedmé minutě hattrick!

05:33

Jihomoravský výběr se stále nemůže dostat do hry, takže mu nezbývá nic jiného, než bránit ze všech sil a vyčkávat případně na brejkové situace, ze kterých by mohl udeřit.

05:08

Tempo hry udávají i nadále ženy v zápase vedené jako domácí. Adéla Stoklasová tentokrát nahrávala z pravého rohu před branku opět na hokejku LUCIE KUBÍNOVÉ, která zametala do poloprázdné branky – 3:0!

10:0

Branky a nahrávky: 4. Škorpíková, 5. Kubínová (Stoklasová), 6. Kubínová (Stoklasová), 7. Kubínová (Stoklasová), 13. Škorpíková (Pížová), 16. Němcová (Palová), 18. Pížová (Škorpíková), 20. Kubínová, 21. Škorpíková, 24. Škorpíková

RSHb Morava Sever: Staňková – Němcová, Seroiszková, Císaríková, Lhotská, Kudělová, Stoklasová, Škorpíková, Palová, Pížová, Kubínová.

RSHb Morava Jih: Filípková – Měchurová, Ištoková, Procházková, Butašová, J. Hunkařová, N. Hunkařová, Chytilová, Ištoková, Pražáková, Svobodová, Theimerová, Žůrková, Lagová.