ČEZ Extraliga žen

Panthers Praha – FbŠ Bohemians

5:6

konec (1:3, 2:0, 2:3)

28.09.2017, 15:00 • STODOLA Aréna Střešovice, Praha • 4. kolo • Alan Šrámek (@TramekCZ)

Střely na branku ve třetí třetině: 15 – 9 (16:56:16)
Je dobojováno. Ve třetí třetině to byla přetahovaná, která dopadla šťastněji pro hostující Bohemians. Klokanky rozhodly o svém vítězství dvě a půl minuty před koncem, kdy se trefila Poláková, která poslal své barvy do vedení 5:4. O minutu později přidala další branku Adéla Bočanová a zdálo se, že je rozhodnuto. Kristýna Vranová ovšem dvacet vteřin před koncem snížila šikovnou teči. To však bylo vše ze strany domácích a tak z dnešního utkání berou všechny body hráčky Bohemians.

59:40

Tým Panthers právě vstřelil branku!
Tak to bude ještě zajímavých dvacet vteřin. KRISTÝNA VRANOVÁ dává branku naděje pro domácí celek, když tečovala míček do sítě Bohemians. Asistence: Veronika Zittová.

58:43

Oddechový čas pro Panthers Praha.

58:43

Bohemians právě vstřelili branku!
Zdá se, že je rozhodnuto. Šestou branku Bohemians přidává ADÉLA BOČANOVÁ, pro kterou nebyl problém trefit odkrytou část domácí branky. Asistence: Monika Slavíková.

57:33

Bohemians jdou dvě a půl minuty před koncem třetí třetiny do vedení. HANA POLÁKOVÁ si vynahradila předchozí nepovedenou střelu. Tentokrát její rána prolétla až za záda Horňákové – 4:5! Asistence: Lucie Sindelářová.

57:17

Pokus Polákové skončil na nohou jedné z bránících hráček.

56:53

S koncem utkání přibývá nervozita a spousta nepřesností z obou stran.

55:47

Oba celky se nikam netlačí. Ani jeden z týmů nechce udělat chybu, která by mohla v konečném součtu velmi mrzet.

54:37

Lochmannová se dostala opět ke střele, ale tentokrát branku Bohemians minula.

53:46

Reischlová prověřila připravenost Horňákové. Ta bez potíží chytla míček do rukou.

52:51

Opět je vyrovnáno! Domácí hráčky uzamkly během přesilové hry své soupeřky. KRISTÝNA LOCHMANNOVÁ byla ve správný čas na správném místě a pohotovou dorážkou vyrovnala na 4:4! Asistence: Veronika Zittová.

51:26

Vyloučení v týmu FbŠ Bohemians (Lucie Šindelářová – 2 minuty, Bránění ve hře).

50:14

Je před námi posledních deset minut třetí třetiny. Dočkáme se v nich něčeho zajímavého?

48:02

Opět byla v akci hostující gólmanka, která drží akcie svého týmu hodně nahoře. Hostující hráčky před utkáním jistě nečekaly, že domácí budou takhle "kousat".

47:25

O chvíli později musela zasahovat Omelková proti střele Pitterlingové.

46:10

Tak to je smůla pro domácí hráčky. Bohemians se bránili, avšak následně podnikly hostující hráčky rychlý útok, který přesně zakončila ELIŠKA REISCHLOVÁ. Asistence: Kristýna Jarešová.

44:21

Domácí hráčky se snaží překlopit misky vah na svou stranu, ale v cestě jim stojí obrana Bohemians v čele s výbornou Omelkovou.

5:6

Branky a nahrávky: 8. Lamková, 21. Pitterlingová (Hubáčková), 32. Jelínková (Zittová), 53. Lochmannová (Zittová), 60. Vranová (Zittová) – 9. Poláková (Slavíková), 20. Poláková (Bočanová), 20. Reischlová, 47. Reischlová (Jarešová), 58. Poláková (Šindelářová), 59. Bočanová (Slavíková)

Panthers Praha: Horňáková (Topolová) – Vranová, Kučerová, Pitterlingová, Klvaňová, Šusterová – Raková, Vesecká, Lochmannová – Škvorová, Lamková, Slaná – Hubáčková, Miklíková, Jelínková – A. Nováková, Zittová.

FbŠ Bohemians: Omelková (Kreisingerová) – Šindelářová, Císařová, Nová, Andrlová, Loudová, Hnátová – Reischlová, Kadidlová, Slavíková – Višvaderová, Poláková, Radová – Neubergerová, Zlámalová, Jarešová – Bočanová.

Rozhodčí: Tomáš Kostinek, Martin Reichelt