Karolína Plíšková (3) – Šuaj Čang

2:1 6:4, 3:6, 6:4

26.09.2017, 08:53 • 2. kolo • Dominik Hrubý (@DominikH11)

Tipsport: 1.36 3.14 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je za námi zápas s krásným vyvrcholením a šťastným koncem pro Karolínu Plíškovou. První sadu pro sebe česká tenistka získala díky brejku v pátém gemu, k němuž jí soupeřka pomohla hned třemi dvojchybami. V druhém setu si čínská hráčka vyžádala poměrně dlouhou přestávku na ošetření ramene. Pauza Plíškovou rozhodila, Češka ztratila své podání a její soupeřka srovnala stav zápasu. V rozhodujícím setu nám obě hráčky předvedly parádní tenis s krásnými momenty na obou stranách. Obě si také dlouho držely svůj servis, až v desáté hře se Čangová při svém podání dopustila několika zbytečných chyb a to rozhodlo.

Karolína Plíšková tedy po téměř dvou hodinách hry vítězí nad Šuaj Čengovou 6:4, 3:6, 6:4 a postupuje do 3. kola turnaje ve Wuhanu. Tam jí čeká další Číňanka, 55. hráčka světa Qiang Wangová, která před chvílí vyhrála svůj zápas nad Rumunkou Soranou Cirsteaovou 6:3, 6:3.

Z tohoto zápasu je to vše, za pozornost Vám děkuje a nashledanou při dalších onlajnech se těší Dominik Hrubý! (11:08:11)

Konec zápasu

6:4

Češka se skvělým returnem dostala do aktivní pozice, Čangová se nakonec v tísni neúspěšně pokusila o útok po lajně a Karolína tak v dnešním zápase vítězí!

40-30

To je škoda! Nádherná výměna se šťastným koncem pro Čangovou, která zakončila forhendem křížem přesně na čáru.

40-15

Čangová zkazila nahraný bekhend, její útok končí v síti a Plíšková má dva mečboly!

30-15

Třetí nevynucená chyba v řadě, tentokrát v podání čínské hráčky. Její aut za základní čáru potvrdilo i jestřábí oko.

15-15

Plíšková dala míčku příliš horní rotace a ten skončil v autu.

15-0

Dlouhá výměna končí úderem Čangové do míst, kde se hrává čtyřhra.

5:4

Esem na středovou čáru končí Karolína Plíšková další hru. Čangová půjde po přestávce podávat na udržení se v zápase.

40-30

Přímý bod z podání znamená gembol.

30-30

Plíšková si pomohla prvním servisem a následně míček nekompromisně zabila.

15-30

A Číňanka fiftýn získává po parádním forhendu po lajně.

15-15

Return Čangové se podle jestřábího oka těsně otřel o lajnu, výměna se bude opakovat.

15-15

Dlouho výměnu zakončuje Plíšková nepovedeným bekhendem.

15-0

Sedmé eso Plíškové.

4:4

Těsný aut Plíškové znamená, že si Šuaj Čangová udržela své podání a rozhodující set je tak stále otevřený.

40-A

Teď Čangová soupeřku rozběhala a nerozhodil jí ani čopovaný bekhend, po němž zahrála vítězný úder.

40-40

Čínská tenistka ovšem odvrací esem!

A-40

Čangová se pokusila o vítězný bekhend, zamířila ale těsně do autu a je tu brejkbol.