5:0

konec (4:0)

25.09.2017, 13:00 • Stadion v Jiráskově ulici, Jihlava • 8. kolo

Tipsport: 1.8 4.0 2.91 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Utkání nakonec končí vítězstvím Jihlavy 5:0. Domácí si tři body zajistili už v prvním poločase, kdy se prosadili hned čtyřikrát. Ve druhé půli pak přidali ještě jeden gól. (15:02:05)

90+1

90

Třinec ještě v závěru zahrával jeden roh, ani z něj se ovšem neprosadil.

85

Jihlava zahrávala pátý roh v utkání, šestý gól ovšem nepřidala.

82

Utkání už spěje do svého konce a Jihlava si do tabulky připíše tři body.

77

Střídání v týmu FK Fotbal Třinec: ze hřiště odchází Lasota, přichází Ceniga.

76

Třetí zakončení Třince v utkání, potřetí však mimo bránu. Brankář Soukup má dnes zatím pohodový den.

73

Jihlava právě vstřelila branku!
Vysočina naložila s penaltou úspěšně a je zde pátý gól v třinecké síti. Svým druhým gólem v utkání se prezentoval MATŮŠ MARCIN.

73

Penalta! Domácí Jihlava bude zahrávat pokutový kop.

72

Do konce utkání zbývá dvacet minut a domácí si hlídají pohodlné vedení.

71

Střídání v týmu FK Fotbal Třinec: ze hřiště odchází Chloň, přichází Konečný.

65

Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Rabušic, přichází Vrzal.

65

Zakončení se tentokrát nepodařilo ani Vysočině, která mířila mimo tři tyče.

63

Zakončení ze strany Slezanů přišlo, ovšem podobně jako v prvním případě bylo znovu nepřesné.

62

Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Průša, přichází Fikar.

61

Třinečtí se ve druhém poločase více dostali do hry, ale brankové příležitosti nebo jakékoliv zakončení však stále z jejich strany schází.

57

Standardku z dobré pozice zahrávali Třinečtí, jenže s ní nenaložili dobře a navíc poté sami faulovali.

56

Žlutou kartu dostává Celba (FK Fotbal Třinec).

53

Rohový kop si vyzkoušeli také Třinečtí, ale k zakončení se neprobojovali a naopak museli spěchat dozadu, protože do protiútoku šli domácí.