3:4

po prodl. (2:0, 0:2, 1:1 - 0:1)

17.09.2017, 09:00 • Fetisov Arena • Martin Augustin (@ogy_16)

Tipsport: 1.9 4.3 3.28 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To už je z tohoto utkání vše. Přeji dobrou chuť, pokud se chystáte na oběd! (11:35:14)
Československá stopa

Vojtěch Mozík (VIT) 1+0, 0 střel, čas na ledě 25:07
Roman Horák (VIT) 0+2, 0 střel, čas na ledě 20:53
Statistiky zápasu:
Střely na branku – 20:33 (7:6, 6:11, 7:14 – 0:2)
Zblokované střely – 12:10
Vyhraná vhazování – 22:31
Hity – 8:3
Hokejisté Viťazu se vracejí z dalekého Vladivostoku se dvěma body. Po první třetině sice prohrávali 0:2, ale ve druhé části dokázali srovnat. V závěrečné dvacetiminutovce si sice domácí nejprve vzali vedení zpět skrytým nahozením Daniila Kurašova, ovšem 86 sekund před koncem hostům zajistil prodloužení Vojtěch Mozík. V něm pak rozhodl v čase 61:28 Niclas Burström.

61:28

61:28 Niclas BURSTRÖM - 3:4

61:28

Viťaz právě vstřelil branku!
Je hotovo! NICLAS BURSTRÖM dostal přihrávku mezi kruhy a střelou pod vyrážečku Bobkova rozhodl o výhře Viťazu. Asistence: Jaakko Rissanen a Alexej Makejev.

60:52

Teď měli velkou příležitost hosté! Přečíslení 2 na 1 zakončoval Arťom Švec-Rogovoj, ovšem Bobkov puk v pádu vyrazil ramenem!

60:21

První šanci v prodloužení si vytvořil Robert Sabolić. Ten prošel až před Saprykina, ale hostující gólman kotouč vytěsnil mimo svou klec.

60:01

Hokejisté Viťazu dokázali vyrovnat pouhých 86 sekund před koncem zásahem Vojtěcha Mozíka a o vítězi utkání rozhodne až prodloužení. To se bude samozřejmě hrát v dnes již dobře známém formátu tři na tři.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

58:34

Hosté vyrovnávají! Do přihrávky Romana Horáka se na modré čáře z první opřel VOJTĚCH MOZÍK a jeho dělovka zapadla až za záda brankáře Bobkova – 3:3. Asistence: Roman Horák.

58:07

Alexej Makejev u brankoviště číhal na přihrávku zpoza branky. Kotouč však zalehl Igor Bobkov.

57:33

Robert Sabolić zavezl kotouč do útočné třetiny a střelou z vrcholu kruhu prověřil Saprykina. Ten vyráží puk do rohu.

3:4

Branky a nahrávky: 1. Krasnoslobodcev (Tkačov, Morrisonn), 7. Alexandrov (Tkačov, Bartulis), 41. Kurašov (Tkačov, Wright) – 22. Afinogenov (A. Nikulin), 28. Makejev (Horák), 59. Mozík (Horák), 62. Burström (Rissanen, Makejev)

Admiral Vladivostok: Bobkov (Nalimov) – Blum (A), Bartulis (C), Volčenkov (A), Morrisonn, Zemčonok, Mnacjan, Kurašov – Glazačev, Wright, Sabolič – Alexandrov, Tkačov, Krasnoslobodcev – Makarenko, Kazakov, Žafjarov – V. Butuzov, Machanovskij, Manukjan – Sergejenko.

HC Viťaz Moskevská oblast: Saprykin (M. Birjukov) – Golovkov, A. Semjonov (C), Burström, Katičev, Pautov, Mozík, Voronkov – Afinogenov (A), A. Nikulin, Makejev – Horák, Švec-Rogovoj, Kopejkin (A) – Mankinen, Rissanen, Vyglazov – Vorošilo, Jacenko, Gorochov – Pankov.

Rozhodčí: Gofman, Ansons – Tomilov, Gorděnko