konec (0:0)

17.09.2017, 16:30 • 6. kolo • Radek Kozel

Tipsport: 2.75 3.5 2.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji vám za pozornost a někdy příště na počtenou. (18:36:44)
Je dobojováno a ze zisku tří bodů se dnes radují Zápy. Ty o svém vítězství rozhodly dvěma góly v první půli.

90+1

90+1

Hřiště opouští Karel Piták a nahrazuje jej Milan Macek.

89

Další zásah do domácí sestavy. Bulíře nahradil Šerý.

86

Domácí přistupují k taktickému střídání. Matějku nahradil Kovařík.

84

A je tu další žlutá karta, tentokrát pro Nováka.

78

Rozhodčí rozjel karetní mariáš. Další žlutá patří Pitákovi.

76

Žlutou kartu vidí také domácí Putz.

75

Hosté střídají. Vokouna nahrazuje Eichler.

73

V krátkém časovém sledu dostali žluté karty Pozníček a Abena.

70

Hostující Růžička dostal žlutou kartu.

55

Žlutou kartu vidí domácí Jelínek.

46

Hosté do druhého poločasu střídají. Odchází Macháč a Janda, přichází Hovorka a Maione.

46

První poločas je již za námi a spokojenější po něm mohou být domácí, kteří zásluhou Bulíře a Pitáka vedou 2:0.

45

41

Žlutou kartu dostává Janda (Loko Vltavín).

29

Fotbalisté Záp se ujímají dvoubrankového vedení! Valenta byl ve vápně faulován a z nařízené penalty se nemýlil KAREL PITÁK.