konec (11:14)

16.09.2017, 15:00 • Veselí nad Moravou • 3. kolo • Tomáš Kučera

Tipsport: 7.1 13.0 1.15 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

SHK Veselí n.M. – HK Slovan Duslo Šaľa 22:23 (11:14)
Nejvíce branek: Olšovská 6, Šustková 5/1, Novotná 4/2 – Klučková 8/2, Pócsíková 3, Bujnochová 3. Rozhodčí: Jiří Králíček, Milan Letev,. Sedmimetrové hody: 3/3 – 4/3. Vyloučení: 2:2. ČK: Klučková (SAL). (16:48:41)
V napínavem zápase zvítězila Šaľa rozdlem jedné branky 22:23. Domácí hráčky ve druhém poločase mohutně ztrátu dotahovaly, i díky vyloučené Klučkové, ale nakonec se na ně štěstí neusmálo v podobě remízy, ale za svůj předvedený výkon se nemusí stydět.

Konec zápasu. (22:23)

60

V posledním útoku Veselanky nedaly branku, poslední střelu vyslala Šustková nad branku a hráčky Šaľy se mohou radovat z vítězství. (22:23)

60

Bahýrová proměnila a Šaľa znovu vede. (22:23)

60

Šaľa bude ještě zahrávat sedmičku za bránění při střelbě. (22:22)

60

Hlavní slovo za Veselí si vzala Mária Olšovská, která opět vyrovnává stav zápasu. (22:22)

59

Gól vstřelil tým HK Slovan Duslo Šaľa (Barbara Königová). (21:22)

59

Nikola Vinklárková vyrovnává stav zápasu 21:21! (21:21)

58

Domácí kouč si v hektickém závěru ještě bere oddychový čas. (20:21)

58

Teď se přelévají misky vah z jedné strany na druhou, Šaľa se znovu ujímá vedení. (20:21)

57

A je vyrovnáno, Mária Olšovská dává branku. (20:20)

56

Po střele jedné z hostujících hráček se rozezvučela branková konstrukce. (19:20)

56

Lekešová vychytala Vargovou a poté další střela Šaľy šla na branku, ale hostující hráčka domácí svatyni netrefila. (19:20)

55

Šustková vystřelila, ale ránu srazil blok hráček Šaľy, nyní hostující hráčky mohou jít do náskoku dvou branek. (19:20)

54

V domácí brance začíná čarovat Lekešová, Panenky mohou vyrovnat! (19:20)

54

Kouč Lukaščín si bere oddychový čas a podává taktické pokyny svým svěřenkyním. (19:20)

54

A máme tady drama! Jana Šustková dává kontaktní branku Veselí, do konce zbývá šest minut, dočká se Veselí nakonec zisku dvou bodů? (19:20)

53

Šaľa využívá maximalně čas v útoku, v posledních útočných fázích je jí často signalizována pasivita. (18:20)

22:23

SHK Veselí n.M.: Lekešová, Vašulková – Olšovská, Novotná, Lukšíková, Slováková, Vinklárková, Žáčková, Šustková, Divilková, Soldánová, Klimešová, Valovičová.

HK Slovan Duslo Šaľa: Haládiková, Ladicsová, Krebs – Rácková, Bujnochová, Tisajová, Pócsíková, Bahýlová, Trochtová, Špendlová, Königová, Vargová, Klučková, Némethová.

Rozhodčí: Jiří Králíček, Milan Letev,