1. Futsal liga

SKP Ocel Třinec – SK Interobal Plzeň

2:4

konec (1:2)

15.09.2017, 20:00 • Sportovní hala STARS Třinec • 3. kolo • Igor Mainka (@igor_mainka)

Tipsport: 5.0 4.75 1.45 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Světla v třinecké hale pomalu zhasínají. Nezbývá mi, než se s vámi rozloučit a popřát vám příjemně strávený blížící se víkend. Od klávesnice vám děkuje za pozornost Igor Mainka. (21:55:44)
Další zápas sehrají domácí futsalisté už tuto středu, kdy v hale STaRS přivítají aktuálního mistra Era-pack Chrudim. Utkání začne ve 20:00.

Plzeňské čeká další zápas až v závěru září, konkrétně v pátek 29., kdy na domácí palubovce přivítají nováčka z Jeseníku.
Třinečtí futsalisté zůstávají po dnešních výsledcích s nulou na bodovém kontě na posledním místě. Plzeň se dnešním vítězstvím posune na páté místo.
Oceláři ani druhý zápas v letošním ročníku nevyhráli. Hosté i ve druhé půli dokázali rychle odpovědět na vyrovnávací třineckou branku, v závěru odolali powe-play třineckého celku a v poslední sekundě Vnuk pečetil gólem do prázdné branky tři body pro Západočechy.

39:59

Interobal Plzeň právě vstřelil branku!
Po přihrávce Michala Holého stihl ještě před závěrečnou sirénou uklidit balón do prázdné brány TOMÁŠ VNUK – 2:4.

39:47

Blahutova přihrávka nenašla adreásáta.

39:28

Domácí hrají bez brankáře. Střelu Blahuta tečoval jeden z hostujících hráčů vedle brány.

38:35

Začíná velké drama, diváci ženou domácí potleskem.

37:41

Samek hledal před prázdnou bránou Kantora, ale před třineckým hráčem odvrátil míč vedle brány jeden z Plzeňských.

36:55

Blahutova střela z hranice brankoviště skončila v náručí brankáře Němce.

35:55

Přímý kop zakončil nepříliš razantní střelou do středu brány Baron.

35:50

Oddechový čas si vzal třinecký trenér Andrea Bucciol.

35:50

Plzeňští popáté faulovali a nyní i nad nimi visí hrozba desetimetrového kopu.

35:16

Desetimetrový kop proměnil střelou k levé tyči MICHAL ŠTRAJT – 2:3.

35:15

Baron fauloval ve středu pole a nabízí soupeři desetimetrový kop.

34:14

Třinec právě vstřelil branku!
FILIP PRZYCZKO propálil z přímého kopu chumel hráčů před plzeňskou brankou a srovnává na 2:2!

34:13

Abrham chytil Blahuta za ramena a vidí žlutou kartu.

33:59

Třinečtí se snaží s výsledkem něco udělat, ale nedaří se jim dostat před gólmana Němce.

31:58

Samek fauloval ve středu hřiště a osm minut před koncem mají domácí na svém kontě pět faulů.

30:45

Za ostrý faul na Vnuka obdržel žlutou kartu Filip Buryan.

30:25

Ale ne na dlouho. Dlouhý kop Kreželoka přeletěl plzeňskou branku.

30:18

Przyczkovu střelu z druhé vlny vyrazil gólman Němec. Třinečtí zůstávají u míče.

29:59

Třikrát tečovaná střela Vnuka z druhé vlny vystrašila brankáře Kreželoka, ten reflexivně rukou odhodil míč vedle brány.

29:14

Hudaček pálil z druhé vlny těsně vedle třinecké brány.

29:12

Na druhé straně orazítkoval brankovou konstrukci Štrajt střelou z nějakých patnácti metrů.

28:41

Ou! Němec špatně rozehrál od vlastní brány, k míči se dostal kapitán Blahut, ale místo prázdné brány trefil pouze tyč!

27:51

Třinečtí tlačí, hosté se brání místy i nebezpečnými skluzy.

26:55

Třinečtí sehráli velmi dobrý signál po přímém kopu, jenže Opluštilovu střelu Baron před Němcem netečoval a plzeňský gólman míč se štěstím nohou vyrazil.

26:14

Blahutovu střelu se snažil před Němcem tečovat Mikyska, ale plzeňský brankář míč i přes třineckou clonu chytil.

24:45

Po střílené přihrávce Buryana se dostal k míči Przyczko, ale z otočky minul levou tyč Němcovy svatyně.

24:39

Slámu čistě skluzem odzbrojil od balónu Kantor.

23:44

Samek fauloval rozběhnutého Slámu.

22:58

Hosté hrají takticky na čas, jenž to se jim může vymstít.

22:20

Sláma odrazil Baronovu přihrávku vedle vlastní brány. Z následného rohu domácí futsalisté neohrozili plzeňskou bránu.

21:38

Buryan napálil z přímého kopu pouze černou plzeňskou zeď.

21:21

Przyczko tvrdě napálil Kasýka do choulostivých míst.

20:52

Na druhé straně byl před třineckým gólmanem Vnuk, ale v pádu balón špatně usměrnil.

20:19

Blahut se po 19 sekundách objevil před Němcem, ale vybíhajícího gólmana neprostřelil.

20:01

V prvním poločase jsme viděli bojovný futsal s několika pohlednými akcemi na jedné či druhé straně. Plzeňští se dostali už v páté minutě do vedení po gólu Vnuka, ale klíčovým okamžikem první půle byla rychlá odpověď na Kantorovo vyrovnání v podání Kasýka. Jeho gól byl zatím poslední a Plzeň po úvodní dvacetiminutovce vede 2:1.

20:00

19:55

Plzeň si na posledních pět sekund vzala oddechový čas.

19:15

Nákop Blahuta z vlastní poloviny vyrazil před Przyczkem gólman Němec.

19:06

Oddechový čas si vzal třinecký trenér.

19:06

Po přihrávce z levé strany pálil z druhé vlny Holý, ale Kreželok roztáhl své nohy a míč letící k pravé tyči vykopl.

18:22

Po výpadu Vnuka po levé straně Buryan odkopl míč do autu.

17:45

Po křížné přihrávce Barona zakončil akci hodně nepřesnou střelou Buryan.

17:13

Kreželok zakopl balón do autu, jelikož mu nikdo ze spoluhráčů nenabíhal.

15:51

Samek fauloval Štrajta a Třinec pomalu dorovnává stav na fauly. I v tomto srovnání vede Plzeň, ale 3:2.

14:20

Baron si obešel stopera a zjevil se sám před gólmanem, jenže nepřesná přihrávka na Kantora celou akci zmařila.

13:59

Křemenovu střelu z nějakých deseti metrů fantasticky vyrazil gólman Kreželok!

12:48

Vnuk fauloval ve středu hřiště Przyczka a hosté mají na svém kontě tři fauly. Domácí jsou zatím na nule.

12:09

Kasýk napálil balón přímo do Baronova obličeje a skácel se k zemi. Po chvíli odešel po svých na střídačku.

12:03

Na druhé straně nastřelil míč vedle brány Samek.

11:56

Třinecké obraně utekl po levé straně Abrham a špičkou kopačky nakopl míč těsně vedle vzdálenější tyče.

10:29

Trocha nepřesností na obou stranách a rázem je ze zajímavého futsalu nuda.

08:48

Po rohovém kopu se téměř ve středu hřiště opřel do míče Vnuk a málem překopl i ochrannou síť zavěšenou těsně pod stropem haly STaRS.

08:09

Przyczkovu střelu pod břevno z nějakých dvanácti metrů vyrazil brankář Němec nad bránu.

07:22

Plzeň je znovu ve vedení. Plzeňští nejprve orazítkovali levou tyč třinecké brány. Vzápětí se však dostal k míši ZDENĚK KASÝK a prostřelil gólmana Kreželoka – 1:2!

07:03

Domácí celek srovnává skóre! Po přihrávce Kantora se u levé postranní čáry opřel do míče DAVID KANTOR a střelou po zemi srovnává skóre na 1:1!

06:29

Tvrdou střelu Štrajta z pravé strany lapil do rukou gólman Kreželok.

04:26

Kasýkovu střelu Kreželok vyrazil pouze před TOMÁŠE VNUKA a plzeňský hráč jednoduchou dorážkou posílá Plzeň do vedení – 0:1!

04:17

Nákop Hudzieczka z vlastní poloviny před bránu byl příliš razantní.

03:10

Po lobu Barona pálil z volného prostoru těsně nad bránu Samek.

02:44

Abrham po rohovém kopu vystřelil z poloviny hřiště vedle brány.

02:04

Třinecký gólman zachyboval, míč se dostal ke Slámovi, jenže jeho pokus do odkryté brány zblokoval Samek!

01:18

Po přihrávce Kasýka pálil z hranice brankoviště Křemen, ale míč skončil těsně vedle pravé tyče Kreželokovy brány.

00:43

Domácí začali aktivně, ale Hudzieczek se přes plzeňskou obranu nedostal.

00:01

SKP Ocel Třinec: Kreželok (Kloda) – Blahut, Hudzieczek, Opluštil, Mikyska, Przyczko, Samek, Baron, Buryan, Kantor.

SK Interobal Plzeň: Němec (Bartůněk) – Rozboud, Kasýr, Buchta, Koc, Vnuk, Sláma, Štrajt, Havel, Abrham, Hudáček, Holý, Křemen.

Rozhodčí: Čep, Gasnárek, Slanina.
SK INTEROBAL PLZEŇ
8. místo, 1 bod, skóre 7:9

Plzeňští mají za sebou téměř dva zápasy, neboť první duel na hřišti Sparty byl za stavu 4:4 předčasně ukončen po kolapsu prezidenta domácího klubu.

Ve druhém utkání už Západočeši odehráli plných čtyřicet minut, ale na domácím hřišti podlehli Litoměřicím 3:5, když už od úvodu utkání tahali za kratší konec.

Poslední zápas

PLZEŇ – LITOMĚŘICE 3:5 (1:3)

Branky: 18. Křemen, 22: Kasýk, 39. Abrham – 20. a 31. Douglas, 3. Kovács, 10. Krok, 39. Vagnao. Rozhodčí: Kaštánek – Matyš. Žluté karty: Holý – Matheus, Zapletal. Návštěva:
270 diváků.

Plzeň: Bartůněk (Němec) – Holý, Abrham, Buchta, Štrajt, Havel, Rozboud, Sláma, Křemen, Koc, Kasýk, Vnuk, Hudaček. Trenér Petr Kučera.
FK FOTBAL TŘINEC
12. místo, 0 bodů, skóre 0:9

Na rozdíl od většiny mužstev má Třinec za sebou pouze nepovedený zápas v Teplicích, který vyhráli domácí 9:0. Odložený duel 1. kola proti Chrudimi je čeká až ve středu. Nyní se svěřenci trenéra Andrei Bucciola pilně připravují na Plzeň.

Na tohoto soupeře mají dobré vzpomínky, neboť právě vítězstvím v Plzni 3:2 gólem z poslední minuty si udrželi naději na záchranu a nakonec se z toho vyklubal postup do play-off.

Od té doby uplynulo spoustu času. Třinecký kádr doznal v létě několika změn. Tým opustil nadějný gólman Martin Sikora, Jaroslav Slavík a kapitán Lukáš Mendrok. Kapitánskou pásku převzal Jan Blahut.

Opačným směrem si to namířili Vojtěch Csikán, který se po roční odmlce vrací na palubovky, Michal Mikyska, mládežnický reprezentant, a mistr Polska a několikanásobný reprezentant Radek Polášek.

TEPLICE – TŘINEC 9:0 (4:0)

Branky: 18., 25., 28. Baran, 9. a 29. Kulhánek, 6. Černý, 17. Kodeš, 23. Nene, 35. Žák. Rozhodčí: Řeháček – Nešněra. Žluté karty: Blahut, Przyczko, Opluštil (všichni Třinec). Návštěva: 220 diváků.

Třinec: Kreželok (Kloda) – Samek, Hudzieczek, Buryan, Blahut, Baron, Mikyska, Przyczko, Kantor, Opluštil. Trenér Andrea Bucciol.
Přeji vám příjemný den z města oceli, kde v místní hale STaRS sehrají třinečtí futsalisté své první domácí utkání v této sezóně. Soupeřem jim bude ambiciózní západočeský celek SK Interobal Plzeň.

Zápasem vás provede Igor Mainka.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.

2:4

konec (1:2)

Branky: 8. Kantor (Opluštil), 35. Przyczko – 5. Vnuk, 8. Kasýk, 36. Štrajt (10 m kop), 40. Vnuk (Holý)

Karty:   31. Buryan (TRI) – 35. Abrham (PLZ)