3:5

konec (1:1, 1:3, 1:1)

14.09.2017, 18:30 • Nové Zámky • 3. kolo • Patrik Koči sk

Tipsport: 1.12 9.0 12.05 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Obrovské prekvapenia sa zrodilo v dnešnom zápase na novozámockom ľade, kde po výborom tímovom výkone zvíťazili mladí reprezentanti 5:3. O ich výhre rozhodla druhá tretina, v ktorej strelili tri góly.

Ďakujem za pozornosť a prajem pekný zvyšok dňa. (20:56:43)

59:41

HK Orange 20 dalo gól!

Domáci stratili puk na modrej čiare, vypichol ho hosťujúci útočník NIKI JAŠKO. Ten bez problémov dopravil puk do prázdnej brány.

59:26

Prapavessisovu strelu od modrej Durný zlikvidoval na dvakrát aj s pomocou obrancu.

59:15

Powerplay Nových Zámkov, Kováč mieri na striedačku.

58:44

Vasaš sa dostal do úniku, no jeho blafákový pokus si Kováč vychutnal.

57:45

Mesaroš v samostatnom nájazde neuspel, Kováč puk vykopol betónom.

57:33

Jaško teraz zbúral Kováča aj bránu, vhadzovať sa bude na opačnom konci ihriska.

57:26

Kovačevič si na modrej obhodil obrancu, no strela mu nevyšla. Puk však doskákal až pred Durného, kde boli dvaja útočiaci hráči. Puk však zakryl lapačkou.

56:56

Plášil puk v pásme nezachytil. Ofsajd.

55:30

Novozámčania stále v útočnom pásme.

54:37

HC Nové Zámky dali gól!

Domáci sa predsa len dočkali. Kovačevič nahodil puk z pravej strany na bližšiu žŕdku, kde ho tečoval ADAM ZBOŘIL medzi Durného betóny.
Asistencia: Sabahudin Kovačevič, Karel Plášil.

54:10

Dlhotrvajúci tlak Nových Zámkov sa gólom nekončí. Durný je výborne rozchytaný.

52:27

Novotného skrytý pokus Durný vyrazil ramenom.

52:08

Peter Bjalončík sa ocitol sám pred Kováčom, no prestrelil bránu.

52:01

Úmyselný ofsajd, vhadzuje sa pred Kováčom.

51:16

Lantošiho pokus len preplachtil obranou a skončil v Durného výstroji.

50:13

Hra sa teraz poriadne kúskuje. Špirko bol vykázaný z buly.

50:04

Dubininov teč si našiel cestu taktiež iba do lapačky hosťujúceho brankára.

50:00

Po vyhratom buly Deyl nabil Chovanovi, no jeho strelu schoval Durný v lapačke.

49:49

Hostia v plnom počte.

49:08

Čacho sa predral trojicou domácich obrancov, no v poslednej chvíli domácich zachránil Kováč.

48:33

Novozámčania sa nedokázali usadiť v útočnom pásme, puk je za Kováčom.

47:47

Vylúčenie v tíme HK Orange 20 (Krempaský – 2 min., podrazenie).

47:03

Lantoši našiel na ľavom kruhu Saliju, no jeho prízemná strela letí mimo. Durný zasahovať nemusí.

46:46

Kovačevič si postrážil Vasaša, zakázané uvoľnenie.

45:50

Šmída sa rútil sám na Kováča, no domáci brankár včas vyštartoval a vyrazil puk.

44:40

V posledných minútach sa začína v osobných súbojoch pritvrdzovať.

43:45

Novotný prenechával Lantošimu medzi kruhmi, no domáci útočník na puk nedočiahol.

43:05

Vasašov pokus letel tesne vedľa pravej žŕdky.

42:18

Domáci v plnom počte.

41:45

Vylúčenie v tíme HC Mikron Nové Zámky (Salija – 2 min., hrubosť).
Vylúčenie v tíme HK Orange 20 (Čacho – 2 min., hrubosť).

41:20

Po Vasašovej strele sa k puku dostal Čacho, no jeho pokus zlikvidoval Kováč.

41:09

Oddychový čas hostí.

41:09

Vlado Kováč úspešným zákrokom prerušil hru.

40:48

Rovnako vyhadzuje puk aj Novotný.

40:30

Salija vyhadzuje puk cez všetky čiary.

40:18

Vylúčenie v tíme HC Mikron Nové Zámky (Kovačevič – 2 min., zdržiavanie hry / vystrelenie alebo vyhodenie puku).

40:13

Ofsajdové postavenie domácich. Vhadzuje sa po ľavici Kováča.

40:01

Začala sa tretia tretina.
Domáci majú posledných 20 minút. Podarí sa im vyrovnať, alebo hostia navýšia náskok?
Hostia vstúpili do druhej tretiny výborne. Po góloch Vybirala, Marcineka a Vasaša dokonca vyhrávali už 4:1, no za domácich následne znížil Prapavessis.

40:00

Druhá tretina sa skončila.

39:27

Vylúčenie v tíme HC Mikron Nové Zámky (Špirko – 2 min., podrazenie).

38:40

Lantoši obkorčuľoval bránu, no puk zasunúť za Durného nedokázal. Hosťujúci brankár mal pripravený betón pri žŕdke.

38:14

Václav puk zachytiť nedokázal. Zakázané uvoľnenie.

37:44

Salijove nahodenie pred Durným tečoval Varga, no hosťujúci brankár puk schoval vo výstroji. Hostia striedajú po vyše minúte.

37:00

Domáci sú usadení v útočnom pásme. Schultzov pokus tesne minul pravú žŕdku.

36:10

Vargovu strelu z ľavého kruhu tečoval pred bránou Špirko, no Durný výborne zasiahol.

35:22

Hain zbúral k ľadu Mesaroša, no súboj bol podľa rozhodcov čistý.

34:17

Medzi kruhmi sa k puku dostal Lantoši, no jeho strela príklepom letela nad Durného bránu.

34:13

Zakázané uvoľnenie na strane hostí.

33:53

Domáci sa previnili ofsajdovým postavením.
Sled rýchlych udalostí! Hostia sa z nenazdajky dostali už do vedenia 4:1. V domácej bráne nahradil Romančíka Vladimír Kováč. Následne prišlo vylúčenie na hosťujúcej strane, ktoré potrestal Prapavessis.

32:16

Domáci rýchlo využívajú presilovú hru. Novotný sklepol puk na MATTHEWA PAPAVESSISA, ktorý z ľavého kruhu prestrelil hosťujúceho brankára. Asistencia: Štepán Novotný, Arturs Salija.

31:25

Vylúčenie v tíme HK Orange 20 (Matejovič – 2 min., držanie).

31:11

Zaváhanie v domácej obrane. Puk zostal pred domácim brankárom Romančíkom, ktorého poľahky prekonal nakorčuľovaný FILIP VASAŠ.
Asistencia: Viliam Čacho

30:39

Oddychový čas domácich.

30:39

Gól strelil MARCINEK. Asistencie Hílek.

29:57

Salijov pokus sa pokúšal tečovať Špirko, no k puku sa nedostal. Následne to ešte od modrej vyskúšal príklepom opäť Salija, no puk skončil v Durného výstroji.

28:34

Domáci sa držia v útočnom pásme, no bez väčšej streleckej príležitosti.

27:06

Domáci sa až veľmi zahrávali s pukom vo vlastnom pásme. Hostia po výbornom teči VLADIMÍRA VYBIRALA vyhrávajú 2:1. Na bránu puk nahadzoval od modrej čiary Čacho. Asistencia: Viliam Čacho, Vojtech Zeleňák.

26:45

Domáci sú v rozohrávke vo vlastnom pásme slabším tímom. Zverencom trénera Mikeša chýba pokoj na hokejke. Zakázané uvoľnenie.

25:20

V posledných chvíľach sa viac bojuje pri mantineloch ako hrá hokej.

24:43

Kovačevič krížnou prihrávkou našiel voľného Vargu, ktorý však nevystrelil z prvej a dal tak Durnému potrebný čas na zákrok.

24:12

Zakázané uvoľnenie, ktorého sa dopustili domáci.

23:28

Hosťujúcej obrany teraz poriadne podkúril Rehákov útok, ktorý si vypracoval niekoľko sľubných príležitostí. Skóre sa však stále nemení.

22:38

Zasahovať musel aj domáci Romančík, strela Múčku však nebola presvedčivá.

22:05

Novotný sa ocitol pred bránou v obkľúčení dvoch súperových obrancov, no puk sa mu za Durného pretlačiť nepodarilo.

21:03

Hra sa teraz točí zo strany na stranu, dobrú príležitosť mal domáci Zbořil, ktorý však nenašiel pred bránou žiadneho voľného spoluhráča.

20:01

Začala sa druhá tretina.

20:00

Prvá tretina sa skončila.
Po prvej tretine je skóre v Nových Zámkoch vyrovnané 1:1. Druhá tretina začne približne o 19:18.

19:56

Čachov pokus dokázal zraziť Kovačevič, domáci brankár puk kryje bez problémov.

19:08

Veľký počet nepresností na domácej strane. Novozámčnia majú problém s prechodom cez modrú čiaru.

18:03

17:15

Vynikajúci Romančík! Hostia sa rútili do prečíslenia dvaja na jedného, no domáci brankár podržal svojich spoluhráčov vynikajúcim zákrokom.

17:03

K strele z veľkého uhľa sa dostal na ľavom krídle Vasaš, Romančík puk vyrazil.

16:42

Prvých 40 sekúnd hostia zvládli. Domáci sa nedostali do pásma.

16:03

Vylúčenie v tíme HK Orange 20 (Kundrik – 2 min., držanie).

15:45

Až pred Durného sa natlačil Štepán Novotný, ktorému gólovú radosť pokazil dobrý zákrok obrancu.

14:52

Hostia sa predsa len dočkali vyrovnania. Po dlhšom tlaku v útočnom páse sa pred bránou dostal k puku SEBASTIÁN ŠMÍDA, ktorý prekonal Romančíka prízemnou strelou medzi betóny. Asistencia: Martin Dlapka, Patrik Marcinek.

14:49

Prvý útok hostí teraz poriadne vyzvrtal domácu obranu. Všetko musel vyriešiť až Romančík, ktorý zákrokom prerušil hru.

13:45

Novotného strela z pravého kruhu letela tesne vedľa.

13:21

12:58

Zeleňákov tečovaný pokus od modrej čiary trafil dobre pripraveného Romančíka a následne brvno.

12:28

Hostia sa konečnej dostali k dobrej strele, od modrej to skúšal Krempaský. S jeho strelou mal Romančík menšie problémy, no na dvakrát puk schoval v lapačke.

11:50

Domácich oslobodzuje vyhodením puku Dubinin.

11:21

Vylúčenie v tíme HC Mikron Nové Zámky (Fábry – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).

10:39

Do dobrej pozície sa pred domácou bránou dostal Vybíral, ktorého bekendový pokus len tesne minul ľavú žŕdku Romančíkovej brány. Následne sa v protiútoku hosťujúcou obranou preštrikoval Tibenský, no taktiež nenamieril presne.

09:15

Hostia sa po góle prebudili, no pred Romančíkom sa k strele nedostali.

08:15

DOMINIK REHÁK zachytil puk v strednom pásme, nabral rýchlosť a pomedzi hosťujúcou obranou vyrazil sám na Durného, ktorého prekonal blafákom. Asistencia: Marek Dubec

07:25

Do útoku sa vybral domáci bek Deyl, ktorý nahodil puk pred Durného, k dorážke sa ešte dostal Lantoši, no puk letel vedľa brány.

06:32

Hostia sa dlhšie zdržali pred Romančíkom, no bez pokusu o strelu. Následne sa v protiútoku dostal k strele Zbořil, no Durný puk zakryl v lapačke.

05:53

Hostia sa dopustili zakázaného uvoľnenia. Hra sa presúva naspäť pred Durného.

05:05

Domáci teraz zatvorili útočné pásmo, Deylov pokus od modrej skúšal tčovať Zbořil, no bez úspechu.

04:30

Dubininov pukus letí nad Durného.

03:39

Prečíslenie hostí musel dvoma zákrokmi zachrániť domáci brankár Romančík.

02:39

01:45

Novozámčania držia puk ďaleko od svojej brány.

01:00

Lantoši puk vyviezol po pravom krídle, vyskúšal aj pozornosť hosťujúceho brankára, no jeho pokus letel tesne vedľa brány.

00:39

Vylúčenie v tíme HC Mikron Nové Zámky (Varga – 2 min., podrazenie).

00:10

Prvý zákrok Durného, ktorý zachytáva Špirkov zrazený pokus.

00:01

Stretnutie sa práve začalo.
Domáce mužstvo sa predstaví v čiernych dresoch, hostia v bielom prevedení.
Úvodné zostavy:

HC Mikron Nové Zámky: Romančík (Kováč) – Plášil, Kovačevič, Salija, Prapavessis, Deyl, Chovan, Roupec, Hain – Varga, Špirko, Schultz – Surovka, Novotný, Zbořil – Lantoši, Dubinin, Tibenský – Dubec, Rehák, Fábry

HK Orange 20: Durný (Hlavaj) – Hílek, Forrai, Švarc, Zeleňák, Matejovič, Dlapka, Kuna, Krempaský – Jaško, Kundrik, Mesaroš – Vybiral, Čacho, Vasaš – Smolka, Šmída, Marcinek – Múčka, Bjalončík, Václav

Rozhodca: Goga, Konc J. – Synek, Výleta.

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Vážení športoví priaznivci, srdečne vás vítame pri predohrávke 3. kola Tipsport ligy, v ktorom HC Nové Zámky privítajú na domácom ľade projekt juniorských reprezentantov HK Orange 20.

HC Nové Zámky:

Novozámčania odštartovali novú sezónu výborne. Po hladkom domácom víťazstve 5:1 nad Zvolenom bodovali aj v Detve, kde zvíťazili 3:2 po predĺžení. S piatimi bodmi a skóre 8:3 sú na priebežnej tretej priečke.

HK Orange 20:

Projekt reprezentácie do 20 rokov vedie aj v aktuálnej sezóne Ernest Bokroš. Mladíci majú za sebou už aj prvý zápas, v utorok 12. septembra prehrali na domácom ľade v Piešťanoch s HK Poprad 2:5, hoci do 34. minúty viedli po góloch Čacha a Šmída 2:0.