0:9
konec (0:3, 0:5, 0:1)
14.09.2017, 18:00 • RT TORAX ARENA • 2. kolo • Gabriela Juříková
HC RT TORAX Poruba – AZ Havířov
0:9
konec (0:3, 0:5, 0:1)
Branky a nahrávky: 6. Čempel (Byčkov), 15. Byčkov (Horvát, Čempel), 19. Bochnak (Frančiak), 27. Horvát (Čempel, Dabrowski), 30. Adámek (Bochnak, Mastič), 31. Pavlačka (Szturc), 36. Bochnak (TS), 40. Adámek (Vojkůvka), 42. Černý (Byčkov, Čempel)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC RT TORAX Poruba:
Calábek (Števanka) – Dobeš, Machů, Hlasváč, Gelnar, Macias Kac., Bechný, Elbl – Kotásek, Macias Kr., Halata – Foldyna, Krčmarský, Fojtík – Spurný, Pavlík, Barčák – Bukovjan
Náhradníci:
Trenér:
AZ Havířov:
Nowak (Ludvik) – Topolanský, Černý, Bílek, Puzoň, Frančiak, Koubek, Dabrowski, Macurák, Zmarzlak – Pavlačka, Backa, Čempel, Mastič, Bochnak, Adámek, Vojkůvka, Urbančík, Szturc, Byčkov, Horvát
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Čahoj – Bojda, Mikler
Diváci:
1. třetina | ||||
00:49 | POM | 2 | Machů, hákování | |
05:55 | HAV | 0:1 | Čempel (Byčkov) | |
10:20 | POM | 2+10 | Kotásek, zásah do hlavy nebo krku+zásah do hlavy nebo krku | |
11:53 | HAV | 2 | Adámek, držení protihráče | |
14:48 | HAV | 0:2 | Byčkov (Horvát, Čempel) | |
15:35 | POM | 2 | Macias, podražení | |
18:46 | HAV | 0:3 | Bochnak (Frančiak) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
25:40 | POM | 2 | Bechný, pád pod nohy | |
26:44 | HAV | 0:4 | Horvát (Čempel, Dabrowski) | |
29:56 | HAV | 0:5 | Adámek (Bochnak, Mastič) | |
30:10 | HAV | 0:6 | Pavlačka (Szturc) | |
31:25 | POM | 2 | Krčmarský, hákování | |
35:54 | HAV | 0:7 | Bochnak (TS) | |
39:31 | HAV | 0:8 | Adámek (Vojkůvka) | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
41:13 | HAV | 0:9 | Černý (Byčkov, Čempel) | |
47:11 | HAV | 2 | Koubek, vražení na hrazení | |
55:39 | HAV | 2 | Čempel, faul kolenem | |
Konec |
Havlíčkův Brod – Liberec 15:00 2:5
Letňany – Mountfield HK • po prodl. 15:10 3:4
Jihlava – Č. Budějovice 15:45 6:3
PZ Kladno – HC Litvínov 16:10 3:17
Warriors Brno – Vítkovice 16:30 2:4
Vsetín – HK MD Šumperk 17:00 2:5
Pardubice – Kometa Brno • po prodl. 17:10 5:6
Technika Brno – Přerov 17:15 0:5
Mladá Boleslav – Žďár n/S • po prodl. 17:30 7:6
Třemošná – Chomutov 17:30 2:9
Sparta – HC Plzeň 17:30 1:6
Ústí n/L – Slavia 17:45 1:3
Poruba – Havířov 18:00 0:9
Zlín – Třinec 18:00 4:1
55:39
47:11
31:25
25:40
15:35
11:53
10:20
00:49