Tipsport extraliga

HC VERVA Litvínov – Mountfield HK

3:0

konec (0:0, 0:0, 3:0)

12.09.2017, 17:30 • Zimní stadion Ivana Hlinky, Litvínov • 3. kolo • Sára Allertová

Tipsport: 2.67 4.2 2.27 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Michal TRÁVNÍČEK - 3:0

58:47

Litvínov právě vstřelil branku!
Kapitán domácích MICHAL TRÁVNÍČEK přidává další trefu do prázdné branky! Na tváři hradeckých hokejistů je vidět zoufalství.

Jakub ČERNÝ - 2:0

58:00

JAKUB ČERNÝ si trpělivě našel tu správnou pozici a střelou zápěstím trefuje prázdnou hradeckou klec. Asistence: František Lukeš

57:55

Petrásek vytahuje výborný zákrok proti dělovce Pavlíka.

57:30

Další strkanice! Po hvizdu rozhodčích se hosté tlačili do domácího golmana, Sklenička rázně sjednává v brankovišti pořádek.

53:56

Jaroslav Černý způsobuje protihráči krvavé zranění a odsedí 2+2 minuty na trestné lavici za vysokou hůl.

Daniel SÖRVIK - 1:0

52:00

Domácí se konečně prosazují! Po rychlé kombinaci s Jaroslavem Černým u modré čáry vypálil dělovku DANIEL SORVIK. Stav utkání 1:0. Asistence: Jakub Černý.

51:31

Bednář si odsedí 2 minuty za vysokou hůl ve svém obranném pásmu.

50:11

Velmi nepěknou srážku s hrazením má za sebou Doležal, který zůstává s bolestivou grimasou ležet na ledové ploše!

Vhazování v útočném pásmu domácích. Kubát nabil Gulovi, ten pálí mimo.

48:33

Špatné střídání hostí! Trest za příliš mnoho hráčů na ledě odpyká Bednář.

Výborný obranný zákrok Baránka! Litvínovský bek vypíchl křižnou přihrávku hostí a zabránil tak nebezpečné situaci.

45:20

Lukeš si najíždí do výhodné pozice, míří mimo.

41:20

Hanzl prokličkoval kluzištěm až k zakončení, Sedláček vyráží betonem do rohu hrací plochy.

40:30

Hübl byl úplně sám mezi kruhy, nezpravoal si kotouč a promarnil tak velice slibnou šanci!

39:56

Cibulskis vysílá v posledních vteřinách velice nebezpečnou střelu, kterou musí Petrásek likvidovat výskokem z rozkleku!

39:26

Hořava měl prostor v útočném pásmu, nezvládl si zpracovat kotouč ke střele.

36:23

Kubát zlomil hokejku při pokusu od modré a spěchá na střídačku. Jeho střelu chytá Sedláček do lapačky.

31:15

Hradec se chystal k dalšímu z rychlých protiútoků, na modré čáře jej nedovoleným způsobem zastavil Baránek, který odsedí 2 minuty za nedovolené bránění.

27:45

Zvoní tyč! Obrovská šance Jurčíka. Domácí hráč pálil z těsní blízkosti, nastřelil však jen brankovou konstrukci.

27:39

Školácká chyba litvínovského kapitána! Krátce po začátku přesilovky Michal Trávníček předvádí nedovolené bránění ve vlastním útočném pásmu!

27:24

Litvínov si zahraje další přesilovou hru! Cibulskis hákuje litvínovského forwarda a odpyká 2minuty.

26:39

Na buly úspěšnější domácí, kteří hned po vhazování útočí. Před Sedláčkem se strhla strkanice, opět bez vyloučení.

23:20

Köhler musel zatáhnout za záchrannou brzdu. Jako jediný stál proti rozjetému domácímu útoku. Odsedí si 2 minuty za krosček.

22:46

Po nahození hostí vypadl Petráskovi puk z lapačky, okamžitě k němu spěchal hradecký forward, Petrásek však stihl kotouč včas zalehnout.

22:04

Hanzl obírá o puk hostujícího obránce. Ocitl se sám před Sedláčkem, nepodařilo se mu však správně zakončit.

18:40

Obrovská šance Litvínova! Baránek nastřelil Sedláčkovy betony, nikdo z jeho spoluhráčů nedokázal dorazil kotouč do prázdné klece.

14:20

Vopelka hledal v útočném pásmu některého ze spoluhráčů, jeho přihrávka končí na holi domácího obránce.

14:07

Pláňkova střela na horní roh Petráskovy branky končí v lapačce domácícho golmana.

12:20

Nicholls pálí ihned po vhazování, Sedláček připraven.

09:34

Petrásek vytahuje výborný zákrok!

07:10

Litvínov pálí ze všech stran!

06:26

Zbytečný faul ve středním pásmu předvedl hradecký Petr Koukal, který při rychlém protiútoku domácích přidržel litvínovskému forwardu hůl.

01:01

Po rychlém protiútoku hostí je vyloučen domácí hráč za držení protihráče. Karel Kubát si odpyká 2 minuty.

3:0

Branky a nahrávky: 52. Sörvik (J. Černý), 58. J. Černý (F. Lukeš), 59. Trávníček (Nicholls)

HC VERVA Litvínov: Petrásek (Kantor) – Baránek, Dietz, Sörvik, Z. Sklenička, Kubát (A), Gula, L. Doudera – J. Černý, F. Lukeš, V. Hübl (A) – Jánský, M. Hanzl, Nicholls – Trávníček (C), Gerhát, M. Hořava – J. Doležal, Válek, Jurčík.

Mountfield HK: J. Sedláček (J. Pavelka) – Gregorc, Cibulskis, Graňák, F. Pavlík, Vydarený, Pláněk, Rosandić – Šimánek, Džerinš, Köhler (A) – Červený, Koukal (A), Jarůšek – Vopelka, Kukumberg, Jaroslav Bednář (C) – Miškář, Zigo, J. Dvořák.

Rozhodčí: O.Hejduk, R.Svoboda, T.Brejcha, J.Frodl