0:1

konec (0:0)

11.09.2017, 11:10 • Kovona, Karviná • 6. kolo • Daniel Kinc

Tipsport: 1.6 4.5 3.31 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Utkání je u konce! Zbrojovka si připisuje vůbec první výhru v nové sezóně a po brance Marka Vintra vítězí na východě republiky 1:0. (14:02:06)

90+2

90+2

Brno drží míč na svých kopačkách ve středu hřiště, a směřují za velmi cennou výhrou.

90+1

Nastavují se dvě minuty!

90

Jeden z domácích hráčů leží nyní v bolestech na trávníku, nemělo by se však jednat o nic vážného a ve hře bude moci pokračovat.

89

Žlutou kartu dostává Svensson (FC Zbrojovka Brno).

88

Na druhé straně pokus o útok hatí praporek rozhodčího – ofsajd.

87

Za další minutu a půl přidal další pohledná akce hostů, střela z dálky si ale tentokrát cestu na branku nenašla.

87

Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází M. Vintr, přichází Holman.

85

Navíc mohli podruhé inkasovat! Jeden z hostů se dostal k nebezpečné ráně, ale Ciupa podržel svůj celek a prudký pokus vyrazil!

84

Přetažený centr adresáta nenašel, domácí se ubránili, ale vteřinky jim ubíhají velmi rychle.

83

A navíc je zde i pátý rohový kop pro Brno v zápase.

81

Střídání v týmu MFK Karviná: ze hřiště odchází Smrž, přichází Wala.

81

Rozběhla se poslední desetiminutovka a Brno se nyní po delší době usazuje v kombinaci na polovině svého soupeře, přičemž šetří cenné vteřinky.

79

Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Fortes, přichází Jambor.

79

Střídání v týmu MFK Karviná: ze hřiště odchází Puchel, přichází Kyriakopoulos.

79

A znovu se stejným výsledným efektem, obrana hostů pomohla Halouskovi a nadvakrát dokázala míč odvrátit do bezpečí.

78

Již osmý rohový kop zápasu bude nyní rozehrávat domácí celek.

76

Brankář Zbrojovky Halouska je v posledních minutách v jednom ohni, nyní musel opět zasahovat, ránu z vápna ale dokázal vyrazit a poté míč zkrotil do svých rukavic.