Tipos Extraliga (SR)

HK Poprad – HK DUKLA Trenčín

2:3

konec (2:2, 0:0, 0:1)

10.09.2017, 16:00 • Zimný štadión mesta Poprad • 2. kolo • Lukáš Rastislav Ovšonka sk

Tipsport: 2.1 4.4 2.61 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Napokon nám o osude stretnutia rozhodla tretia tretina. Posledný gólový moment sme videli v 58. minúte, keď skóroval Bezúch. Trenčania teda získavajú ďalšie tri body, Popradčania tentokrát vyšli naprázdno.

Ďakujeme za pozornosť. (18:17:36)

59:38

Boje o puk za bránkou, trenčianski hokejisti ideálne zbierajú sekundy.

59:18

Trenčania zatiaľ kontrolujú situáciu a záver zápasu, Popradčanom to zatiaľ smerom dopredu nejde.

58:58

Corbeil už odchádza z bránky!

58:37

Bondra stroskotal v rohu klziska. Trenčania vybojovali puk od Paločka a poslali ho von z obrannej tretiny.

57:42

Trenčín dal gól!
Piaty gól v zápase prichádza až teraz v závere tretej tretiny a môže byť aj rozhodujúci! Delovka od modrej z hokejky Radivojeviča vola tečovaná Olveckým a prekonala Corbeila. Z bránkoviska však ešte puk pre istotu dorazil JURAJ BEZÚCH a tak gól patrí jemu!
Asistencie: Peter Olvecký, Branko Radivojevič.

57:01

Popradčania toho v tretej tretine zatiaľ veľa nepredviedli. Ježek teraz nedokázal úspešne rozohrať na Štraucha, puk skončil v strednom pásme.

55:47

Popradského gólmana teraz ohrozoval aj Branko Radivojevič. Vypálil z pravého kruhu, ale Corbeil jeho projektil vytlačil vyrážačkou na ochrannú sieť.

55:20

Tak toto bola zaujímavá príležitosť pre Trenčín. Denis Hudec sa dostal medzi kruhy, Corbeil už iba ležal, ale Hudec zakončoval iba po ľade. Popradský brankár teda dokázal puk pokryť.

54:04

Abdul prihrával Paločkovi medzi kruhy, puk sa však niekoľkokrát odrazil od korčulí a hokejok. Nakoniec ho však brankár Valent pokryl.

53:22

Ignatov prihrával riskantne na Svitanu. Ten však posunul puk Mlynarovičovi do stredného pásma, ale Mlynarovič sa už k následnej strele nedostal.

52:11

Radivojevič si rýchlo stiahol puk na pravom kruhu a vystrelil. Strela skončila vo výstroji gólmana Corbeila a vhadzuje sa po jeho ľavej ruke.
Dnešné stretnutie sleduje 1 208 divákov.

50:44

Radivojevič vystrelil od modrej čiary, ale strela neprešla až na brankára Corbeila, a tak sa domáci mohli znovu vyslobodiť, síce už hrajú v pätici.

49:42

Vargova prihrávka cez prehustený priestor medzi kruhmi neprešla, puk skončil na Fabianovej hokejke a následne ho tento popradský obranca poslal prudko von.

48:31

Bezúch vystrelil od modrej čiary, nechýbalo veľa a mohol sa k dorážke dostať aj Radivojevič. Domáci však pokryli priestor bránky a ideálne teda pomohli Corbeilovi.

47:43

Ideálna príležitosť pre Duklu. Po dvoch prežitých oslabeniach v tretej tretine majú presilovku. Andreas Štrauch dostáva dve minúty za podrazenie.

47:03

Zadražil s Brejčákom chvíľu udržali útočné pásmo, následne získali puk hostia, ale poslali ho iba von cez celé klzisko a je to icing. Máme tu aj správu o popradskom obrancovi Königovi, ktorý sa v závere druhej tretiny zrazil s Bulíkom. Podľa lekára Popradu má natrhnuté väzy v kolene.

2:3

Branky a nahrávky: 6. Matúš Paločko (Heizer), 15. Lichanec (König) – 6. Varga (Hlinka, Cebák), 7. Dlouhý (Bezúch, Gašparovič), 58. Bezúch (Olvecký, Radivojevič)

HK Poprad: Corbeil (Gavalier) – König, D. Brejčák (A), Fabian (C), McDowell, Zadražil, Dinda, Šterbák, Ignatov – Štrauch, Mlynarovič, Svitana (A) – Matúš Paločko, Heizer, Vandas – Bondra, Matej Paločko, Abdul – Bogoslovskij, Ježek, Lichanec

HK DUKLA Trenčín: Valent (Handlovský) – Romančík, Starosta (A), Cebák, Fruhauf (A), Holenda, Bohunický, Briestenský, Pač – Mikula, Ölvecký, Radivojevič (C) – Varga, Bulík, Hlinka – Gašparovič, Dlouhý, Bezúch – D. Hudec, J. Švec, Sojčík

Rozhodčí: Kubuš, Baluška – Tvrdoň, Stanzel

Diváci: 1 208

00:35 TRE 2 Radivojevič, hákování
05:33 POP 1:0 Matúš Paločko (Heizer)
05:46 TRE 1:1 Varga (Hlinka, Cebák)
06:09 TRE 1:2 Dlouhý (Bezúch, Gašparovič)