Pořadí MS po třináctém závodu:
1.
Franco Morbidelli (ITA/Kalex) - 223 bodů
2.
Thomas Lüthi (SUI/Kalex) - 214 bodů
3. Alex Márquez (ESP/Kalex)
4.
Miguel Oliveira (POR/KTM) - 141 bodů
5.
Francesco Bagnaia (ITA/Kalex) - 124 bodů
6.
Takaaki Nakagami (JPN/Kalex) - 109 bodů
7.
Mattia Pasini (ITA/Kalex) - 104 bodů
8.
Dominique Aegerter (SUI/Suter) - 88 bodů
9.
Simone Corsi (ITA/Speed Up) - 86 bodů
10.
Hafizh Syahrin (MAL/Kalex) - 66 bodů
Pořadí v cíli:
1.
Dominique Aegerter (SUI/Suter) 51:39,709 min
2.
Thomas Lüthi (SUI/Kalex) +1,400 s
3.
Hafizh Syahrin (MAL/Kalex) +7,875 s
4.
Francesco Bagnaia (ITA/Kalex) +21,223 s
5.
Brad Binder (RSA/KTM) +23,849 s
6.
Sandro Cortese (GER/Suter) +41,421 s
7.
Fabio Quartararo (FRA/Kalex) +43,107 s
8.
Simone Corsi (ITA/Speed Up) +56,926 s
9.
Khairul Idham Pawi (MAL/Kalex) +1:01,495 min
10.
Jesko Raffin (SUI/Kalex) +1:20,192 min
11.
Takaaki Nakagami (JPN/Kalex) +1:32,448 min
12.
Alex De Angelis (SMR/Suter) +1 kolo
13.
Remy Gardner (AUS/Tech 3) +1 kolo
14.
Tecuta Nagašima (JPN/Kalex) +1 kolo
15.
Xavi Vierge (ESP/Tech 3) +1 kolo
16.
Federico Fuligni (ITA/Kalex) +1 kolo
Neklasifikováni:
Stefano Manzi (ITA/Kalex),
Joe Roberts (USA/Kalex),
Andrea Locatelli (ITA/Kalex),
Iker Lecuona (ESP/Kalex),
Miguel Oliveira (POR/KTM),
Xavier Siméon (BEL/Kalex),
Augusto Fernández (ESP/Speed Up),
Isaac Viñales (ESP/Kalex),
Jorge Navarro (ESP/Kalex),
Edgar Pons (ESP/Kalex),
Franco Morbidelli (ITA/Kalex),
Mattia Pasini (ITA/Kalex),
Lorenzo Baldassarri (ITA/Kalex),
Tarran Mackenzie (GBR/Suter),
Luca Marini (ITA/Kalex)
Nejrychlejší kolo:
Brad Binder (RSA/KTM) - 1:57,732 min
Postavení na startu:
1. řada: Mattia Pasini (ITA/Kalex),
Franco Morbidelli (ITA/Kalex),
Dominique Aegerter (SUI/Suter)
2. řada: Lorenzo Baldassarri (ITA/Kalex),
Takaaki Nakagami (JPN/Kalex),
Francesco Bagnaia (ITA/Kalex)
3. řada: Thomas Lüthi (SUI/Kalex),
Simone Corsi (ITA/Speed Up),
Miguel Oliveira (POR/KTM)
4. řada: Fabio Quartararo (FRA/Kalex),
Luca Marini (ITA/Kalex),
Jorge Navarro (ESP/Kalex)
5. řada: Sandro Cortese (GER/Suter),
Hafizh Syahrin (MAL/Kalex),
Xavi Vierge (ESP/Tech 3)
6. řada: Stefano Manzi (ITA/Kalex),
Brad Binder (RSA/KTM),
Edgar Pons (ESP/Kalex)
7. řada: Iker Lecuona (ESP/Kalex),
Axel Pons (ESP/Kalex),
Andrea Locatelli (ITA/Kalex)
8. řada: Remy Gardner (AUS/Tech 3),
Isaac Viñales (ESP/Kalex),
Xavier Siméon (BEL/Kalex)
9. řada: Augusto Fernández (ESP/Speed Up),
Alex De Angelis (SMR/Suter),
Jesko Raffin (SUI/Kalex)
10. řada: Tecuta Nagašima (JPN/Kalex),
Khairul Idham Pawi (MAL/Kalex),
Joe Roberts (USA/Kalex)
11. řada: Tarran Mackenzie (GBR/Suter),
Federico Fuligni (ITA/Kalex)
Výsledky závodu.
Dominique Aegerter odjel na mokré trati fantastický závod.
Cíl
Cíl
26
26
26
25
25
25
24
23
22
22
21
21