27:30

konec (12:13)

09.09.2017, 15:00 • MŠH Šaľa • 2. kolo • Miroslav Revaj sk

Tipsport: 2.56 8.0 1.75 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Napokon Most v druhom polčase predviedol lepšiu hru a dokázal zúžitkovať hlavne strednú pasáž druhého polčasu. Šaľa tak prehráva na svojej palubovke 27:30 a Most tak získava druhé víťazstvo na pôde súpera. (16:29:01)

Koniec zápasu. (27:30)
Český celok vyhráva o 3 góly, uvidíme, či domáce ešte dokážu niečo vymyslieť. (27:30)
Šaľa ešte doťahuje, ale náskok českého celku je dvojgólový. (27:29)
Hostia však stále dokážu pred domácimi odskakovať na výraznejšie gólové rozdieli a pomaličky sa nám blíži samotný záver tohto zápasu. (26:29)
Domáce však stále úspešne bojujú a momentálne prehrávajú o dva góly. (26:28)
Náskok hosťujúcich hádzanárok je už o 3 góly, Most si tak znova vypracoval lepšiu pozíciu pred záverom tohto zápasu. (25:28)
Súper domácich hádzanárok však znova odskakuje na dva góly, domáce sa však určite ešte nevzdávajú. (25:27)
Šaľa znova znižuje na rozdiel jedného gólu. (25:26)
Most odskakuje na dva góly, domáce ešte majú nejaký ten čas, aby s výsledkom niečo urobili. (24:26)
Domáce znižujú na rozdiel jedného gólu! Most si tak prehajdákal nádejné vedenie a uvidíme tak ešte poriadnu drámu. (24:25)
Hostia si teraz komplikujú situáciu a domáci tím znižuje na rozdiel dvoch gólov. Zrejme ešte uvidíme drámu. (23:25)
Domáce pridávajú opäť ďalší gól a znižujú náskok svojho súpera na tri góly. (22:25)
Šaľa sa však ešte nevzdáva a domáce pridávajú svoj 21. gól v tomto zápase. (21:25)
Most sa dostáva do vedenia o 5 gólov, domáce už veľa času na zdramatizovanie nemajú. (20:25)
Po dlhšej dobe padol gól, dávajú ho domáce hádzanárky, ale náskok ich dnešného súpera je aj naďalej veľký. (20:24)
Most však aj naďalej bez problémov kontroluje priebeh zápasu a pridáva svoj ďalší gól. (19:24)
Šaľa znižuje na rozdiel 4 gólov. (19:23)
Domáce sa však ešte nevzdávajú, ale ich súper má stále veľký náskok. (18:23)

27:30

HK Slovan Duslo Šaľa: Haládiková, Ladicsová, Krebs – Rácková, Škoricová, Königová, Pócsíková, Bahýlová, Kurňavová, Tisajová, Klučková, Bujnochová.

DHK Baník Most: Bezpalcová, Müllnerová, Novotná – K. Dvořáková, V. Dvořáková, Borovská, Stříšková, Jungová, Jeřábková, Švihnosová, Szarková, Mikulčík, Šípová, Eksteinová, Růčková.

Rozhodčí: Budzák, Záhradník