Ode mě je to již vše. Děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek sobotního dne! (18:30:08)

Jiří Sekáč (KZN) – 0+0, 1 střela, čas na ledě 15:01

Zblokované střely: 3 – 13
Vhazování: 31 – 25
Hity: 8 – 6
Trestné minuty: 12 – 24
Utkání mezi Ak Bars Kazaň a HK Soči právě skončilo. Hostující celek v něm vítězí vysoko 5:0. O branky se postarali Michail Mamkin (26. minuta, přesilová hra), Vadim Ščegolkov (47. minuta), Jevgenij Lapenkov (55. minuta, přesilová hra 5 na 3), Casey Wellman (56. minuta) a Andrej Ivanov (58. minuta). Gólman Soči Dmitrij Šikin zastavil všech 23 střel soupeře!

59:01

Je tu poslední minuta tohoto utkání.

58:53

Zakázané uvolnění hokejistů Soči.

58:01

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:10

57:10 Andrej IVANOV - 0:5

57:10

Soči právě vstřelilo branku!
A už je to 5:0 pro hostující celek! Ránu beka Chochlova vyrazil Garipov přímo k ANDREJI IVANOVI, a ten uklidil kotouč za záda bezmocného brankáře. Asistence: Ilja Chochlov, Světoslav Grebenščikov.

56:32

56:18

55:56

55:56 Casey WELLMAN - 0:4

55:56

Zdá se, že je definitivně rozhodnuto! Obrana Kazaně propadla ve středním pásmu a soupeř se tak dostal znovu do situace 2 na 1. Střelu Collinse z pravé strany ještě dokázal Garipov zkrotit, na následnou dorážku CASEY WELLMANA už byl ale krátký. Asistence: Sean Collins.

54:32

Pokračovat budeme nyní ve čtyřech na obou stranách.

54:32

Vyloučení v týmu HK Soči (Ruslan Pedan – 2 min., nedovolené bránění).

54:27

54:27 Jevgenij LAPENKOV - 0:3

0:5

Branky a nahrávky: 26. Mamkin (Cvetkov, Lapenkov), 47. Ščegolkov (Padakin, Chomickij), 55. Lapenkov (Padakin), 56. Wellman (Collins), 58. A. Ivanov (Chochlov, Grebenščikov)

Ak Bars Kazaň: Garipov (Biljalov) – Markov (A), Jarullin, Tokranov, Abrosimov, Ohtamaa, D. Musin, Sidorov – Sekáč, Lander, Azevedo – Galijev, Tkačov, Čibisov – Glinkin, An. Popov, M. Gluchov (A) – Lukojanov, Svitov (C), Jazkov.

HK Soči: Šikin (Barulin) – Ščitov, Chomickij (C), Pedan, Chochlov, Mamkin, Alexandrov (A), S. Kuzněcov, Miromanov – Wellman, Collins, Lapenkov – Grebenščikov, Garbutt, Önerud – Ščegolkov (A), Cvetkov, Padakin – A. Ivanov, Tomilin.

Rozhodčí: Jurij Tsyplakov, Alexej Bělov – Nikita Viljugin, Alexander Černyšev

03:22 SOC 2 Chomickij, podražení
06:25 KZN 2 Čibisov, hákování
13:20 SOC 2 Grebenščikov, příliš mnoho hráčů
15:19 KZN 2 Tkačov, nedovolené bránění
18:06 KZN 2 Jazkov, nedovolené bránění brankáři