MONACObet liga

MFK Skalica – ŠKF Sereď

2:1

konec (1:1)

01.09.2017, 16:00 • Mestský futbalový štadión Skalica • 6. kolo • Viktor Kalinács sk

Tipsport: 1.45 4.5 5.02 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

46

Skalica dala gól!
Netrvalo to dlho a Záhoráci otáčajú vývoj duelu. Ani nie 60 sekúnd stačilo LUKÁŠOVI HRUŠKOVI na to, aby prekonal Ružinského a poslal svoj tím do vedenia.

36

Konečne to tam Skalici padlo. Brankár Ružinský už nemal nárok na strelu z hranice malého vápna, v 36. minúte začína odznova. DANIEL ŠEBESTA je hrdinom okamihu.

10

Sereď dala gól!
Hostia z ničoho nič udreli. Desať minút sa hralo väčšinou na ich polovici, potom však prišiel jeden presný atak a Sereď vyhráva. MATEJ LODUHA otvára skóre zápasu.